9112 відвідувачів онлайн
32 111 323

Конституційний Суд готовий переїхати до Харкова, - Тупицький

Конституційний Суд готовий переїхати до Харкова, - Тупицький

Конституційний Суд готовий переїхати до Харкова, якщо це необхідно буде в рамках державної політики.

Про це голова Конституційного Суду Олександр Тупицький сказав на брифінгу, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Жоден суддя Конституційного Суду України не сказав, що він піде у відставку, якщо Конституційний Суд переведуть в іншу область чи місто. Більше того, я сказав, що якщо така ситуація, то парламент фактично створює віз, ми запряжемось і потягнемо його, і за бажанням ми скоротимо строки переїзду - можливо, до року. Можна використовувати два приміщення. Якщо це для політики держави потрібно, то ми готові - хоч завтра", - сказав Тупицький, відповідаючи на запитання, чи готовий КСУ переїхати до Харкова.

Він зауважив, що спілкувався з Президентом Володимиром Зеленським щодо питання можливого переїзду КС в Харків.

"Я йому доповів про ситуацію з переїздом. Я вважаю, що у Президента, можливо, була правильна задумка, він хотів... щоб кілька таких установ, в тому числі і Конституційний Суд, перевезти в інші регіони України, щоб, можливо, і той же тиск не такий би був на Конституційний Суд, можливо посилити ті регіони", - сказав Тупицький.

Він додав, що раніше у Конституційному Суді за запитом від Кабміну порахували, скільки коштуватиме такий переїзд, і необхідно буде, за приблизними підрахунками, до 1,5 млрд грн.

"Це 1,3-1,5 млрд грн необхідно на переїзд Конституційного Суду. Це загальні обчислення... Термін переїзду - від трьох до п'яти років", - сказав він.

Він додав, що у питанні переїзду можуть виникнути проблеми з суддями КС, з апаратом.

"Тут є спеціалісти, і дуже добрі, всіх туди не перевезеш, вони можуть не побажати. Де там набрати новий секретаріат? Це ж кваліфіковані спеціалісти, тому і потрібний був би мінімум трьохрічний період на переїзду суду. Питання із супротивом суддів не було ніякого, хоч завтра", - сказав Тупицький.

Нагадуємо, на сайті Верховної Ради 3 квітня з’явився текст проєкту закону "Про внесення змін до закону України "Про Конституційний Суд України" щодо посилення незалежності та підвищення ефективності функціонування Конституційного Суду України", яким, зокрема, пропонується перенести КСУ до Харкова.

Документ зареєструвала голова парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова (фракція партії "Слуга народу"). У пояснювальній записці зазначається, що важливою складовою інституційної незалежності КСУ слід вважати його територіальне дистанціювання від інших вищих органів державної влади. Як приклад наводяться Німеччина і Словаччина, де конституційні суди не розташовані у столицях.

Топ коментарі
+120
Може відразу в Ростов?
показати весь коментар
30.10.2020 16:23 Відповісти
+86
Пропоную наступне. У зв'язку з втратою довіри нинішнього складу КС
треба "прийняти" пропозицію від МВФ та ввести на сім років
новий склад КС у вигляді представників від;
США, Великобританії, Німеччині, Франції, Нідерландів
у кількості 3 осіб від кожної країни !!!
Прошу поширювати, та підтримати !
показати весь коментар
30.10.2020 16:23 Відповісти
+55
помнится, один "легетимный" тоже сначала поехал в Харьков.. поближе к рашке))
показати весь коментар
30.10.2020 16:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
А откуда вдруг взялась эта идея перевод КСУ с каких это х..ев мы им на переезд еще 1.5 миллиарда должны выплатить? Е..ло не треснет?
показати весь коментар
30.10.2020 22:04 Відповісти
Тю, а шо тут такого! Харьков - первая столица Украины!!! Вон Саакашвили вообще половину аппарата управления Грузии перенес в Кутаиси! А наши всё Киев, Киев! Есть другие крупные города: Харьков, Днепр, Запорожье, Одесса, Львов! Че все должно быть в Киеве??? Столица США - Вашингтон, а Штаб квартира ООН в Нью Йорке! Чем не пример??
показати весь коментар
30.10.2020 22:50 Відповісти
А Київ не був столицею?За тисячу літ до сав"єцкава Харрькава?
показати весь коментар
30.10.2020 22:58 Відповісти
Карпенчук Олександр, a шо тут такого? Завтра перенесуть КС в Харкiв, а iсля завтра вони об'являть Харi1в столицею Украiни, а пiсля-пiсля завтра скажуть що, Хаpkiв то столиця якоiсь малоросii i почнуть вiддiлятись вiд Украiни. Невже не зрозумiло до чого все йде. цеi тупицький не даремно "переоформив" свое майно в Криму. Тихою сапою Украiну хотять роздiлити на шматки.
показати весь коментар
01.11.2020 12:03 Відповісти
а почему в Харьков, во Львов их, во Львов.
показати весь коментар
01.11.2020 14:12 Відповісти
А по чьей квоте этого жирного от взяток борова назначили в КС ?
показати весь коментар
31.10.2020 00:21 Відповісти
ближе к московским кураторам
показати весь коментар
31.10.2020 02:09 Відповісти
ну шо вы до"бались до них,у людей горе,такое горе .идите и их женам объясните, что они уже никто ,они вас поймут,вам это может сойти ,а им ? Они и сами не хотели ,но им сказали надо! -Ну раз надо ,так надо ,сказали они,- и ничего не бу?,-ничего не бу,подтвердили им -А там знают?- и там знают!прикроют,сказали им, и таки ,слово держат,прикрывают Не лохи ,но таки олошарились!
показати весь коментар
31.10.2020 02:11 Відповісти
А чегой во Львов не перехать? ась? Шо, уже намечается новая столица?
показати весь коментар
31.10.2020 03:03 Відповісти
"Тупицкий - такой переезд, и необходимо будет, по приблизительным подсчетам, до 1,5 млрд грн."

