10493 відвідувача онлайн
4 822 16

Кабмін схвалив вихід України з двох угод СНД

Відповідний проєкт указу президента схвалено на засіданні уряду в середу, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Угода про гуманітарне співробітництво держав-учасниць СНД була підписана 26 серпня 2005 року в Казані (Росія), а угода про Раду з гуманітарного співробітництва держав-учасниць СНД - 28 листопада 2006 року в Мінську (Білорусь).

Зазначається, що через агресію Росії проти України фактичне співробітництво в межах цих угод в РФ вже зупинено, а співпраця з іншими країнами-учасницями відбувається в двосторонньому форматі на підставі нових договорів.

Топ коментарі
+2
https://mobile.twitter.com/13Hellis_13
https://mobile.twitter.com/13Hellis_13

Hellis

@13Hellis_13

·https://mobile.twitter.com/13Hellis_13/status/1285916243657207808 3 мин

Что -то сильно не устраивает ОПЗЖ и всех рыгов в их реальных, а не на публику, рейтингах.
В атаку бросили Жванию.
1) скрин 1: кто запустил волну очернения (рыги)
2) скрин 2: во вступлении сразу первой строкой причина: "Люди! Я вас прошу! Голосуйте за нас, а не за Порошенко!"

Кабмин одобрил выход Украины из двух соглашений СНГ - Цензор.НЕТ 5812

Кабмин одобрил выход Украины из двух соглашений СНГ - Цензор.НЕТ 9294
показати весь коментар
22.07.2020 15:40 Відповісти
+2
В СНГ нас нет, но соглашения есть! Огласите, пожалуйста, весь список (с)
показати весь коментар
22.07.2020 16:06 Відповісти
+1
При Порошенко такого не було.Гуманитарка на ОРДЛО должна ити из СНГ регулярно и беспрекословно,бо там жежнашилюди.
показати весь коментар
22.07.2020 16:02 Відповісти

Завантаження...