7011 відвідувач онлайн
13 470 187

На Закарпатті батьки назвали дитину Зеленський

На Закарпатті батьки назвали дитину Зеленський

У Закарпатській області батьки назвали новонародженого сина Зеленський.

Про це повідомила пресслужба Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, передає Цензор.НЕТ.

"Як ужгородці називали своїх дітей в травні 2020. Найбільш поширені імена, якими називали ужгородці хлопчиків: Матвій, Олександр, Максим, Давид, Богдан, Данило, Ярослав. Найпоширеніші жіночі імена: Анна, Софія, Поліна, Юлія, Єва, Ніколь. Варто зазначити, що батьки також надавали перевагу рідковживаним іменам. Серед хлопчиків - Дем'ян, Леонард, Ян, Самеуль, Себастіан, Жан, Прокоп, Вогнедар, Зеленський. Серед дівчаток - Аліса, Олівія, Еліна, Маргарита, Еліф, Амелія, Ванесса, Глорія", - йдеться в повідомленні.

На Закарпатті батьки назвали дитину Зеленський 01

Топ коментарі
+40
зебилы. Это врожденное. Надеюсь, дитя будет умнее и потребует смены имени еще до того, как начнет разговаривать.
показати весь коментар
18.06.2020 14:15 Відповісти
+39
Бедный ребенок(((
показати весь коментар
18.06.2020 14:15 Відповісти
+31
Годное имя, если фамилия Нелох
показати весь коментар
18.06.2020 14:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
З врахуванням нової можливості - заміни по-батькові, дитина може поміняти його на "Дебілович"
показати весь коментар
18.06.2020 14:24 Відповісти
Шкода дитинку - вна не винна, що батьки такі .
показати весь коментар
18.06.2020 14:25 Відповісти
Батьків на Фрунзе без довідки!
показати весь коментар
18.06.2020 14:25 Відповісти
Ну разные люди населяют планету земля , разные )
показати весь коментар
18.06.2020 14:25 Відповісти
В некоторых случаях диагноз поставить очень просто
показати весь коментар
18.06.2020 14:28 Відповісти
это был явно нежеланный ребенок
показати весь коментар
18.06.2020 14:29 Відповісти
та то цигани.а дитиназможе змінити потім не тільки своє імя, але і по батькові. Інтересно що столося з тим що назвали януковичем. Ще раз кажу то цигани. То такі. кхе люди
показати весь коментар
18.06.2020 14:30 Відповісти
Пам'ятаю, коли у виборах брав участь Янукович, якісь придумкуваті "політолухи" пустили байку серед закарпатських угорців, що насправді Януковича звуть Януш Ковач. На Закарпатті батьки назвали дитину Зеленський - Цензор.НЕТ 9086
Не знаю, чи це допомогло, чи щось інше, але угорці дійсно в більшості голосували за "Ковача" і ПР.
показати весь коментар
18.06.2020 17:59 Відповісти
Один в один янукович!!! История повторяется.)))))

