10085 відвідувачів онлайн
5 937 44

Арсенал зброї, боєприпасів і вибухівки вилучили у психолога в Миколаєві

Арсенал зброї, боєприпасів і вибухівки вилучили у психолога в Миколаєві

У Миколаєві правоохоронці виявили арсенал зброї, вибухівки та боєприпасів у квартирі 35-річного психолога-практика.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області, передає Цензор.НЕТ.

"35-річний практичний психолог зберігав у власній квартирі пістолети, гранати, гвинтівки, автомати, близько сотні набоїв різного калібру та ножі. Усе це, чоловік пояснює, що тримав для колекції та планував зайнятись продажем. Зі слів господаря, він відомий практикуючий психолог, який вже видав декілька книжок та збирався писати наступну, але не міг почати, не прийнявши внутрішню частину себе, яка пов'язана з силою", - сказано в повідомленні.

Чоловік повідомив правоохоронцям, що колекціонував зброю та боєприпаси з дитинства і планував зібране реалізувати. Також, за його словами, "це було спробою втілити красу і силу в одному, а також відобразити історію". Крім того, він охоче розповідав про своє "хобі" підписникам у соціальних мережах, про що стало відомо і правоохоронцям.

Так, правоохоронці прибули до психолога з санкцією на обшук. Серед вилученого виявили детонатор до ручної осколкової гранати іноземного виробництва, який містить заряд вибухової речовини і належить до категорії вибухонебезпечних предметів і підлягає негайному знищенню через загрозу мимовільного вибуху, радіус ураження кілька метрів.

"Зброю і вибухівку правоохоронці вилучили і направлять на експертизу. Частково боєприпаси фахівці знищили через ризик транспортування", - додали в поліції.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бічними припасами та вибуховими речовинами).

Топ коментарі
+12
Психолога нужно свозить к психиатру.
показати весь коментар
05.11.2020 17:38 Відповісти
+5
А где обещанные фото?
показати весь коментар
05.11.2020 17:38 Відповісти
+5
от психолога до психа один шаг
показати весь коментар
05.11.2020 17:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Cвоеобразные методы лечения!
показати весь коментар
05.11.2020 17:36 Відповісти
Психолога нужно свозить к психиатру.
показати весь коментар
05.11.2020 17:38 Відповісти
да, уж...редкий идиот....
показати весь коментар
05.11.2020 17:56 Відповісти
ммм, кстати слово "идиот" - я(не хожу на выборы), так называли в Греции таких.
Но я то от отвращения, а там - шоб не быть зарезанным в толкотне между быдлом за Фемистокла или за Геропитека.
показати весь коментар
05.11.2020 18:31 Відповісти
А где обещанные фото?
показати весь коментар
05.11.2020 17:38 Відповісти
Где фотки? Или фотку взрывателя стыдно было выкладывать???
показати весь коментар
05.11.2020 17:40 Відповісти
какой же он тогда психолог ? )))
показати весь коментар
05.11.2020 17:41 Відповісти
психопат
показати весь коментар
05.11.2020 18:34 Відповісти
от психолога до психа один шаг
показати весь коментар
05.11.2020 17:42 Відповісти
Бажання стати психологом чи психіатром це діагноз!
показати весь коментар
05.11.2020 17:52 Відповісти
Да? А почему гробовщиков не упомянул? Или крематорщиков? Или шпионов, то есть мужественных разведунов? Или отравщиков(Боширово-петровых)?
Чего ты такое написал - х.з., я хоть и ненавижу всех одинаково, но против несправедливости.
Если бы дворник такое совершил, то ты =
показати весь коментар
05.11.2020 18:34 Відповісти
А ти пробував працювати з психотиками кожен день з ранку до вечора(хоч санітаром)? Ти гробокопатєль?
показати весь коментар
05.11.2020 18:58 Відповісти
А ты водиле скажи - А ты пробовал баранку крутить и шаровые, а если найду?
То же и тут же - че тогда он шел туда? Бабло дармовое рубить? Так почти не бывает то.
Хоспоти, чел пошел, 8 лет отучился и вы будешь его шпынять? А может его подставили, либо так "подсидели", не?
Кстати в высерах из Торы есть - Не суди да несудим будешь.
Такой себе высер, но вот тут - правильно. кто мы такие шоп сразу по тексту гавкать то?
показати весь коментар
05.11.2020 19:13 Відповісти
Може це в Торі, а може Сковорода сказав... Карочє вибирай професію у відповідності до поставленого тобі діагнозу. Пройди тест на профпридатність, бо будеш як ЗЄ в кріслі прєза.
показати весь коментар
05.11.2020 19:24 Відповісти
Мужик, так ты же тоже так же не там живешь где надо?
Че ты выбрал инженера профессию, когда надо сварщика?
Чего, жена, дети? Ну так и сиди - я ше гедавно - бабка какая-то беснуется - ой, газ будет по 8, шо за власть..... я ей - каков народ, такая и власть........ и по новой - Зеленского надо выгонять.... я такой
че ты тут забыл то?
показати весь коментар
05.11.2020 19:29 Відповісти
Ти, я бачу, гдє надо. Не підкажеш, що спільного між черевиком і ножицями?
показати весь коментар
05.11.2020 19:52 Відповісти
не підкажеш чому мені на це - попуТіну?
отже!
показати весь коментар
05.11.2020 20:11 Відповісти
Пан-психолог подпили и обиделись, кажись) И в Торе - не высеры, дядя. Там для умных и не шибко обидчивых
показати весь коментар
05.11.2020 19:27 Відповісти
И это еще наркологов и юрыстов не проверяли .
показати весь коментар
05.11.2020 17:55 Відповісти
Таких коллекционеров у нас много. Важно,кто мог ,при определенных обстоятельствах, стать мишенью для этой коллекции.
показати весь коментар
05.11.2020 18:18 Відповісти
да в принципе - если его гос-во не защищает, то логично шо мол для самозащиты. Ну нах... мне такое гос-во шо "когда застрелят в вашем доме, то приходите"? А вот когда застрелю я, то
показати весь коментар
05.11.2020 18:26 Відповісти
сильні направо, красиві наліво, а йому хоч розірвися
показати весь коментар
05.11.2020 18:19 Відповісти
Тот случай когда придя психологу псих не ты, а он

