6416 відвідувачів онлайн
4 570 22

Росія загострює ситуацію на Донбасі, щоб спробувати зняти санкції, - МЗС

Росія загострює ситуацію на Донбасі, щоб спробувати зняти санкції, - МЗС

Російська Федерація загострює ситуацію на Донбасі у спробах зняти з себе міжнародні санкції. Через санкції страждає військово-промисловий комплекс і економіка Росії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив заступник міністра закордонних справ Василь Боднар.

За його словами, зараз у Росії спостерігається зростання внутрішнього протесту на тлі пандемії коронавірусу, а також економічна криза, що також провокує Кремль до дій для зняття санкцій.

"Перед Росією постає вибір: або шукати вихід із цієї ситуації, або загострювати її. Традиційно Росія йшла на загострення. Зараз ми також бачимо, що відбуваються не просто істерики в пресі, а відбуваються реальні перегрупування військ, починається нагнітання ситуації на фронті та в Криму", - сказав Боднар.

Топ коментарі
+9
Значит надо санкции усилить.
показати весь коментар
17.06.2020 20:17 Відповісти
+4
Как страдают?! Искандери же смеются!
показати весь коментар
17.06.2020 19:58 Відповісти
+4
Не выполняя пункт 1 МС, Россия хочет добиться снятие санкций?!
РФ обостряет ситуацию, чтобы заставить зелёную власть выполнить договорняки и обещания, на которые их развели кремлёвцы.
показати весь коментар
17.06.2020 20:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как страдают?! Искандери же смеются!
показати весь коментар
17.06.2020 19:58 Відповісти
абсурд
показати весь коментар
17.06.2020 19:58 Відповісти
Кремль в истерике !
Росія загострює ситуацію на Донбасі, щоб спробувати зняти санкції, - МЗС - Цензор.НЕТ 6371
показати весь коментар
17.06.2020 21:43 Відповісти
марамойка из теплотрассы по кличке два стакана
показати весь коментар
17.06.2020 21:49 Відповісти
а хто это,я вас в противогазе не узнаю,да ещё и бояркой прёт на 200 метров,ну и встреть этот портрет в час ночи на углу Патриарших,а сколько памперсов уйдёт на всякий случай.
показати весь коментар
18.06.2020 08:24 Відповісти
Ложь! Ниверю! путен глаголил, что санкции на благо расеи , он же не может быть против блага для расеи?
показати весь коментар
17.06.2020 20:03 Відповісти
Не выполняя пункт 1 МС, Россия хочет добиться снятие санкций?!
РФ обостряет ситуацию, чтобы заставить зелёную власть выполнить договорняки и обещания, на которые их развели кремлёвцы.
показати весь коментар
17.06.2020 20:04 Відповісти
не только на Донбассе, но и по всей Украине.
показати весь коментар
17.06.2020 20:08 Відповісти
Благодаря 73%, надеюсь многие одумаются и начнут исправлять свою ошибку.
показати весь коментар
17.06.2020 20:15 Відповісти
Значит надо санкции усилить.
показати весь коментар
17.06.2020 20:17 Відповісти
Не надоело каждый день унижаться?😂🌷
показати весь коментар
17.06.2020 20:21 Відповісти
Это дымит твой памперс, козлятина.
показати весь коментар
17.06.2020 20:22 Відповісти
Обострение на Лугандоне означает автоматическое усиление и расширение санкций для Рашки. Чем дальше, тем больше. Для некоторого послабления санкций необходимо для начала немедленно уйти из Крыма, иначе пытка палкой и верёвкой сделают этот процесс необратимым...
показати весь коментар
17.06.2020 20:30 Відповісти
Эрдоган мочит рюсскае быдло Путлера без всяких санкций... из простых Дронов...
показати весь коментар
17.06.2020 20:54 Відповісти
Росія загострює ситуацію на Донбасі, щоб спробувати зняти санкції, - МЗС - Цензор.НЕТ 5290 перепуганый КГБист кони двинул от страха...
показати весь коментар
17.06.2020 20:56 Відповісти
Явно просматривается логика мазохиста, либо дегенерата, интересно на какой результат насчитывает кремлевский бес, определенно, альцгеймер бедного старика не отпускает.
показати весь коментар
17.06.2020 21:02 Відповісти
А в это время оманский нелох увидел в глазах Путлера жажду мира
показати весь коментар
17.06.2020 21:18 Відповісти
Пока больше сдыхает Европа от Ковида, а путену пох)
показати весь коментар
17.06.2020 21:26 Відповісти
признать опзж и оппоблок террористическими организациями и казнить