7074 відвідувача онлайн
1 408 21

"Верховна Рада повинна звільнитися від впливу Офісу Президента", - Палиця

Про це заявив народний депутат, голова політичної партії "За майбутнє" Ігор Палиця під час виступу з парламентської трибуни.

"Сьогодні довіра до парламенту – 8%, до уряду – 6%, до Президента – 40%. Уже рік парламенту, ви, а іноді й ми з вами, голосуємо за закони, які на 99% надходять із Офісу Президента. Перші пів року ви підтримували всі закони, тому що не вірили, що ОП може дати погані законопроєкти, і думали, що вони несуть тільки щастя людям. Потім ви почали розбиратися і припинили голосувати за всілякі дурниці, які йдуть з ОП. Ви зрозуміли, що за цей рік навантаження на бізнес тільки збільшилося і права правоохоронних органів також збільшилися", – зауважив депутат.

На його думку, в умовах нинішньої кризи парламенту терміново слід повернути собі суб'єктність.

"Голосуймо за те, що дійсно потрібно народу, а не за те, що підсовують з ОП. Тому що виходить, що ви – погані, а всі інші з Офісу Президента – хороші. І люди не розуміють, у чому різниця. Давайте людям покажемо, що в нас парламентська республіка й ми працюємо на народ України. У нас мало часу. Нас просто використовують, а потім кажуть, що ми винні. Вони розтопчуться по вас, а потім відправлять на пенсію з парламентських трибун", – закликав Палиця.

Топ коментарі
+12
А рада - от влияния посипак Коломойского!
показати весь коментар
21.10.2020 10:49 Відповісти
+12
Бенина Палица лезет отовсюду, изображая из себя политика и патриота.
Мосейчук-Раевская с "Г+Г" уже язык стерла, обслуживая Палицу и Шуфрича на своих эфирах.
показати весь коментар
21.10.2020 11:01 Відповісти
+10
Слуги голосуют за законы которые даже не читают, а название закона если и слышали, то через пол часа забывают
Что например это Рагнар Лодброк местного разлива может наголосовать?
"Верховная Рада должна освободиться от влияния Офиса Президента", - Палица - Цензор.НЕТ 8299
показати весь коментар
21.10.2020 10:51 Відповісти

Завантаження...