5052 відвідувача онлайн
14 586 99

Партія Шарія легалізує гроші за схемою добровільних внесків, підставляючи "благодійників" під кримінальну відповідальність, - журналіст Іванов. ВIДЕО

Партія Шарія легалізує гроші за схемою добровільних внесків, підставляючи "благодійників" під кримінальну відповідальність.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це каже у своєму відеоблозі журналіст Сергій Іванов. Він зробив кілька дзвінків "благодійникам" Шарія, в яких вони пояснюють, що пожертвувані гроші не належали їм.

"Мені дуже шкода цю жінку, яку Шарій підставляє під кримінальну статтю. Як, до речі, і всіх інших людей, які виконують роль прокладок для легалізації коштів, походження яких мають з'ясувати правоохоронні органи або, найімовірніше, органи безпеки України. З огляду на контент і меседжі Шарія, який багато років працює ретранслятором російських наративів, не бачить злочину у вторгненні Росії на Донбас і навіть колись намагався перекласти вину за збиття малазійського "Боїнга" на Україну, особисто я не здивуюся, якщо партія Шарія - це дітище СЗР (ред. - служба зовнішньої розвідки) або іншої спецслужби держави-агресора", - каже Іванов.

Топ коментарі
+60
Дырявый петуШарий кумир зелелохов😂
показати весь коментар
19.06.2020 14:10 Відповісти
+45
Партия Шария легализирует деньги по схеме добровольных взносов, подставляя "благодетелей" под уголовную ответственность, - журналист Иванов - Цензор.НЕТ 6855
показати весь коментар
19.06.2020 14:13 Відповісти
+36
Какой кумир такие ж зелохи
показати весь коментар
19.06.2020 14:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дырявый петуШарий кумир зелелохов😂
показати весь коментар
19.06.2020 14:10 Відповісти
Какой кумир такие ж зелохи
показати весь коментар
19.06.2020 14:13 Відповісти
Ну почему лохи только ЗЕ? Каждый день в правой колонке Цензора есть фото это ****** шария-случайность???? А PR шустера в публикациях Цензора- случайность? ******....
показати весь коментар
19.06.2020 20:55 Відповісти
здесь такой пост долго не протянет.иксиком с утра отметят...
показати весь коментар
19.06.2020 23:43 Відповісти
Партія Шарія легалізує гроші за схемою добровільних внесків, підставляючи "благодійників" під кримінальну відповідальність, - журналіст Іванов - Цензор.НЕТ 6270z
показати весь коментар
20.06.2020 14:03 Відповісти
у Вас ник прикольный
показати весь коментар
20.06.2020 14:07 Відповісти
Партия Шария легализирует деньги по схеме добровольных взносов, подставляя "благодетелей" под уголовную ответственность, - журналист Иванов - Цензор.НЕТ 3101
показати весь коментар
19.06.2020 14:21 Відповісти
толина ложка
Партія Шарія легалізує гроші за схемою добровільних внесків, підставляючи "благодійників" під кримінальну відповідальність, - журналіст Іванов - Цензор.НЕТ 3728
показати весь коментар
19.06.2020 14:35 Відповісти
Мертвечука у раду просунув той хто призначав його представником у мінську. Це перемога песа.
показати весь коментар
20.06.2020 08:19 Відповісти
а какая партия этим не занимается?...
показати весь коментар
19.06.2020 14:11 Відповісти
Партия Шария легализирует деньги по схеме добровольных взносов, подставляя "благодетелей" под уголовную ответственность, - журналист Иванов - Цензор.НЕТ 4132
показати весь коментар
19.06.2020 14:12 Відповісти
Скорее, шароё@ы )
показати весь коментар
19.06.2020 14:22 Відповісти
Партия Шария легализирует деньги по схеме добровольных взносов, подставляя "благодетелей" под уголовную ответственность, - журналист Иванов - Цензор.НЕТ 6855
показати весь коментар
19.06.2020 14:13 Відповісти
люди за откат делают что угодно, пытаясь заработать
показати весь коментар
19.06.2020 14:19 Відповісти
На ютубе комментарии читайте, Сэрожу-разоблачителя там не очень хвалят.
показати весь коментар
19.06.2020 14:19 Відповісти
Мнение шарийОвцев для нас очень важно.
показати весь коментар
19.06.2020 14:21 Відповісти
На ютубе набежали лошарики лоховода Шария и рассказывают что Иванов "сам дурак".
показати весь коментар
19.06.2020 14:25 Відповісти
Крымский полуостров принадлежит государству Украина и всем гражданам Украины.
показати весь коментар
19.06.2020 15:09 Відповісти
Ну ващето Шария финансирую харьковские рыги Кацубы.
показати весь коментар
