15592 відвідувача онлайн

Комбату 503-го ОБМП Сухаревському присвоїли звання підполковника

Про це повідомила військова Олена Білозерська, передає Цензор.НЕТ.

"Вітаю свого командира Вадима Сухаревського зі званням підполковника! Швидко тепер до генерала, щоб будувати нормальну армію", - повідомила вона.

Комбату 503-го ОБМП Сухаревському присвоїли звання підполковника 01
Комбату 503-го ОБМП Сухаревському присвоїли звання підполковника 02

Раніше Цензор.НЕТ публікував інтерв'ю із Сухаревським "У мене портрет Бандери, тому що він боровся за Україну, Маргелова - тому що він створив бойовий дух ПДВ, і Скорцені - тому що в сильного ворога треба вчитися".

Також Сухаревский став героєм низки випусків "СВОЯ ВІЙНА":

Комбат 503 ОБМП Сухаревський: "Перше питання від полоненого:"Звідки ви взялися? Нам сказали, що армії в Україні немає".

Комбат 503 ОБМП Сухаревський про "дорогу життя" в Луганський аеропорт, битвах за Георгіївку, Лутугине та бої на кордоні з Росією.

Комбат 503 батальйону Сухаревський: З 2016 до 2018 року паперообіг в армії виріс у 7 разів.

Топ коментарі
+10
Комбату 503-го ОБМП Сухаревскому присвоили звание подполковника - Цензор.НЕТ 5806
показати весь коментар
08.06.2020 10:58 Відповісти
+10
Поздравляю коллегу! Слава Украинским героям! Смерть рашистам!
показати весь коментар
08.06.2020 11:17 Відповісти
+9
Більше б таких офіцерів. Вітаю з черговим званням!
показати весь коментар
08.06.2020 12:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
смерть русско-фашистским оккупантам и их колоборантам!..
Будь проклята Россия и "русский мир"!!!
показати весь коментар
08.06.2020 11:07 Відповісти
Комбату 503-го ОБМП Сухаревскому присвоили звание подполковника - Цензор.НЕТ 5806
показати весь коментар
08.06.2020 10:58 Відповісти
парадка ничего так у морпехов
показати весь коментар
08.06.2020 11:05 Відповісти
Поздравляю коллегу! Слава Украинским героям! Смерть рашистам!
показати весь коментар
08.06.2020 11:17 Відповісти
ну зеля пилюлю подсластить решил перед сокращением на 20 % морпехов и десантуры во время войны
показати весь коментар
08.06.2020 11:40 Відповісти
Как бы я рад за него. Как бы заслужил. Как бы и генералом может стать.
показати весь коментар
08.06.2020 11:17 Відповісти
Трамп - как бы президент
показати весь коментар
08.06.2020 11:20 Відповісти
Зеля - как бы тоже..........
показати весь коментар
08.06.2020 11:56 Відповісти
показати весь коментар
08.06.2020 13:51 Відповісти
Красавцы - Украинцы, потомки Русов!
показати весь коментар
08.06.2020 11:18 Відповісти
Mozetkto-nibud mne ojasnit- kto olsij vrag Ukraini - nacist Skorceni ili komunist Margelov?
показати весь коментар
08.06.2020 11:42 Відповісти
Макаронник а шо ето тебя вдруг стало ипать kto olsij vrag Ukraini - nacist Skorceni ili komunist Margelov? Отсосали у путена и посадили в тюрму защитника Украини Маркива, сосите дальше у русских большие грязние вонючие члени.
показати весь коментар
08.06.2020 23:22 Відповісти
bolsij-konecno
показати весь коментар
08.06.2020 11:43 Відповісти
Більше б таких офіцерів. Вітаю з черговим званням!
показати весь коментар
08.06.2020 12:01 Відповісти
Вітаю патріота і справжнього хороброго командира Вадима Сухаревського з званням підполковника !
показати весь коментар
08.06.2020 12:04 Відповісти
ГЕРОЯМ СЛАВА ! СЛАВА ! СЛАВА !
Комбату 503-го ОБМП Сухаревському присвоїли звання підполковника - Цензор.НЕТ 850
показати весь коментар
08.06.2020 23:25 Відповісти