Налогоплательщикам ваш переезд на зону гораздо дешевле обойдется: https://censor.net/ru/n3228161
показати весь коментар
31.10.2020 03:25 Відповісти
В Ростов...
показати весь коментар
31.10.2020 03:35 Відповісти
какой переезд в Харьков... гнать всех вас надо... аппендицит нужно вырезать...
показати весь коментар
31.10.2020 05:22 Відповісти
Тільки на кладовище, бо якщо в Харків то скоро будуть відділятись
показати весь коментар
31.10.2020 08:06 Відповісти
мне в Харькове это гавно не нужно, киздуйте в растовские ***** транзитом.
показати весь коментар
31.10.2020 08:58 Відповісти
показати весь коментар
31.10.2020 09:38 Відповісти
Никакого Ростова. Еще в турне по Золотому кольцу расеи уродов отправьте, ага. Зона пожизненно за державну зраду, с полной конфискацией всего нажитого непосильным трудом. А за новыми судьями закрепить на крещатике каштаны, по одному на каждого. Чтобы знали, где висеть будут, если "смогут пафтарить". Это не только судьям КС нужно, но и каждому "неприкасаемому" в самом захолустном райсуде. А если ВДРУГ провести ревизию принятых судьями решений, то на свободе остануться единицы. И ни одного прокурора...
показати весь коментар
31.10.2020 09:27 Відповісти
В Харькове своих таких рях хватает. Ростов. Только Ростов. Но однозначно запоребрик
показати весь коментар
31.10.2020 09:28 Відповісти
Это все равно, что в отставку с почестями отправить, пузо греть на купленном куске оккупированного Крыма. А отвечать за преступления кто будет? Вася?
показати весь коментар
31.10.2020 09:33 Відповісти
КС - ПЕРЕФОРМОТИРОВАТЬ !! .
НО !!!!! .
.
НУЖНО ОСТАВИТЬ 4 СУДДЕЙ ОТ ПОРОШЕНКО , КОТОРЫЕ ГОЛОСОВАЛИ ПРОТИВ ЭТО ГО МЕДВЕДЧУКОВССКО-КОЛОМОЙССКОГО ( а по сути КРЕМЛЕВССКОГО ) РЕШЕНИЯ !..

А то Москва будет иметь в кармане еще и КС ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
..
показати весь коментар
31.10.2020 09:48 Відповісти
Судья должен быть ОТ НАС С ВАМИ, а не от Порошенко или Ахметова с КАломойским. Судья должен защищать закон и справедливость. Наша судебная система давно забыла, как это делается. Очень сожалею, что принципы демократии не позволяют вывести всех проголосовавших за отмену антикоррупционных норм из здания КС и шлепнуть перед входом. Там, где судебная система не работает в интересах народа, расцетает суд Линча.
показати весь коментар
31.10.2020 10:00 Відповісти
Чому у ватний Харків? Львів з задоволенням прийме ці "заблудші душі".
показати весь коментар
31.10.2020 10:30 Відповісти
У залежності від ступеню "заблудшості" таким душам є три місця: тюрма, псіхушка або монастир. Що з переліченого є Львів?
На холєру у Львові такі вилупки? Повісити? ))) Так це й у Києві можна!
показати весь коментар
31.10.2020 10:52 Відповісти
Ні, ні, який там Харьков.. давайте до нас в Івано-Франківськ. Ми вас тут добре нагодуємо й напоїмо, а як будете херньою антидержавною займатися - по стовпам розвісимо, як гірлянди