5839 відвідувачів онлайн

Зеленський привітав Байдена з перемогою на виборах президента США

Зеленський привітав Байдена з перемогою на виборах президента США

Президент України Володимир Зеленський привітав Джо Байдена з перемогою на виборах президента США.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на твіттер глави держави.

"Привітання Джо Байдену і Камалі Гарріс (кандидатка на віцепрезидента США. - Ред.). Україна з оптимізмом дивиться на майбутнє стратегічного партнерства зі Сполученими Штатами. Україна і США завжди співпрацювали в області безпеки, торгівлі, інвестицій, демократії, боротьби з корупцією . Наша дружба стає тільки міцнішою!" - написав Зеленський.

Зеленський привітав Байдена з перемогою на виборах президента США 01

Нагадаємо, раніше низка американських ЗМІ повідомила, що кандидат від демократів Джо Байден перемагає в Пенсільванії і набирає необхідні голоси для обрання президентом США.

Топ коментарі
+91
Зеленский и Ермак поздравили Байдена с победой на выборах президента США - Цензор.НЕТ 3769
показати весь коментар
07.11.2020 21:23 Відповісти
+67
Особенно, поздравления Ермака ценно=) Это ему зачтется при выборе тюремной камеры)))
показати весь коментар
07.11.2020 21:23 Відповісти
+58
Молчи, бедоносец.
показати весь коментар
07.11.2020 21:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Це гірше ніж Серьожа Лещенко викинув з Хіларі Клінтон... Вони опиралися на кагебіста Деркача , обливаючи лайном майбутнього Президента США . Кажуть путч від Порошенка буде в день інавгурації Байдена ))
показати весь коментар
08.11.2020 00:10 Відповісти
Єрмак ніколи не був одружений , дуже втємничине його приватне життя , буи помічений у гей клубі , й зустрічався з Джуліані теж геєм, радником Трампа- шушукалися проти Байдена з Порошенко .
показати весь коментар
08.11.2020 00:18 Відповісти
конь утомил...
не знаю нажрался или унюхался но казла несет 2й день.....
показати весь коментар
08.11.2020 00:57 Відповісти
Кто это такой ермак?
показати весь коментар
08.11.2020 01:02 Відповісти
бубин запасной кацап
показати весь коментар
08.11.2020 04:05 Відповісти
Міг би й почекати. Відколи це ЗМІ визначають преможців голосувань?
показати весь коментар
08.11.2020 04:38 Відповісти
Зеленський привітав Байдена з перемогою на виборах президента США - Цензор.НЕТ 3363
показати весь коментар
08.11.2020 10:48 Відповісти
Not so fast, Joe! So far you were chosen by the Media Party alone. American people need to ensure the election process was fair. Those, like myself, watching the results during the election night have serious concerns about number fluctuations in swing states after the midnight.
показати весь коментар
10.11.2020 05:17 Відповісти
Attorney General William Barr in a memo issued on Monday authorized the Justice Department (DOJ) to look into voting irregularities in the 2020 presidential election.
The memo was addressed and signed from Barr to U.S. Attorneys, the assistant attorneys general for the DOJ's criminal division, civil rights division, the national security division, and the director of the Federal Bureau of Investigation (FBI), Christopher Wray.
"Now that the voting has concluded, it is imperative that the American people can trust that our elections were conducted in such a way that the outcomes accurately reflect the will of the voters," the memo read.
показати весь коментар
10.11.2020 05:40 Відповісти
Поспеши́шь - люде́й насмеши́шь! Надо было дождаться ОФИЦИАЛЬНОГО оглашения итогов /после судебных разбирательств/!https://yandex.ru/video/search?text=%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%88%D0%B8%D1%88%D1%8C%20-%20%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B5%D0%B9%20%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BC%D0%B5%D1%88%D0%B8%D1%88%D1%8C&path=wizard&parent-reqid=1604824438268910-628541579821660736800135-production-app-host-man-web-yp-256&wiz_type=vital
показати весь коментар
08.11.2020 10:35 Відповісти
А Байден вже дочекався: https://censor.net/ua/news/3229708/dlya_mene_chest_buty_obranym_prezydentom_ssha_bayiden
показати весь коментар
08.11.2020 10:43 Відповісти
В аэропорту Борисполь Байдена встречали в петушином углу недоофициальная делегация Украины, уже бывший президент Украины Зеленский, бывший глава АП, и бывшая генпрокурор БеняДиктова с использованной повесткой о вручении подозрения по делу Байдена , единственнственному в мире уголовному делу возбужденному против президента Америки Джо Байдена
показати весь коментар
08.11.2020 11:25 Відповісти
Ссылочку, что возбуждено дело против Байдена. Порохоботы врут всегда
показати весь коментар
08.11.2020 11:36 Відповісти
Твоя "ссилочка" у кісєльова і соловьйова в недокраїні під назвою параша .
показати весь коментар
08.11.2020 16:00 Відповісти
Порошенко в конце своего срока успел напакостить Украине, когда конфликтовал с демократкой Йованович и добивался ее замены. Такое не забудет демократ Байден
показати весь коментар
08.11.2020 11:37 Відповісти
то ли дело Бубочка, который пообещал Трампу посадить сына Байдена.
показати весь коментар
08.11.2020 12:41 Відповісти
Хіба він таке обіцяв? А чого ж таки не виконав? Мабуть це тролячий вброс, не більше.
показати весь коментар
08.11.2020 19:53 Відповісти
Обещал в личном разговоре - стенограмма в свободном доступе на сайте Белого дома.
А не выполнил, потому что все обвинения были дутые. Именно поэтому и Трамп ничего не смог сделать, не то что наш Зелепупик.
Зато облажались оба знатно.
Стенограмма беседы Трампа и Зеленского: https://www.bbc.com/russian/news-49829693 Трамп просил расследовать действия Байдена
показати весь коментар
08.11.2020 20:14 Відповісти
Не знайшов в цій стенограмі ніяких обіцянок. Це звичайний тролячий прийомчик видати за дійсне те, чого не існує. Але жаль що ЗЕ нічого не розслідував. Можливо це б допомогло Трампу виграти.
показати весь коментар
08.11.2020 20:59 Відповісти
В ответ Зеленский обещает, что на Украине скоро будет назначен новый генеральный прокурор, "100% мой человек, мой кандидат", и "он или она изучит ситуацию, в том числе в отношении упомянутой вами компании.
показати весь коментар
08.11.2020 23:57 Відповісти
Порохоботы врут всегда, сознательно работают на дестабилизацию обстановки в Украине изнутри к выгоде Кремля. Зеленский обещал прозрачное объективное расследование. Это совсем не то, что Порошенко его закрыл за взятку в 40 миллионов долларов, после нее Коля (Злочевский) сразу стал хорошим парнем
показати весь коментар
08.11.2020 22:56 Відповісти
https://twitter.com/Nataliy94087733

