1 366 13

На залізничному вокзалі Києва буде встановлено інфрачервоні системи скринінгу температури, - "Укрзалізниця"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "Укрзалізниці".

Зокрема, дві системи буде встановлено на Центральному вокзалі столиці і одна - на Південному.

"Зараз вокзали станції "Київ-Пасажирський" щодоби приймають найбільший пасажиропотік. Системи автоматичного скринінгу температури дадуть змогу швидко виміряти температуру, не створюючи скупчення людей на входах у вокзали. Це значно зменшить ймовірність поширення інфекційних захворювань і допоможе швидко виявити потенційно хворих", - заявив в.о. управління "Укрзалізниці" Іван Юрик.

За словами керівника компанії, пасажири з підозрою на захворювання не будуть допускатися на об'єкт, охорона рекомендуватиме їм звернутися в медпункт вокзалу.

Крім того, ці системи здатні вимірювати одночасно температуру людей, які перебувають один від одного на соціальній дистанції - від 1 до 5 м.

Першу таку систему планується встановити найближчими тижнями.

Топ коментарі
+4
Цыганву лучше бы разогнали!
показати весь коментар
08.07.2020 17:25 Відповісти
+3
+1 за разгон цыганвы
показати весь коментар
08.07.2020 17:28 Відповісти
+1
А....метро? ....поставьте их в метро и синхронизируйте с камерами видеонаблюдения...и вы увидите нечто интересное.
показати весь коментар
08.07.2020 23:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цыганву лучше бы разогнали!
показати весь коментар
08.07.2020 17:25 Відповісти
+1 за разгон цыганвы
показати весь коментар
08.07.2020 17:28 Відповісти
Це погроза? 🤔
показати весь коментар
08.07.2020 17:34 Відповісти
це польот народного бабла.наблюдай і насолоджуйся.
показати весь коментар
08.07.2020 17:43 Відповісти
Я що, збоченець? Я від мазохізму насолодження не отримую.
показати весь коментар
08.07.2020 18:21 Відповісти
Куда вы летите, торопыги! Обдумать нужно все толком, а потом уже рубить так с горяча!
показати весь коментар
08.07.2020 18:04 Відповісти
А зачем это делать?
показати весь коментар
08.07.2020 18:08 Відповісти
никто не знает. но главное бабло освоить.
показати весь коментар
08.07.2020 18:26 Відповісти
Действие ради действия.
показати весь коментар
08.07.2020 19:02 Відповісти
Вуаляйте, через недельку-другую мотану на моря блаблакаром
показати весь коментар
08.07.2020 18:53 Відповісти
А этим лишь бы денег вбухать на ненужное неэффективное гавно
показати весь коментар
08.07.2020 20:51 Відповісти
А....метро? ....поставьте их в метро и синхронизируйте с камерами видеонаблюдения...и вы увидите нечто интересное.
показати весь коментар
08.07.2020 23:23 Відповісти
Негде ночевать? Перед входом в вокзал натри лоб какой нибудь тряпкой и спокойно переночуешь в вокзальном медпункте!
показати весь коментар
09.07.2020 03:47 Відповісти