9405 відвідувачів онлайн
9 418 122

Євросоюз має платити Україні компенсацію за викуп "євроблях", - Качка

Євросоюз має платити Україні компенсацію за викуп "євроблях", - Качка

Заступник міністра економіки Тарас Качка вважає, що Україна має право вимагати компенсацію від Євросоюзу за викуп у нього "євроблях".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, його слова цитує Finance.ua.

"Нам потрібно не забувати про той великий подарунок, який ми зробили Європейському Союзу, викупивши всі "євробляхи", які псують повітря в містах. Думаю, нам потрібно порушувати питання про те, що ЄС, особливо Польща та Литва, мають нам ще заплатити за те, що ми фактично своїм здоров'ям і поганим повітрям допомагаємо ЄС домагатися викликів щодо змін клімату та "Зеленої угоди", - заявив Качка.

Зазначимо, що нині "євробляхери" хочуть домогтися ухвалення законопроєкту №3704 про доступне розмитнення. Нещодавно вони протестували в урядовому кварталі в Києві з вимогою внести цей законопроєкт до Верховної Ради, однак поки це не принесло жодного результату.

Топ коментарі
+41
Господи, какой идиот... И это представитель зеленожопой власти. Вас кто-то заставляет их покупать?
показати весь коментар
11.11.2020 14:32 Відповісти
+35
Евросоюз, как юридическое лицо, Украине, как юридическому лицу, ни одной евробляхи не продал (подарил, отдал).
Поэтому, досвидос...
показати весь коментар
11.11.2020 14:31 Відповісти
+29
Дебілізм самого найвищого гатунку!!!!!!!!Це тільки у команди зебілів можуть виникати такі ідеї!!!!
показати весь коментар
11.11.2020 14:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Толик, тебе евробляхер мозги выбил?
показати весь коментар
11.11.2020 15:55 Відповісти
Этот идиот действительно зам министра??? И там все такие???
Тогда пора валить. Никакой надежды.
показати весь коментар
11.11.2020 15:48 Відповісти
"...выкупив все "евробляхи", которые портят воздух..."

Качка теж повинен платити, так як він також "портить повітря".
показати весь коментар
11.11.2020 15:50 Відповісти
Оце тєма- брати гроші за те що навколишнє середовище наповнюєш сміттям. Браво!
показати весь коментар
11.11.2020 15:53 Відповісти
Свой народ довели до нищеты, что люди вынуждены покупать б/у авто, теперь Европа денег дай...))) Я б таких "економистов" в грузчики оформлял бы или в дворники...
показати весь коментар
11.11.2020 15:58 Відповісти
Да, уровень мышления правительственных чиновников поражает. Так не покупайте, могут ответить в Евросоюзе. Какая-то вонючая совковщина. Ну или производите свои по нормальной цене.
показати весь коментар
11.11.2020 16:00 Відповісти
Рецепт наполнения бюджета от зедятлов.
1 Делаем дешевую "расстаможку"
2 Покупаем автохлам
3 Получаем компенсацию от Европы
4 Продаем автохлам в Европу
5 Переходим к пункту 2
показати весь коментар
11.11.2020 16:02 Відповісти
Совершенно верно!
Давно про это говорил.
По каждой стране есть расценки на утилизацию старых машин, их можно взять за основу.
показати весь коментар
11.11.2020 16:20 Відповісти
повну глибину ідіотизму української влади важко описати на словах. чомусь така проблема як імпорт авто виявляється унікальною тільки для України. чому в інших країнах немає такої проблеми? якщо влада україни так сильно зацікавлена в завозі ржавого заліза, зробіть відповідні стандарти, технічний стан авто, доступне розмитнення коли за ті самі гроші можна буде завезти краще, новіше авто. і проблема зникне. а так з влади україни ржуть за кордоном, і настав час п..зди давати всередині країни.
показати весь коментар
11.11.2020 16:21 Відповісти
Европа пошлет его на ***!
Ждем налог на выхлопы, при прохождении техосмотров.
показати весь коментар
11.11.2020 16:46 Відповісти
Евробляхеры тянут время своими требованиями, а между тем практически все из них уже не смогут официально переоформить машину на себя, так найти те фирмы, на которые оформлялись автомобили уже почти невозможно!
показати весь коментар
11.11.2020 16:50 Відповісти
До чего же он тупой. Евросоюз не просил покупать у него евробляхи. А покупали их наши граждане ввиду своей бедности, и неимения денег на новую машину из салона. И это заместитель министра экономики! Где они нашли этих олигофренов?
показати весь коментар
11.11.2020 16:53 Відповісти
Большего бреда на автомобильную тему, я еще не слышал.
Евробляхи ввозят в Украину по различным схемам.
Авто с еврономерами, фактически принадлежат либо гражданам Евросоюза, либо европейским компаниям.
Эти автомобили, попросту не имеют в Украине законного статуса!
показати весь коментар
11.11.2020 17:10 Відповісти
Зробіть нормальне розмитнення в районі 500 Євро за нормальні не биті і не люксові автівки із відповідними еконормами...навіщо цей дурдом продовжувати...автівки для малого бізнесу взагалі без розмитнення,але із забороною переобладнання у пасажирські...хіба так важко...
показати весь коментар
11.11.2020 18:19 Відповісти
эта клоунская власть позорит страну
показати весь коментар
11.11.2020 18:38 Відповісти
В нормальных странах разтаможке подлежат только те товары, которые в этих странах производятся. Так сказать, для поддержки отечественного производителя. Все остальное ввозится без таможенных сборов.
Фактически, разтаможка евроблях - государственный рэкет, желание государства "срубить бабла" на ровном месте. Можно подумать, что старенький Москвич, Ставрида или Жигуль, на которых можно ездить без всякой разтаможки, "портит воздух" меньше пятилетней иномарки.
показати весь коментар
11.11.2020 19:37 Відповісти
ЄС пошле вас дібілів нах , за те що ви не вмієте виробляти нічого , від тапків і до автомобілів . Ще й вимагатиме компенсацію за створення для українців робочих місць по всьому світу , бо ви дібіли всі заводи поруйнували і вимагаєте хабарі в інвесторів .
показати весь коментар
11.11.2020 21:10 Відповісти
Долб...б!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
При покупке там каждая машина проходит европейский!!!не продажный!!!техосмотр!!!!
показати весь коментар
12.11.2020 01:18 Відповісти
А это чмо видело что у нас по дорогам на периферии ездит???!!!
показати весь коментар
12.11.2020 01:19 Відповісти
Качка типовий зебіл-хабарник, в 90-ті з нього був би успішний рекитер.
показати весь коментар
12.11.2020 01:52 Відповісти
А ОТРЕМОНТИРОВАТЬ СЛАБО !? КОЗЕЛ ТЫ ТУПОЙ !!!
показати весь коментар
12.11.2020 10:10 Відповісти
Качка!! Ты , что придурок!! вы лучше не пускайте этот металлолом в Украину!! Господи дай хоть намного мозгов этим надоумкам!!
показати весь коментар
12.11.2020 10:32 Відповісти
Сторінка 2 з 2