https://kp.ua/life/540278-kak-zhyvet-malchyk-po-ymeny-yanukovych

Далее Велкат ту Ростов???
показати весь коментар
18.06.2020 14:32 Відповісти
Цыгане
в 2012 там же в Закарпатье подрастал маленький Янукович
Так и растет сейчас или сменил имя ?
показати весь коментар
18.06.2020 14:34 Відповісти
Жалко ребенка.Сокращенно будет Зелупа
показати весь коментар
18.06.2020 14:34 Відповісти
рома и синти. полное имя - зеленский бриллиантовый тынаш позолоти ручку )
показати весь коментар
18.06.2020 14:34 Відповісти
Родители, видать, малолетки, с мышлением пока ещё не всё в порядке.
показати весь коментар
18.06.2020 14:37 Відповісти
Или решили приколоться🙂
показати весь коментар
18.06.2020 14:57 Відповісти
И так прикололись, что испортили пацану жизнь, хотя у него потом будет шанс поменять имя.
показати весь коментар
18.06.2020 15:12 Відповісти
Это же как нужно ненавидеть своего ребенка...
показати весь коментар
18.06.2020 14:38 Відповісти
Вата головного мозга
показати весь коментар
18.06.2020 14:39 Відповісти
Нужно спросить пользователя транса карпатского, почему на закарпуттэ называют детей то кучмой, то януковичем, то зеленским.
показати весь коментар
18.06.2020 14:40 Відповісти
А, що, "самеуль", також, непогано.
показати весь коментар
18.06.2020 14:42 Відповісти
Описка, наверное. Самуэль - вполне имя
показати весь коментар
18.06.2020 18:24 Відповісти
Семейка безмозглых долобо...в-зебилоидов.
показати весь коментар
18.06.2020 14:43 Відповісти
ну если в стране 90% быдла, это нормально ... вот только наше быдло, кацапо-совковое .. и к сожалению в современных условиях 8% адекватных украинцев ситуацию не спасут ...
показати весь коментар
18.06.2020 14:44 Відповісти
Єдине, що заспокоює, це те, що діти схожі на батьків.
показати весь коментар
18.06.2020 14:52 Відповісти
Дебилы! А что они будут делать через пару лет?
показати весь коментар
18.06.2020 14:55 Відповісти
Переименуют в Порошенко.
показати весь коментар
19.06.2020 07:20 Відповісти
🙂👍
показати весь коментар
20.06.2020 21:24 Відповісти
Реформа йде повним ходом:
1. В зоопарках терміново міняють таблички на вольєрах. Замість "ЗЄбра" вішають "смугаста антилопа".
2. Аваков дав вказівку прибрати в правилах, настановах ітд поєднання ЗЄбра з пішохідним переходом, щоб не викликати в людей шокуючого відчуття, що вони топчуть ЗЄвождя і ЗЄбілів.
показати весь коментар
18.06.2020 14:56 Відповісти
Антилопи при чому? ЗЕбра - родичка коней і ОСЛІВ...
показати весь коментар
18.06.2020 16:21 Відповісти
Це запитання треба адресувати зебілам. Правда дебіли теж не винуваті, що ЗЄ ідіот
показати весь коментар
18.06.2020 17:20 Відповісти
Антилопа "вона", а ЗЄ на "він" не тягне.
показати весь коментар
18.06.2020 17:32 Відповісти
Біодоги сміяться будуть...
показати весь коментар
18.06.2020 17:37 Відповісти
Краще вже писать - "смугастий осел" (у них хвости і вуха більш схожі, від конячих відрізняються).
показати весь коментар
18.06.2020 16:22 Відповісти
Але, прошу Пана, https://censor.net/user/420666 , осел, попри свою впертість, істота роботяща, невибаглива та витривала. Його за що? Він, попри значну(м'яко сказано) "гідність", клаву не гвалтує.
показати весь коментар
18.06.2020 17:30 Відповісти
Люблю точність у формулюваннях... Тим більше, що так багато співпадінь - одна з "кличок" - "Віслюк", "фігури" у осла і зебри - схожі (як і характери, між іншим... упертість, зокрема). А ще "смугастий віслюк" нагадує про клавіатуру "піаніни"...
показати весь коментар
18.06.2020 17:41 Відповісти
"Карочє", запровадимо термін "ослина клава", а зебіли най гадають - чому клава, чия клава і т.д.
показати весь коментар
18.06.2020 17:50 Відповісти
Ясно... Починаємо говорить "Езоповою" мовою:
"Ігрун на ослячій клаві двадцять першим пальцем..."
показати весь коментар
18.06.2020 17:55 Відповісти
"Ігрун"? Але вже стало загальновідомим, що це була невдала спроба насильства над невинним інструментом! Може варто запровадити термін, щось на кшталт - клавофіл? "Карочє", варто поміркувати...
показати весь коментар
18.06.2020 18:08 Відповісти
Наверное, родился недоношенный.
показати весь коментар
18.06.2020 14:59 Відповісти
Батьки видно теж дегенерати. А від дегенератів що може народитися? Конешно! Зеленський. Що ж іще? І нехай замість колискової йому врубають Дзідзьо " Я и Сара гарна пара..."
показати весь коментар
18.06.2020 15:01 Відповісти
Вилизали Зеленського просто в анус.
показати весь коментар
18.06.2020 15:07 Відповісти
Украине для очистки от ЗЕлёного дерьма нужен Адольф Висарионович Пиночет
показати весь коментар
18.06.2020 15:23 Відповісти
Зеленський Ідіотович чи Зеленський Дегенератович?
показати весь коментар
18.06.2020 15:30 Відповісти
На Закарпатті батьки назвали дитину Зеленський - Цензор.НЕТ 6530
показати весь коментар
18.06.2020 15:31 Відповісти
Если бы они назвали своего ребенка - идиот, то тоже ничего не потеляли.
показати весь коментар
18.06.2020 15:33 Відповісти
Когда недомерок был на Закарпатье , то наверное кому то отсыпал своего снадобья бодрящего , вот эта парочка и назвала своё чадо его именем , в благодарность ,что тогда так вштырило.
показати весь коментар
18.06.2020 15:35 Відповісти
За что они так не любят своего ребёнка?
показати весь коментар
18.06.2020 15:42 Відповісти
Хіба дитина винувата, що батьки дурнуваті
показати весь коментар
18.06.2020 15:46 Відповісти
Это - что... Вот сына Граймс и Илона Маска зовут X Æ A-12...
показати весь коментар
18.06.2020 15:51 Відповісти
Какое поле для деятельности...сколько еще есть букв и символов
Это вам не Марсианские хроники с ихними мистерами и мис ККК, ТТТ, ИИИ
Здесь все по взрослому ...
Кстати Маск, Маск, Маскавиты, Масква...как-то старшим братом отдает? Не находите!?
показати весь коментар
18.06.2020 16:11 Відповісти
Мабуть мадярота від радощів що отримала свій мадярський район...
показати весь коментар
18.06.2020 16:23 Відповісти
Это цыгане.
показати весь коментар
18.06.2020 16:38 Відповісти
Да:

