На залізничному вокзалі Києва буде встановлено інфрачервоні системи скринінгу температури, - "Укрзалізниця"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "Укрзалізниці".
Зокрема, дві системи буде встановлено на Центральному вокзалі столиці і одна - на Південному.
"Зараз вокзали станції "Київ-Пасажирський" щодоби приймають найбільший пасажиропотік. Системи автоматичного скринінгу температури дадуть змогу швидко виміряти температуру, не створюючи скупчення людей на входах у вокзали. Це значно зменшить ймовірність поширення інфекційних захворювань і допоможе швидко виявити потенційно хворих", - заявив в.о. управління "Укрзалізниці" Іван Юрик.
За словами керівника компанії, пасажири з підозрою на захворювання не будуть допускатися на об'єкт, охорона рекомендуватиме їм звернутися в медпункт вокзалу.
Крім того, ці системи здатні вимірювати одночасно температуру людей, які перебувають один від одного на соціальній дистанції - від 1 до 5 м.
Першу таку систему планується встановити найближчими тижнями.