9998 відвідувачів онлайн
1 940 10

Кличко: Коаліції або опозиції в Київраді немає, це парламентська конструкція

Про це сказав Кличко журналістам 26 листопада після презентації книги своїх вибраних цитат, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Я буду дуже радий співпрацювати з усіма представниками громади, а коаліція, опозиція - це така, знаєте, парламентська політична конструкція. Яка може бути опозиція до позитивних змін у місті, до лікарень, мостів, доріг, дитячих садків? І тому я переконаний в тому, що до позитивних змін повинні долучитися всі депутати, яким кияни надали право відстоювати інтереси, позитивні зміни і зміни на краще", - сказав Кличко.

Він підкреслив, що Київська міська рада - це орган, який несе відповідальність передовсім за господарську діяльність, додавши, що "політичні протистояння можуть бути поганою ознакою для позитивних змін".

Топ коментарі
+3
Конечно)
Все слились в воровском экстазе
показати весь коментар
26.11.2020 13:02 Відповісти
+2
Какая может быть оппозиция к позитивным изменениям в городе, к больницам, мостов, дорог, детских садиков? И поэтому я убежден в том, что к позитивным изменениям должны приобщиться все депутаты, которым киевляне предоставили право отстаивать интересы, позитивные изменения и изменения к лучшему..
Источник: https://censor.net/ru/n3233388

Получился самый длинный кличкизм в истории Кличко. Срочно в анналы.
показати весь коментар
26.11.2020 13:22 Відповісти

Завантаження...