10402 відвідувача онлайн

Тіхановська запропонувала визнати білоруських силовиків терористами

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона заявила під час зустрічі з міністром закордонних справ Нідерландів Стефаном Блоком, повідомляється у телеграм-каналі Тіхановської.

У повідомленні зазначається: "У межах робочого візиту до Нідерландів Світлана Тіхановська зустрілася з міністром закордонних справ Стефаном Блоком. Вони обговорили міжнародні розслідування проти злочинів режиму в Білорусі і запуск процесу визнання силових структур ОМОН і ГУБОЗіК терористичними організаціями. Блок висловив готовність допомогти в цьому напрямку.

Світлана Тіхановська зазначила: "Раз ГУБОЗіК і ОМОН перетворилися на злочинні банди, ми починаємо процедуру визнання цих організацій екстремістськими або терористичними. Всі співробітники, які не звільняться до закінчення розслідування, будуть визнані співучасниками і отримають санкції та арешт майна. На амністію зможуть розраховувати тільки ті силовики, які перейдуть на бік народу".

Топ коментарі
+18
Шо за маячня? У терористів є чітке визначення. Ваші силовики під них не підпадають. Вони у вас - садисти, які заробляють гроші та отримують від цього задоволення.
показати весь коментар
21.11.2020 01:41 Відповісти
+10
Блаблабла!!!
показати весь коментар
21.11.2020 01:41 Відповісти
+10
Та хоч марсіанами признавай,від того тим силовикам не холодно і не жарко.А про санкції-насмішила.Свєта думає,що санкції по її хотілках вводять.Кожного дня у тьоті нові ідеї.Лідєр у білорусів якась притрушена
показати весь коментар
21.11.2020 01:49 Відповісти

Завантаження...