https://twitter.com/Nataliy94087733 Nataliya @Nataliy94087733

https://twitter.com/Nataliy94087733 https://twitter.com/Nataliy94087733



Коли вже там Венедиктова буде вручати підозру в скоєнні кримінального злочину сину Байдена , бо преЗЕдент "дав час" до грудня?!
показати весь коментар
08.11.2020 23:13 Відповісти
"Мы здесь… чтобы поддержать право Украины изменить свою судьбу, свободно, мирно и демократично. И ваша судьба находится в объединенной Европе. Украина сделает Европу лучше, а Европа сделает Украину лучше!".
показати весь коментар
08.11.2020 11:51 Відповісти
Джо Байден в ответной теллеграмме написал такое : 6 флот США входит в Черное море,Эрдоган дал Добро...
крысы Мавзолейные ВЕШАЙТЕСЬ...
показати весь коментар
08.11.2020 12:24 Відповісти
молчи, позорник!
показати весь коментар
08.11.2020 12:40 Відповісти
Взагалі-то, окрім оптимізму на язиці, треба б було якісь справи. Сумніваюсь, що окрім молокососів, на тебе, Зеленський, можна дивитись з оптимізмом. Ти нагадуєш пусте місце, хоч зблизька, хоч здалеку.
показати весь коментар
08.11.2020 12:41 Відповісти
Вы наверно забыли,что все ваши пролемы начались при дураке Обаме.Байден это Обама номер 2,но еще и старый дурак.Так сказать дурак в квадрате.
показати весь коментар
08.11.2020 12:47 Відповісти
Якщо ти з Ізраіля , то в Україні Українська мова . А проблеми йдуть з недокраїни під назвою росія . Як і в більшості країн світу . Якщо не віриш - поїдь і поживи там .
показати весь коментар
08.11.2020 16:05 Відповісти
Зеленая блевота, нашивай мешок на жопу, со своим друганом по опг колосойским..
Вам пэзда..
показати весь коментар
08.11.2020 13:05 Відповісти
Украина, Израиль и США союзники. Разболбаем кацапстан, араби лишатся всей поддержки.
показати весь коментар
08.11.2020 13:06 Відповісти
Які араби, Пакистан, Сауд.Аравія, ОАЕ, Іорданія, Ірак, Кувейт, це Союзники США, Турки і Іран це не араби, не путай араб і мусульманин.????? Чи ляп, як віл у калюжу, аби не мовчки?
показати весь коментар
08.11.2020 14:41 Відповісти
Господа! Этот високос -год крысы (или крыс),идет к завершению.....Дай,Бог чтобы оправдался "восточный календарь" и год Быка (начнется прям в инаугурацию Байдена ....) разогнал последних! Как же крысы всех достали!
показати весь коментар
08.11.2020 13:38 Відповісти
Незнаю как там Байден, но ты Вова-гнида, единственное ЧМО и твоя Слуга народа" которые не расчитались на месных выборах со своими представителями от партии на усатках, зажали по 300-500грн. Слуги народа всраные. Тебе пооа идти в отставку!!!!
показати весь коментар
08.11.2020 14:35 Відповісти
По ком звонит колокол, зебилоид? По тебе.
показати весь коментар
08.11.2020 14:48 Відповісти
Зеленський привітав Байдена з перемогою на виборах президента США - Цензор.НЕТ 3579
показати весь коментар
08.11.2020 16:13 Відповісти
Не допоможе...
показати весь коментар
08.11.2020 18:32 Відповісти
як Оманський зжер справу вагнерівців)
показати весь коментар
09.11.2020 21:27 Відповісти
этот осел оманский обсырал, а теперь поздравляет. гнида
показати весь коментар
08.11.2020 16:51 Відповісти
А коли він обсирав? Це ти обісралось троляко.
показати весь коментар
08.11.2020 19:50 Відповісти
Азербайджан опроверг тезис "война на Донбассе не имеет военного решения".
показати весь коментар
08.11.2020 17:44 Відповісти
