8331 відвідувач онлайн

Росію можуть відімкнути від системи SWIFT, - посол у США Єльченко

У найближчій перспективі санкції проти Російської Федерації будуть посилюватися. Якщо РФ продовжуватиме поводитися так, як зараз, то вони дочекаються ще й таких санкцій, як відключення від системи SWIFT.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це посол України в США Володимир Єльченко заявив в інтерв'ю РБК-Україна.

За його словами, відключення від системи SWIFT негативно вплине і на партнерів Росії.

"Саме тому дуже обережна позиція у багатьох інших країн. Але якщо буде така зухвала поведінка Росії, вони дочекаються і цього", - зазначив він.

Раніше обговорювали можливість заборони регулярних авіарейсів з Росії в США, могло б ітися про заморожування банківських рахунків деяких російських чиновників високого рівня.

Нагадаємо, нові санкції проти "Північного потоку-2" раніше анонсував Помпео; заходи торкнуться всіх компаній, які допомагають завершити будівництво російського газопроводу.

Про те, що США обмежують право Європи вирішувати, де і як отримувати енергію, заявив міністр закордонних справ Німеччини у відповідь на анонс нових санкцій проти "Північного потоку-2".

Топ коментарі
+37
Давно пора !
показати весь коментар
27.07.2020 08:54 Відповісти
+22
Да скорей нам отключат из за зедебилов. Это уже тренд зедебилов,может,будем делать,скорей всего получим ! Все только в облачных обещаниях и брехня на каждом шагу.
показати весь коментар
27.07.2020 08:55 Відповісти
+12
Давно пора лаптей отключить от всего что можно. СССР сдох, а эти и подавно сдохнут
показати весь коментар
27.07.2020 08:56 Відповісти

Завантаження...