11813 відвідувачів онлайн

Росія є головним бенефіціаром війни в Нагірному Карабасі, - генерал США Ходжес

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив в інтерв'ю РБК-Україна колишній командувач військ США в Європі в 2014-2017 роках, ветеран війни в Іраку та Афганістані Бен Ходжес.

Ходжес вважає, що єдиним бенефіціаром нинішньої війни в Нагірному Карабасі є Росія.

"Стратегічним бажанням Росії завжди було підтримання сфер впливу, а також нестабільності на своєму кордоні, щоб вона могла впливати на те, що відбувається навколо. Ось чому я впевнений, що вони або доклали руку до того, щоб почати цей конфлікт, або, безумовно, отримують вигоду з того, що ситуація залишається нестабільною", - заявив він.

У США хотіли б бачити негайне припинення вогню, перехід до переговорів замість реального конфлікту.

Нагадаємо, Азербайджан заявив про можливість обговорення питання введення російських миротворців у Нагірний Карабах.

Зазначимо, Вірменія назвала умову, за якої Вірменія готова почати переговори з Азербайджаном.

Топ коментарі
+27
лучше вместе е.нуть по маскве
показати весь коментар
06.10.2020 08:35 Відповісти
+24
Россия является главным бенефициаром войны в Нагорном Карабахе, - генерал США Ходжес - Цензор.НЕТ 2874
показати весь коментар
06.10.2020 09:08 Відповісти
+19
Твоя продажна арменія сама давно лягла під ***** і разом з тим же ****** окупувала карабах.
показати весь коментар
06.10.2020 08:44 Відповісти

Завантаження...