12011 відвідувач онлайн
1 747 10

Депутати "Слуги народу" проти перепідпорядкування "Укргідроенерго" Кабміну

Про це Українським Новинам повідомив депутат Ради від "Слуги народу", член комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Юрій Камельчук.

"Ми сьогодні будемо готувати звернення на прем'єр-міністра і на т.в.о. міністра енергетики з проханням пояснити причини і аргументацію, що зміниться з економічної точки зору для цього підприємства, якщо відбудеться перепідпорядкування. Ми, в принципі, частиною комітету та іншими колегами виступаємо проти такого рішення", - сказав нардеп.

За його словами, аналіз роботи керівника "Укргідроенерго" Ігоря Сироти свідчить про те, що об'єктивних причин для перепідпорядкування підприємства немає.

"Це неправильно (перепідпорядкувати "Укргідроенерго"), тому що ми аналізували роботу керівника "Укргідроенерго", і вона за останні роки має дуже позитивні результати", - зазначив нардеп.

Він додав, що "Укргідроенерго" - прибуткове підприємство, яке за рахунок власних ресурсів і залучення іноземних інвестицій постійно розвивається і будує нові об'єкти гідроенергетики.

Топ коментарі
+2
"Он добавил, что "Укргидроэнерго" - прибыльное предприятие, которое за счет собственных ресурсов и привлечения иностранных инвестиций постоянно развивается и строит новые объекты гидроэнергетики."Источник: https://censor.net/ru/n3219440

Так поэтому и добиваются переподчинения, чтобы потом отдать ахметке по цене трансформаторной будки.
показати весь коментар
15.09.2020 15:58 Відповісти
+2
Депутаты от "Слуги народа" против переподчинения "Укргидроэнерго" Кабмину - Цензор.НЕТ 1880
показати весь коментар
15.09.2020 16:02 Відповісти
+2
Укргідроенерго керує Каховським гідровузлом, з якого в свою чергу може отримати воду Північнокримський канал. Тепер, можливо, за прямим наказом Кабміну.
Стрьомно все це. Підвонює фсб.
показати весь коментар
15.09.2020 17:12 Відповісти

Завантаження...