конченный... как он байдену будет объяснять открытое в украине на байдена уголовное дело? просто поц, бездарность и никчемность во всех отношениях
показати весь коментар
08.11.2020 18:03 Відповісти
Назву держави навчись писати з великої букви. Пішов у дупу ху"ла, парашна гнида.
показати весь коментар
08.11.2020 19:04 Відповісти
конченний - як самокритично. ЗЕ не відкривав ніяких справ проти Байдена, навіть на вимогу Трампа. Справи були відкриті раніше. То як?
показати весь коментар
08.11.2020 19:49 Відповісти
Ваван - на вихід... Твій час прийшов. Пора пакувати чумайдауни і до яника на поселення...
показати весь коментар
08.11.2020 18:31 Відповісти
Меншовартість. Привітати сильнішого, в сподіваннях що він перейматиметься твоїми власними проблемами. Ріал-політік. Ігнорування моральної сторони справи. Але тут таке : вибори Президента звичайно внутрішньо-американська справа, а от сама моральна проблема свободи вибору - це вже інтернаціональна і позатимчасова річ. Той хто протягне руку знедоленому, зрадженому, обманутому свавіллям чиновників - той може сильно виграти в майбутньому. Коли правда переможе. В ролі знедоленого може опинитися вуличний повстанець-литвин. А може й Президент США. Адмінресурс належить Президенту коли все стабільно. Коли народ розділився навпіл, то адмінресурс належить сам собі. Рятує власну дупу. Доля вона така штука, до кожного може повернутися "дупою адмінресурсу". Зараз опозиціонери України мають шанс підтримати зраджену свободу вибору. Це значить підтримати Трампа. А завтра такого шансу вже не буде, і підтримавши байдена, ви просто втратите честь.
показати весь коментар
08.11.2020 19:26 Відповісти
Багато меншовартих - весь світ привітав Байдена. Також Порошенко теж його привітав. То як?
показати весь коментар
08.11.2020 19:47 Відповісти
Ну так а хто сказав що дорога в майбутнє пряма як погляд з бінокля ? Отак манівцями і блукаємо. Дивлюся зараз норвезький серіал Occupied. Там прем'єр Норвегії опинився в екзилі, зраджений всіма, в тому числі і ЄС. А війська росії контролювали норвезькі нафто-термінали. І дуже добре показана тема "зелених чоловічків" (в Норвегії), м'якого колабораціонізму (коли порядні чесні люди при грамотній грі стають зрадниками, як колишній охоронець прем'єр-міністра). Так що, хіба ця тема нова? Люди нові, а тема стара.
показати весь коментар
08.11.2020 19:52 Відповісти
Вы полностью правы. Смотреть как разные страны полезли целовать ноги Байдену очень стремно.
показати весь коментар
08.11.2020 20:46 Відповісти
Гарно сказано!
показати весь коментар
08.11.2020 21:50 Відповісти
Теперь посадить Пороха вместе с Байденом для зели будет проблематично. Дешевле в Овальный зал привезти голову венедиктовой в подарочной коробке с надписью "От благодарных союзников"
показати весь коментар
08.11.2020 20:02 Відповісти
Можно подумать, что Оманский сильно хотел посадить Мальдивского. "Два сапога - пара".
показати весь коментар
08.11.2020 20:54 Відповісти
А что вы тулите Пороха к Байдену,он вообще кто ?
показати весь коментар
09.11.2020 00:00 Відповісти
Он не знает английского языка, очередное очковтерательство слуг зекоманды
показати весь коментар
08.11.2020 20:03 Відповісти
Просили о фальсификациях. Вот не мое, а респов. https://theredelephants.com/there-is-undeniable-mathematical-evidence-the-election-is-being-stolen/

