Росія є головним бенефіціаром війни в Нагірному Карабасі, - генерал США Ходжес

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив в інтерв'ю РБК-Україна колишній командувач військ США в Європі в 2014-2017 роках, ветеран війни в Іраку та Афганістані Бен Ходжес.
Ходжес вважає, що єдиним бенефіціаром нинішньої війни в Нагірному Карабасі є Росія.
"Стратегічним бажанням Росії завжди було підтримання сфер впливу, а також нестабільності на своєму кордоні, щоб вона могла впливати на те, що відбувається навколо. Ось чому я впевнений, що вони або доклали руку до того, щоб почати цей конфлікт, або, безумовно, отримують вигоду з того, що ситуація залишається нестабільною", - заявив він.
У США хотіли б бачити негайне припинення вогню, перехід до переговорів замість реального конфлікту.
Нагадаємо, Азербайджан заявив про можливість обговорення питання введення російських миротворців у Нагірний Карабах.
Зазначимо, Вірменія назвала умову, за якої Вірменія готова почати переговори з Азербайджаном.