https://zak-kor.net/63336-u-merezh-opublkuvali-foto-hlopchika-yakogo-nazvali-zelenskiy.html
показати весь коментар
18.06.2020 16:54 Відповісти
На Закарпатті батьки назвали дитину Зеленський - Цензор.НЕТ 5403
показати весь коментар
18.06.2020 17:12 Відповісти
Цыгане, с этих станется)))
Дьопйош Зеленський Євгенович
показати весь коментар
18.06.2020 17:13 Відповісти
Повне прізвище, - Дьопйоштваюмать. На Закарпатті батьки назвали дитину Зеленський - Цензор.НЕТ 542
показати весь коментар
18.06.2020 18:06 Відповісти
И мать *********
показати весь коментар
18.06.2020 19:09 Відповісти
Я так ржал, чуть под стол не свалился!
показати весь коментар
18.06.2020 22:07 Відповісти
И кого, кого теперь будут называть Дьопйошиком???
показати весь коментар
18.06.2020 21:23 Відповісти
ЗЕ должен гордиться. Соль земли за него.
показати весь коментар
18.06.2020 17:30 Відповісти
Как у воду глядел. После революции 1917-го жидо-большевики любили называть своих детей типа Даздраперма - от сокращения "Да здравствует Первое мая!" или Вилюр(а) - имя имеет несколько вариантов расшифровки: от сокращения словосочетаний "Владимир Ильич любит рабочих", "Владимир Ильич любит Россию" или "Владимир Ильич любит Родину". Кстати интересно "
показати весь коментар
18.06.2020 18:26 Відповісти
Вілюр - Володимир Ілліч Ленін юдейський революціонер.

