11640 відвідувачів онлайн
5 945 12

Кількість жителів планети досягла 7,8 млрд осіб, - фонд "Населення Землі"

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "DW", про це повідомив німецький фонд "Населення Землі" (Stiftung Weltbevölkerung - DSW) напередодні Всесвітнього дня народонаселення, що відзначається 11 липня.

Експерти DSW зазначають, що причиною триваючого зростання народонаселення є, серед іншого, велика кількість небажаних вагітностей, оскільки в багатьох регіонах, особливо в країнах третього світу, жінки і дівчатка не можуть вільно розпоряджатися своїм тілом. В цілому по всьому світу небажаними є дві з кожних п'яти вагітностей. Експерти зазначають, що виправити становище могли б сексуальна освіта і застосування протизаплідних засобів.

Особливо важка ситуація, за даними DSW, склалася в африканському регіоні на південь від Сахари, де доступу до протизаплідних засобів позбавлена ​​кожна друга жінка. Незважаючи на скорочення народжуваності в цьому регіоні за останні роки, тут на кожну жінку як і раніше доводиться 4,4 дитини (в середньому по світу - 2,4 дитини). В результаті кількість жителів цього регіону, згідно з прогнозами ООН, до 2050 року зросте з 1,3 млрд до 2,5 млрд осіб.

Топ коментарі
+5
Можно скоротити на 140 мільйонів.
руцкєє зайва раса на шарікє.
Для робот на шахтах во благо цивілізації їх буде достатньо і 5 мільйонів
показати весь коментар
10.07.2020 16:21 Відповісти
+1
И чтобы вы думали? Всё это следствие распространения элементарной гигиены, резко уменьшившее детскую смертность. А вот теперь и задумайтесь - хорошо это, или плохо.
показати весь коментар
10.07.2020 16:06 Відповісти
+1
Фильм Идиократия помаленьку воплощается в жизнь.
показати весь коментар
10.07.2020 16:07 Відповісти

Завантаження...