6476 відвідувачів онлайн
14 859 158

Герус запропонував Раді відновити імпорт електроенергії з Росії

Цей законопроєкт на виїзному засіданні 1 липня підтримало 11 депутатів Комітету, що дозволяє передати документ для ухвалення в стінах парламенту, повідомляє "Znaj.ua".

Зокрема, за законопроєкт і відкриття імпорту електроенергії з РФ проголосували: від фракції "Слуга народу" Андрій Жупанин (автор законопроєкту), Андрій Герус, Олег Семінський, Дмитро Припутень, Євген Пивоваров, Сергій Нагорняк, Анатолій Костюх, а також Юрій Шаповалов, (депгрупа "Партія "За майбутнє"), Максим Єфімов (депгрупа "Довіра"), Інна Совсун ("Голос"), Анна Скороход (позафракційна).

Нагадаємо, імпорт електроенергії з Росії став ключовою причиною найглибшої кризи в енергетиці за час незалежності України. Відкриття імпорту відбулося завдяки так званим правками Геруса.

У період жовтень 2019 - березень 2020 з Росії було імпортовано на 1 млрд грн. Найбільшим імпортером електроенергії з РФ була компанія "Юнайтед Енерджі", близька до олігарха Ігоря Коломойського, який також курирує дії Андрія Геруса.

4 травня у Верховній Раді президент України Володимир Зеленський заявив, що не може бути й мови про імпорт електроенергії в країну, оскільки це залишить тисячі шахтарів без роботи.

В кінці квітня Міністерство енергетики розробило новий енергобаланс України на 2020 рік і повністю відмовилося від поставок електроенергії з Білорусі та Росії.

Топ коментарі
+57
Герус с утра уху ел???
показати весь коментар
03.07.2020 09:16 Відповісти
+54
Герус предложил Раде возобновить импорт электроэнергии из России - Цензор.НЕТ 2531
показати весь коментар
03.07.2020 09:17 Відповісти
+41
Пропоную Гєруса відправити в роісю декількома валізами...
показати весь коментар
03.07.2020 09:16 Відповісти

Завантаження...