На Закарпатті батьки назвали дитину Зеленський - Цензор.НЕТ 7709
показати весь коментар
18.06.2020 21:18 Відповісти
шо за цыганва нах?
показати весь коментар
18.06.2020 19:04 Відповісти
;Дьолйош Зєлєнскій Євгєньєвіч;
На Закарпатті батьки назвали дитину Зеленський - Цензор.НЕТ 3410
показати весь коментар
18.06.2020 17:35 Відповісти
Дьопйош зеленський....цигане рулять...янукович вже був
показати весь коментар
18.06.2020 21:30 Відповісти
Это ж как надо не навидить малыша? Пидафилы скорее всего.
показати весь коментар
18.06.2020 17:44 Відповісти
Закарпаття завжди було спірною територією мінімум п"яти країн...І за століття утворився там такий етнос,що вони самі не знають хто вони є...Чи то русини,чи то мадьяри,чи словаки,чи цигани,чи гуцули,бойки чи ще якась франца...Але знають твердо одно - можуть асимілюватись під любий народ і під любу владу...Я вчився з кількома закарпатськими русинами,народ послужливий,покірний,навіть підлабузливий...але...але...Як вони казали про себе - ми такі самі українці,тільки дикі...
показати весь коментар
18.06.2020 17:47 Відповісти
забери свої немиті руки від закарпатців
показати весь коментар
18.06.2020 21:35 Відповісти
Страна дебилов.
https://www.youtube.com/watch?v=zj1JVNsmykE
показати весь коментар
18.06.2020 18:22 Відповісти
Посмотрите на мамашу, там нулевой IQ - ничего удивительного.
показати весь коментар
18.06.2020 18:23 Відповісти
Трудно позавидовать мальчику, когда он немного подрастет, то его товарищи в лучшем случае будут дразнить его Зеля.
показати весь коментар
18.06.2020 18:34 Відповісти
- Кохана, йди сюди - тут Зеленський знов обісрався!
показати весь коментар
18.06.2020 18:47 Відповісти
А фамилию французского писателя Гондон, а можно и двойную - Настоящий-Гондон
показати весь коментар
18.06.2020 18:53 Відповісти
Родители изначально хотели назвать меня Глебом, но бабушка воспротивилась. Она запретила давать мне имя Глеб, потому что все бы дразнили меня Глеб - хлеб. Поэтому меня назвали Антон. Спасибо, бабушка.
показати весь коментар
18.06.2020 19:17 Відповісти
А в валеру тебя в итоге кто переименовал?
показати весь коментар
19.06.2020 07:25 Відповісти
а ребенок то светлый. может это мать так дает знать отцу? а ну где был главнокомандующий +-9 месяцев назад?
показати весь коментар
18.06.2020 19:59 Відповісти
Санитаров срочно.
показати весь коментар
18.06.2020 20:09 Відповісти
господи, прости.....так не хочется верить, что она представляет весь 73% электорат вовика.....а то мне что-то поплохело......страшно за неньку…..
показати весь коментар
18.06.2020 20:14 Відповісти
Боже, це ж як насрано у головах батьків, шо б зіпсувати дитині все життя!
показати весь коментар
18.06.2020 20:17 Відповісти
Идиоты
Ребёнок всю жизнь их будет проклинать за это
показати весь коментар
18.06.2020 21:18 Відповісти
идиоты
показати весь коментар
18.06.2020 21:19 Відповісти
На Закарпатті батьки назвали дитину Зеленський - Цензор.НЕТ 1954малий Зе...
показати весь коментар
18.06.2020 21:33 Відповісти
Може нагуляний ? Але все одно , для чого так знущатися ? Дитина ж на світ не просилася .
показати весь коментар
18.06.2020 21:48 Відповісти
ага...і малий Янукович не просився....але є...
всі президенти
показати весь коментар
18.06.2020 22:15 Відповісти
Люди! Не пийте більше зеленки! Діти не винні
показати весь коментар
18.06.2020 22:06 Відповісти
- Куме, ви чули, на Закарпатті дитину назвали на честь президента.
- Дебілом?
- Ні, Зеленським!
показати весь коментар
18.06.2020 22:13 Відповісти
Зато на Мокшандии есть -Ковид !
показати весь коментар
19.06.2020 14:35 Відповісти
Сторінка 2 з 2