19.06.2020 14:20 Відповісти
а теперь прикинь это даже не их деньги, а кремлевские, "вот вам 450 тысяч гривен, 420 переведите на счет партии шария, остальные можете оставить себе"
показати весь коментар
19.06.2020 14:22 Відповісти
Вполне может быть.
показати весь коментар
19.06.2020 14:22 Відповісти
Нет партии шария, есть Партия Красных Презервативов ))
показати весь коментар
19.06.2020 14:23 Відповісти
о господи. сильные дела
тимошенка точно так же наполняла свой предвыборный бюджет. были съемки, расследования. и что? да ничего.
показати весь коментар
19.06.2020 14:25 Відповісти
Если есть за что, пусть мочит.
показати весь коментар
19.06.2020 14:30 Відповісти
пока дибилы бегают с шариками,чукав косит бабло))
показати весь коментар
19.06.2020 14:33 Відповісти
Можна звісно з нього сміятися,я теж раніше казав шмарій,пєтушашір і тд.Але в нього все більше стає прихильників.
показати весь коментар
19.06.2020 14:34 Відповісти
А вот у Бузины не становится.
показати весь коментар
19.06.2020 14:35 Відповісти
https://censor.net/user/184403 Бузина не мав партії.
показати весь коментар
19.06.2020 14:57 Відповісти
А, если бы имел, то сейчас бы ему памятники ставили?
показати весь коментар
19.06.2020 15:55 Відповісти
У городі бузина а в Києві дядько...До чого Шарій до Бузини (нехай з Богом спочиває)?..Бузина робив собі рекламу на копирсанні в брудній білизні знакових,великих українців,а Шарій робить те саме з нашими високопоставленими ***********...Він не рухає Кобзаря,він взагалі в історію не заглядає,а коментує лишень "на злобу дня",мочачи всіх без розбору,статусу і положення...Тут позбігалися обіжені за шефа порохоботи,але повинні розуміти,що п"ятий чи "прямий" канали і близько не підійшли по переглядам до "гавнистих" роликів "Пєтушарія"...
показати весь коментар
19.06.2020 18:59 Відповісти
https://censor.net/user/184403 Було би те саме,що і в Мертвечука.Його ж ніхто не валить,а спокійно себе почуває.Причому не тільки він.а й інші регіонали.
показати весь коментар
19.06.2020 19:19 Відповісти
Таких ватных полудурков в Украине много, поэтому голосуют за ********* петуШария, путенского урода мертвечука и пр. тимошонок.
показати весь коментар
19.06.2020 14:37 Відповісти
https://censor.net/user/400691 Ну ви ж за Стерненка.Він нічим не кращий.
показати весь коментар
19.06.2020 14:56 Відповісти
Ватник, Стерненко убил ватника защищаясь, а так же чморит твоего кумира петуШария😂
показати весь коментар
19.06.2020 15:11 Відповісти
https://censor.net/user/400691 У вас є хочаби якийсь глузд в башці? Я вже казав,що я голосував за Порошенка і ЄС.Але чому я маю чмошника захищати,який разом з регіоналами поливав цього самого Порошенка.Ну Порошенко звісно за нього заступився,це йому додасть декілька балів можливо.А от чому інші порохоботи за нього деруть горлянки? Він ж не герой,бо не воював,не волонтер,а тільки професійний проплачений активіст.
показати весь коментар
19.06.2020 19:25 Відповісти
- Яким чином ти пропронуюєш виправити ситуацію?
Чи інтелекту вистачає тільки на констатацію?
показати весь коментар
19.06.2020 14:45 Відповісти
https://censor.net/user/471956 Це ніяк не виправити.Повинна була бути якісна контр пропаганда.А її не було і не буде.
показати весь коментар
19.06.2020 14:55 Відповісти
А кому вона повинна?
показати весь коментар
19.06.2020 23:37 Відповісти
Так, наче така схема була у баби Йулі?
Якась продавчиня, з кіоску, пожертвувала на її виборчу кампанію скіко там кілограм дєнєх.
А Шарій, прілєжний внучок.
показати весь коментар
19.06.2020 14:39 Відповісти
Шаріяку на гіляку
показати весь коментар
19.06.2020 14:47 Відповісти
петушарий - вполне контролируемый способ разводить кацапских дебилов на бабло, так же как и финансирование ими всяких европейских леваков и наци - вони много, толку - ноль )
показати весь коментар
19.06.2020 14:49 Відповісти
Про Шария и шариковцев

Если вы избиратель партии Шария, вы - говноед и дегенерат.

Если вы фанат блогера Шария, вы - говноед.

Если вы не понимаете "а что с Шарием не так", вы - идиот. И говноед, конечно.

Если вы считаете, что "Шарий, конечно, не очень, но в чем то он прав", вы - говноед.

Если вы "с чего ты взял, что он работает на ФСБ", вы - просто дурак.

