11939 відвідувачів онлайн
14 781 213

Зеленський відповів на петицію власників "євроблях": "робоча група готує законопроєкт"

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний сайт глави держави.

Зеленський відповів, що комітет Верховної Ради з питань фінансів і податкової політики розглянув кілька законопроєктів про зміни в митних правилах, які застосовуються для ввезення на територію України автомобілів з європейської реєстрацією.

Серед пропозицій, які розглядалися, - законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо впорядкування структури акцизного податку" (№ 3704) та проєкт закону "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України" (№ 3706) .

"За результатами проведеного обговорення комітетом Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики прийнято рішення підготувати доопрацьований законопроєкт і з цією метою створити робочу групу під головуванням заступника голови комітету з залученням до її роботи представників Кабінету Міністрів України", - йдеться в повідомленні.

Також Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням сприяти роботі зазначеної робочої групи та напрацювання необхідних законодавчих ініціатив.

Топ коментарі
+17
Есть у меня предположение, что реальность будет сильно отличаться от ожиданий владельцев
тачек на еврономерах...
показати весь коментар
19.11.2020 17:33 Відповісти
+16
https://mobile.twitter.com/roman_zaitsev

https://mobile.twitter.com/roman_zaitsev Zaitsev Roman https://mobile.twitter.com/roman_zaitsev @roman_zaitsev https://mobile.twitter.com/roman_zaitsev/status/1329441497364762633 24 мин

Досить ворожнечі і чвар.
Закликаю Маруся Звіробій та Софія Федина провідати Зеленського у Фєофанії.
Ви навіть не уявляєте, як йому буде приємо Вас обох побачити.
Проявіть милосердя.
показати весь коментар
19.11.2020 17:33 Відповісти
+13
він ім обіцяв усе хороше проти усього поганого! а саме, блек-джек, бухло, євробляхі на халяву і безкоштовні шльондри... якими вони і є самі )))
показати весь коментар
19.11.2020 17:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
щодо вирішення питання доступного розмитнення. Евробляхи тоже есть. Как-то не корректно назвали статью. В период эпидемии автомобиль это не роскошь, а средство выживания. Больше машин, больше штрафов, акцизов за пальне, страховки, винетки на дороге. Всё давно уже посчитано. Дешёвые машины, дорогое обслуживание
показати весь коментар
19.11.2020 18:47 Відповісти
Що тільки не придумаєш, аби тільки не платити. Купив авто за декілька тис баксів, заплатив за бензин, ремонт, обслуговування ще декілька тис. - і вижив. Ти це серьозно?
показати весь коментар
19.11.2020 19:04 Відповісти
Зеленський відповів на петицію власників "євроблях": "робоча група готує законопроєкт" - Цензор.НЕТ 3454
показати весь коментар
19.11.2020 18:48 Відповісти
ніх..я собі. СБУ кошмарить музеї і спортзали Порошенка
показати весь коментар
19.11.2020 19:11 Відповісти
Автомобилисты думают у меня есть авто, мне пох. А коллега по работе приедит на метро, или в переполненной маршрутке. И результат будет один, коронавирус.
показати весь коментар
19.11.2020 18:49 Відповісти
Рабочая группа готовит законопроект по бляхам....
Зеленський відповів на петицію власників "євроблях": "робоча група готує законопроєкт" - Цензор.НЕТ 6378
показати весь коментар
19.11.2020 19:03 Відповісти
Никто не спорит, что в украинской провинции без машины не прожить. Но какого хера весь этот ржавый и коптящий еврохлам везут в города миллионники, где и так дышать нечем?! Я бы вообще запретил вьез в Киев машин, которые не отвечают евро4.
показати весь коментар
19.11.2020 19:11 Відповісти
За моїми спостереженнями тільки процентів 10 автовласників користується своїм авто один раз на тиждень. Омертвіння капіталів
показати весь коментар
19.11.2020 19:15 Відповісти
откуда у тебя спостереження? твой круг общения - єто никто и никак, чем твой треп тут кому то полезен? зачем ті вообще тратишь наше время на твой жалкий спам? В мене та в більшості активних представників України -геть інші спостереження, авто використовувається кржен день та допмагає заробляти гроші для своєї родини. Це є правда! А ти казна що верзешь!
показати весь коментар
23.11.2020 04:02 Відповісти
Залишилося взяти під особистий контроль.І питання вважай вирішено. Як же ці нероби уже дістали.
показати весь коментар
20.11.2020 14:54 Відповісти
Сторінка 3 з 3