9202 відвідувача онлайн
47 374 408

Я сказав Зеленському, що ЄС - не банкомат, - Боррель

Високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель розкрив подробиці переговорів із президентом України Володимиром Зеленським.

Про це Боррель написав у статті під назвою "Олігархи, корупція і COVID-19: про що я говорив із президентом Зеленським", опублікованій в "Європейській правді", інформує Цензор.НЕТ.

"Як я вже сказав президенту, ЄС не є благодійною організацією або банкоматом. Найкращий спосіб підтримати Україну для нас – це допомогти у реформуванні країни. Але лише українці власноруч можуть втілити ці реформи. Найкращим способом стабілізувати наш регіон сусідства є стабільна, заможна і демократична Україна", - написав Боррель.

Він зазначив, що реформи в Україні сповільнилися після періоду "турборежиму".

"Обрання Володимира Зеленського президентом у квітні 2019 року було знаком рішучої готовності українців боротися проти корупції та послабити владу олігархів у країні. Його перші місяці на посаді характеризувалися "турборежимом", коли парламент швидко ухвалював реформи, які довго буксували на місці. Проте, на думку багатьох оглядачів, останнім часом темпи реформ сповільнилися, зокрема виконання зобов'язань в рамках Угоди про асоціацію", - написав дипломат.

Боррель також додав, що в Україні досі зберігають значний вплив олігархи. Так, їм належить більшість національних телеканалів.

Топ коментарі
+119
круто...и открытым текстом...и опубликовав в сми
показати весь коментар
25.09.2020 17:59 Відповісти
+69
Вова, тебя опустили.
Впрочем все правильно, ЕС не банкомат, ЗЕ не президент.
показати весь коментар
25.09.2020 18:03 Відповісти
+66
То есть Зеленского просто послали, причем не особо вежливо.
Однако это не помешает ему дать интервью и сообщить всем, сколь успешной была его рабочая поездка!
Ну или светоч ораторского искусства Шмендель выступит...
показати весь коментар
25.09.2020 18:01 Відповісти

Завантаження...