\\\\\\\\По словам хозяина, он известный практикующий психолог, который уже издал несколько книг и собирался писать следующую, но не мог начать, не приняв внутреннюю часть себя, которая связана с силой Источник: https://censor.net/ru/n3229342

Только шо посм. Киногрехи какой-то там части Звездных войн - думаю что ментоцейские не нашли у Силача световой, на там лазерный меч?
показати весь коментар
05.11.2020 18:24 Відповісти
И один из них, механик,
Рассказал, сбежав от нянек,
Что Бермудский многогранник -
Незакрытый пуп Земли.


Владимир Высоцкий
показати весь коментар
05.11.2020 18:35 Відповісти
А кто же тогда сможет поставить правильный диагноз нашему шуту, который собрался заключить с Бразилией договор о совместном сотрудничестве в оборонно-стратегическом союзе.
показати весь коментар
05.11.2020 18:36 Відповісти
Наверное нервы невпи.ду.
показати весь коментар
05.11.2020 18:43 Відповісти
Он наверное что то знает???🤔🤫
показати весь коментар
05.11.2020 18:44 Відповісти
что за бред? как это, боеприпасы уничтожили на месте из-за риска транспортировки? прямо в квартире?
я так понимаю, оружие коллекционное и скорей всего, деактивированное временем...
ну, нашли старый запал от гранаты ПМВ, его и взорвали на месте??
да и фоток нет,- значит нечего показать.
накрыли борцуны очередного коллекционера ради премии и галочки...
а всё из-за отсутствия Закона об оружии
показати весь коментар
05.11.2020 18:57 Відповісти
Так і є.
https://zbroya.info/uk/blog/19788_mikolayivska-politsiia-vidraportuvala-pro-zatrimannia-zbroiovogo-barona-video/
показати весь коментар
06.11.2020 10:03 Відповісти
"Тримав гранати для колекції" ((( А що , так можна було ??? ((( А Рифмастер за корпус від МОН вже другий рік сидить ((( Пи#дець якийсь (((
показати весь коментар
05.11.2020 19:20 Відповісти
"...незаконное обращение с оружием, боковыми припасами..." Это журналюги взрыватель боковым припасом величают?
показати весь коментар
05.11.2020 19:53 Відповісти
А фотки?
показати весь коментар
05.11.2020 20:45 Відповісти
на сайті зброя інфо з фотками
показати весь коментар
06.11.2020 08:59 Відповісти
Ему по работе надо.
показати весь коментар
05.11.2020 21:17 Відповісти
Ну и что? А если это у него лабораторный реквизит, необходимый для более понятного и доходчивого психологического воздействия на лечащегося клиента и особенно это важно, наверное, при индивидуальном лечении или перевоспитании. Лечимый клиент должен четко понимать разницу между оружием, взрывчаткой и боеприпасами. Поэтому не нужно спешить с выводами, а может сразу обратиться за рекомендациями в Венецианскую комиссию, она теперь дает советы Украине по любым вопросам, включая судейские полномочия.
показати весь коментар
05.11.2020 21:25 Відповісти
Іпать, треба ж йому якось "клієнтів" заспокоювати.. :Р
показати весь коментар
05.11.2020 21:39 Відповісти
показати весь коментар
05.11.2020 21:49 Відповісти
Покайтесь, браття, i не робiть х*йнi

показати весь коментар
05.11.2020 21:49 Відповісти
Эмигрировал бы в США колекционировал бы все кроме взрывчатки на законных основаниях или пошел бы в психологом в сбу или мвд колекционировал бы без напрягов, а теперь в будет минимум 3 года ничего не коллекционировать и успокаивать сокамерников или в лучшем случае инспектора отдела пробации или что наиболее вероятно вести научные дискуссии с психиатром, только в качестве пациента.
показати весь коментар
05.11.2020 23:22 Відповісти
Ну а вообще я за короткоствол...
показати весь коментар
05.11.2020 23:24 Відповісти
вчора на якомусь сайті проскочила новина, що законопроект мають вже на днях розглянути в ВР, комітети всі підписали і погодили, от тільки який той, що за участю УВЗ, чи мусорський з їбісом, де хочуть заборонити револьвери (дебіли..) і перед тим як упити короткоствол маєш 5 років володіти іншою зброєю і щоб без проблем і купа ще ментовських заманух.
показати весь коментар
06.11.2020 08:58 Відповісти