Если вы не понимаете, что задача Шария дестабилизировать страну, вы - предатель по тупости.
показати весь коментар
19.06.2020 15:03 Відповісти
Да всем наср.ть. Каждый сам себе хозяин.
показати весь коментар
19.06.2020 15:56 Відповісти
Жри говно не отвлекайся , комментарии это не твое любитель шария - говноед
показати весь коментар
19.06.2020 16:31 Відповісти
Нх мне твой шарий или барыга какой или кловун? нх? это твои фобии и фетиши.
показати весь коментар
19.06.2020 18:39 Відповісти
Так чего ты сюда влез? Вали домой, тебя Грыгорыч ждет
показати весь коментар
20.06.2020 07:55 Відповісти
А мир посмотреть? через призму социально-политических событий. или ты думаешь, чтобы, например, погулять по зоопарку надо обязательно быть жирафом или обезьяной?
показати весь коментар
20.06.2020 09:06 Відповісти
Всем уже давно понятно, что Шарий это кремлевская технология и финансируется он на деньги ФСБ РФ, а СБУ покрывает подрывную деятельность педофила.
показати весь коментар
19.06.2020 15:24 Відповісти
Говноед твоего боха шария уже не раз ловили на брехне , так что чавкай говно и дальше и не отвлекайся
показати весь коментар
19.06.2020 16:33 Відповісти
Этот ресурс помойный только в моменты твоего посещения.
показати весь коментар
20.06.2020 07:57 Відповісти
Партія Шарія легалізує гроші за схемою добровільних внесків, підставляючи "благодійників" під кримінальну відповідальність, - журналіст Іванов - Цензор.НЕТ 8138
показати весь коментар
19.06.2020 16:15 Відповісти
Народ разочаровался в Зеленском и нашел себе нового спасителя - Шария. Этот уж точно всех спасет и сделает богатыми.)))
показати весь коментар
19.06.2020 16:28 Відповісти
Всім налє на шару. Шара то об'єму немає
показати весь коментар
19.06.2020 20:18 Відповісти
ентот кремлёвский петушок страшно боится зоны, которая по нему давно скучает, потому ляжет под любого на свободе, он для пропаганды под крылом фсб - идеальный вариант
показати весь коментар
19.06.2020 16:29 Відповісти
Але нарасєю він не поїде- на нього відкрита карна справа за розбещення неповнолітніх.....
показати весь коментар
19.06.2020 17:28 Відповісти
У нас народ любит на выборах искать себе мессию и спасителя. После майдана это был Порох, сейчас Зе, так гляди от безысходности и Шария выберут. Печально.
показати весь коментар
19.06.2020 16:44 Відповісти
Стадо уверенно к этому готовят... А с Порохом Украине с её населением, реально повезло.
показати весь коментар
19.06.2020 17:06 Відповісти
Іди на вибори дояра. Якось проживем без твоїх порад.
показати весь коментар
20.06.2020 08:12 Відповісти
"Мне очень жаль эту женщину, которую Шарий подставляет под уголовную статью. Как, кстати, и всех других людей, которые исполняют роль прокладок...

Источник: https://censor.net/v3203088
показати весь коментар
19.06.2020 17:03 Відповісти
Ти *********** йди вибирать луку свинопаса і не лізь в Україну.
показати весь коментар
19.06.2020 17:26 Відповісти
Куди дивиться хвойда венендиктова і навіщо ми її утримуєм ?
показати весь коментар
19.06.2020 17:24 Відповісти
Риторичні питання. Куди ще може дивитися хвойда? І нащо взагалі утримують хвойд?
показати весь коментар
20.06.2020 08:03 Відповісти
И что? Какая разница, откуда он берёт деньги, если он говорит правду? Можно подумать, Порох каждый свой доллар заработал честным путём.
показати весь коментар
19.06.2020 17:46 Відповісти
еще один опущенный петушаресос обьявился. дырявый объясни: почему петушарий так боится приехать в Украину и возгла6витт свой очередной петушиный прайд?!
показати весь коментар
19.06.2020 17:52 Відповісти
потрібні заяви про злочин Нічого прохіндєйок жаліти. потім будете жаліти коли він у ВР зайде
показати весь коментар
19.06.2020 20:17 Відповісти
Дожились. Эта харя уже на превьюшках статей цензора...
показати весь коментар
19.06.2020 20:23 Відповісти
14.12.2016 Шарик в Мацкве на Mersedes Gelandewagen сбил двух
восьмилетних девочек-близняшек и скрылся с места происшествия….ФСБешники Шарика
отмазали…
Сегодня Шарик живет (пользуется всеми благами!!!) в стране
НАТО/ЕС при этом на слабый совковый мозг вещает о том, чтобы Украина не была
членом НАТО/ЕС... вата что взять…
показати весь коментар
19.06.2020 20:36 Відповісти
Охороною партії Шарія, (набором тітушек) займається Ілля Ківа! Робиться це для того. щоб забрати голоси у Рабиновича, Бойко і Медведчука. Так і взагалі - зручно мусорам контролювати і тих і інших. Монополія ((:

А ось посилання в ютубе: https://www.youtube.com/watch?v=DI5N47fxLbc
показати весь коментар
19.06.2020 21:09 Відповісти
БЕЙ ШАРИЯ РУБЧИКОМ - БУДЕТ ШАРИЙ ТРУПЧИКОМ !)
показати весь коментар
19.06.2020 23:28 Відповісти
*****! Кожного дня ця пика в топі, хоч на Цензор не заходь.
показати весь коментар
19.06.2020 23:56 Відповісти
Шарамижники виявилися справжньою бомбою для петушарія-їхня ніша абсолютно співзвучна у всіх аспектах пропаганди,бо обидві групи-це вилупки совкового комсомолу і ментально сповідують українськість тільки,як федеральну складову у складі якогось аморфного обєднання(неважливо якого:чи як пцу у складі зарубіжного константинополя,чи як мкш у складі росо-укро емігрантської політ. опозиції).Обидві групи легко маніпулюються олігарх.кланами-перша кланом "кучко-потрох 2000",друга жОПами у звязці з познерівцями.
показати весь коментар
20.06.2020 00:17 Відповісти
Где СБУ с Бакановым? Уголовник шарик страну имеет. Почему нельзя объявить его в Интерпол, он уже много наработал на десятку. Воровство не учитываю. Шарика в розыск и на возврат в СИЗО, вести репортажи и управлять титушками оттуда.
показати весь коментар
20.06.2020 00:20 Відповісти
Все, кто в партии Шария - это секта Путинская! Их всех нужно в газовых камерах закрывать и пускать Циклон Б!
показати весь коментар
20.06.2020 00:28 Відповісти
Ага,заквиліли петюшки несамовито,та занадто запізно.А ще три роки тому їх попереджали-не Рух Саака ваша проблема,а червоні шарики Шарія.Їжте тепер-не обляпайтеся.
показати весь коментар
20.06.2020 00:57 Відповісти
Давайте уже сбросимся и пошлем человечка который вырежет шарию ливер в Нидерландах. Сколько можно этого ********* терпеть?
показати весь коментар
20.06.2020 03:36 Відповісти
Партія Шарія легалізує гроші за схемою добровільних внесків, підставляючи "благодійників" під кримінальну відповідальність, - журналіст Іванов - Цензор.НЕТ 3746
показати весь коментар
20.06.2020 06:24 Відповісти
Мерзкое педофильное животное,хотя очень изобретательное и умное. Такие животные развращают общество полуправдой( 90% правды 10 лжи и неверный посыл в качестве выводов). Животные( педофилы,стреляющие в людей"со спины" НЕ должны иметь права вообще быть какими то моральными авторитетами( должны сидеть в тюрьме,ну там может "станут")
показати весь коментар
20.06.2020 07:24 Відповісти
Ющенко сцыкливая корупционная шлюха не пересажал зачинщиков Северодонецкого сепарского шабаша и это привело к вторжению рассии в Украину в 2014-ом году .Этих Шарийов ,Медведчуков ,Рабиновичей нужно сажать в тюрьму без раздумий,а то последствия соплежукйства и игры в димакратию приводят к печальным последствиям для всей Украины .
показати весь коментар
20.06.2020 07:33 Відповісти
Dno
показати весь коментар
20.06.2020 09:04 Відповісти
Так в тюрьму этих мерзавцев. Чего их жалеть. И передать все гласности.что все знали откуда деньги. И шария на выдачу подавайте. Травите этих предателей каждый день.
показати весь коментар
20.06.2020 09:07 Відповісти
Партія Шарія легалізує гроші за схемою добровільних внесків, підставляючи "благодійників" під кримінальну відповідальність, - журналіст Іванов - Цензор.НЕТ 9638
показати весь коментар
20.06.2020 09:23 Відповісти
А кто не пьет?! Назови! Нет, я жду! ©
показати весь коментар
20.06.2020 11:22 Відповісти
Все политические прожекты - бизнес, если убрать деньги основных инвесторов, то в Украине не останется партий в принципе, или их вес, численность и влияние на регионы, существенно уменьшатся. Если к примеру начать давление на шарикова с вопроса "где деньги взял?", то он умело этот же вопрос переадресует любому политическому игроку. Теневой сектор экономики подпитывает политическую систему, это замкнутая система, механизмов противодействия этому предостаточно, но все они внутри этой системы и подчинены ее законам. По этому не нужно спрашивать их о деньгах, нужно заставить антикоррупционные механизмы выполнять свои функции, как это уже другой вопрос.
показати весь коментар
20.06.2020 11:56 Відповісти