Проблема этих выборов в США в том, что они очевидно сфальсифицированы. Любой кто следит за избирательным процессом может увидеть признаки фальсификаций, который присутствуют на любых сфальсифицированных выборах. Но СМИ ударились в отрицание "где ваши доказательства". И это невероятно недемократично.
показати весь коментар
08.11.2020 20:45 Відповісти
Який механізм фальсифікацій? Це головне, а не статистика.
показати весь коментар
08.11.2020 21:04 Відповісти
Механізм простий. Федеральний статут делегує технічну організацію виборів чи легіслатурі штату чи суддям штату - вони вирішують суперечливі проблеми. Незалежного громадянського/журналістського контролю підрахування голосів НЕМА. Спостережників НЕ ДОПУСКАЮТЬ до столів де рахують бюлетені. Мовляв, коронавірус. Отримані по пошті бюлетені - десь на пошті датують заднім числом, щоб вони не рахувались як запізнені. І от якщо явочним порядком люди голосують 55% : 45% за того чи іншого кандидата, то отримані по пошті голоси шикуються як 90% : 10% на користь байдена. А що ж Верховний Суд ? А ті кажуть : ну якби ви мали таку кількість доказів, себто конфіскованих виборчіх бюлетенів, які в своїй сумі можуть змінити результат на користь програвшого - то тоді ми відкриємо справу. А якщо ваших доказів мало - то й не відкриємо. Американський прагматизм в усіх його барвах.
показати весь коментар
08.11.2020 21:31 Відповісти
Голосование по почте, там ошибочные вводы данных. Главная проблема этих выборов в том, что нет контроля проголосовавших. Иначе говоря, там даже не нужны наши карусели. Нужно просто напечатать бюллетени и посчитать.
показати весь коментар
08.11.2020 21:33 Відповісти
Мне интересно чем это закончится, но для меня данные весьма красноречивые. Другое дело, что я не американец и имею интерес исключительно умозрительный.
показати весь коментар
08.11.2020 21:35 Відповісти
Зачем карусели? Вон кладбищ полно! Вписывай имена и фамилии только, сверяйся со списком умерших 1-2 года, и чтобы были Гражданами и их последний адресс проживания. Вся информация есть в местных органах власти, или похоронных бюро. В крайнем случае, семьи обычно любят оставлять посмертные записи в местных газетах. Это все - публичная информация. В любом случае, любой местный депутат может получить ее вполне официально из местных органов власти.
показати весь коментар
08.11.2020 22:15 Відповісти
Трамподрочеры - вы проиграли!
показати весь коментар
08.11.2020 21:04 Відповісти
Что что а вот лизнуть клоун умеет, это же вадоди профиль.
показати весь коментар
08.11.2020 21:33 Відповісти
https://strana.ua/news/299778-v-estonii-ministry-sohlasny-s-falsifikatsiej-vyborov-v-ssha.html "Трамп победит. Возможно, ценой кровопролития". В Эстонии заявили о фальсификации выборов президента США

Схопили з язика, буквально вчора писав : "Одне погано: якщо не буде легального процесу валідації голосів - почнеться войнушка. Прихильникам Трампа не сподобається кража голосів, а байденятам не вперше виводити тітушок - згадаймо "протести" гопоти в Сіетлі, Портленді, Кеноші ЛА ітд. цього літа"
показати весь коментар
08.11.2020 21:46 Відповісти
Так Байдена и Харрис еще

о ф и ц и а л ь н о

не объявили
победившими в выборах Президента и Вице - президента USA
Кого поздравлять?
До 0 7 января 2021 года еще много воды утечет и
писем подметных обнулится .
показати весь коментар
08.11.2020 21:55 Відповісти
Зеленський привітав Байдена з перемогою на виборах президента США - Цензор.НЕТ 1882
показати весь коментар
08.11.2020 22:02 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=7_wxhDkHlZo ❗️Зеленскому приготовиться! Какие санкции и кары ждут украинских политиков, преследовавших Байдена?
показати весь коментар
09.11.2020 00:21 Відповісти
"Голова Офісу президента України Єрмак привітав з перемогою на виборах Джо Байдена. Незважаючи на дипломатичну освіту, Андрій Єрмак не усвідомлює, що президентів держав з обранням вітають глави держав, а не керівники їх патронатних служб. Не по чину."

Цього в школі фсб не вчать 😊😄
показати весь коментар
09.11.2020 00:56 Відповісти
Как выглядит карта голосования прямо сейчас, даже если считать выборы честными. Красное это Трамп, синее - Байден. По картинке легко понять отчего демократы так бояться республиканцев. Америка не их страна.
Зеленський привітав Байдена з перемогою на виборах президента США - Цензор.НЕТ 3518
показати весь коментар
09.11.2020 04:27 Відповісти
И это не попытка их как-то унизить или оскорбить. Причина их агрессии для меня теперь очевидна. Это как у нас русские видят украинцев с их чуждыми традициями и культурой и их это пугает.
показати весь коментар
09.11.2020 04:32 Відповісти
ФУ ...!!! РАШКА ПАРАШКА КРАСНАЯ )))
показати весь коментар
09.11.2020 06:20 Відповісти
И СТАНЦЕВАЛ ХАВА НАГИЛА ПО ГЛУПОСТИ !?)
показати весь коментар
09.11.2020 06:19 Відповісти
Сторінка 4 з 4