8532 відвідувача онлайн
27 826 57

Проти "слуги народу" Дубінського відкрили справу про держзраду. ДОКУМЕНТ

Проти "слуги народу" Дубінського відкрили справу про держзраду. ДОКУМЕНТ

Офіс генерального прокурора відкрив проти народного депутата СН Олександра Дубінського кримінальне провадження про державну зраду.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу ЦПК.

У Центрі протидії корупції нагадали, що напередодні повідомили про відкриття проти Дубінського справи про держзраду.

"Дубінський у своєму "фірмовому" стилі відреагував, що все це фейк, і вірити не варто. Що ж, факти - річ уперта. Сьогодні Центр Протидії Корупції отримав офіційне повідомлення від Офісу генерального прокурора про те, що справу за нашим зверненням все ж відкрили", - сказано в повідомленні.

Проти слуги народу Дубінського відкрили справу про держзраду 01Проти слуги народу Дубінського відкрили справу про держзраду 02


Проти слуги народу Дубінського відкрили справу про держзраду 03Проти слуги народу Дубінського відкрили справу про держзраду 04

Проти слуги народу Дубінського відкрили справу про держзраду 05

Топ коментарі
+53
Проти "слуги народу" Дубінського відкрили справу про держзраду - Цензор.НЕТ 1509
показати весь коментар
08.12.2020 22:48 Відповісти
+42
А на дермача еще нет?
показати весь коментар
08.12.2020 22:37 Відповісти
+42
Слідуючі це д'єрьмак і сцикло.
показати весь коментар
08.12.2020 22:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А на дермача еще нет?
показати весь коментар
08.12.2020 22:37 Відповісти
Поживемо побачимо !!!Це реальна річ ,чи окозамилювання !!))
показати весь коментар
08.12.2020 22:55 Відповісти
як відкрили так і закроють... мабудь щось хочуть від дубільського отримати чи примусити щось зробити... це ж українськи "правоохоронні" органи
показати весь коментар
09.12.2020 12:43 Відповісти
Слідуючі це д'єрьмак і сцикло.
показати весь коментар
08.12.2020 22:37 Відповісти
Эх, если-бы!...
показати весь коментар
08.12.2020 22:39 Відповісти
Може бути ,але може і не бути !!))
показати весь коментар
08.12.2020 22:56 Відповісти
і медведчуки з шуфричами.....
показати весь коментар
09.12.2020 00:54 Відповісти
Шо там мама скорость ще ********?
показати весь коментар
08.12.2020 22:40 Відповісти
Против "слуги народа" Дубинского открыли дело о госизмене - Цензор.НЕТ 7109
показати весь коментар
08.12.2020 22:42 Відповісти
Президентский срок гнусавого Зекарлика хуже чем гомеопатия. Гомеопатия стоит дорого, но хоть и пользы нет, но и вред отсутствует, а "руление" Зелебобы мало того что стоит дорого, так еще и хуже становится.
показати весь коментар
08.12.2020 22:51 Відповісти
Дождемся ли того времени, когда на робе этого ущербного дегенерата будет написано "Мама любит скорость, а сокамерники "любят" Сашу Дубину".
показати весь коментар
08.12.2020 22:43 Відповісти
"Мама любит скорость" напишуть йому на надгробку.
показати весь коментар
08.12.2020 22:46 Відповісти
Беги, Саша!, Беги!)
показати весь коментар
08.12.2020 22:47 Відповісти
Проти "слуги народу" Дубінського відкрили справу про держзраду - Цензор.НЕТ 1509
показати весь коментар
08.12.2020 22:48 Відповісти
Не ображайте.......Собак
показати весь коментар
09.12.2020 07:45 Відповісти
Скоріше всього шавка Беніна. Який з цього "щирого українця" пес? Може тільки дзявкотіти і гадити в кожному куті і на проході.
показати весь коментар
09.12.2020 08:07 Відповісти
НА НАРЫ !
показати весь коментар
08.12.2020 22:49 Відповісти
Проти "слуги народу" Дубінського відкрили справу про держзраду - Цензор.НЕТ 1580
показати весь коментар
08.12.2020 22:50 Відповісти
Що кремлівське гасло-"Лишьби не Порошенко" працює ,реванш сепарсько колорадської гидоти триває та прогресує !!!Кремляді захопили владу в Київі !!)))
показати весь коментар
08.12.2020 23:03 Відповісти
Щось я не зрозумів. А чому пише що коаліція поділила посади між слугами та ЄС?
показати весь коментар
09.12.2020 09:58 Відповісти
а в чому полягає держзрада?
https://censor.net/ua/news/3223576/********************************************************************************************...
Чи він ще десь наслідив?
показати весь коментар
08.12.2020 22:51 Відповісти
Он активный участник бабломойских махинаций и политических и экономических, проходит и по делу в канцлерском суде Делавера, папа у него в открытую пропагандирует лугандон и домбабве, и ратует за сруский мир, пылает отчаянной ненавистью к Украине, подозреваю, что волосатая жопа бабломойского саша ложь-киздеж дубынский где то активно засветился и на ниве поддержки *********, плюс его выходки майдановских времен . Плюс наличие паспорта румынского, при этом имея допуск к гостайне, как депутат. Короче, там пробы ставить просто негде. Испытываю к нему чувства , как к озверевшему тупому каннибалу.
показати весь коментар
08.12.2020 23:01 Відповісти
Службі безпеки України - з https://drive.google.com/file/d/1R_c1hcqBYpvhcm7vrAVS-cHhn9iAKmGT/view?usp=sharing вимогою відкрити кримінальне провадження щодо Дубінського за статтею 111 (державна зрада) Кримінального кодексу. У ЦПК вважають, що діяльність Дубінського, який «виходить на пресконфренеції з агентом Кремля і надсилає листи з дезінформацією конгресменам з метою втрутитися у вибори в США», має ознаки «держзради».https://www.slidstvo.info/news/tspk-domagayetsya-mizhnarodnyh-sanktsij-ta-vidkryttya-kryminalnyh-sprav-shhodo-dubinskogo/

Найголовніше що дубинский ручна собачка бєні, в США обстановка змінилася і пішла команда топити бєню, як завжди починають з соратників та оточення. Бо бєня сам по собі великий нуль, живе за принципом "НЕ наіпеш не проживеш". Найкраще у нього виходить наопувати державу - пейси не вирвуть, борги простять.
показати весь коментар
08.12.2020 23:08 Відповісти
В тупий собачий рот його Проти "слуги народу" Дубінського відкрили справу про держзраду - Цензор.НЕТ 16
показати весь коментар
08.12.2020 22:55 Відповісти
Давно пора!
Этого пса бениного нужно в тюрягу на большой срок садить!
показати весь коментар
08.12.2020 23:00 Відповісти
Ну нарешті хоч шось зробили по-людські. Тепер черга за дерьмаком...
показати весь коментар
08.12.2020 23:01 Відповісти
Поки що нічого не зробили !!))
показати весь коментар
08.12.2020 23:04 Відповісти
Вообще во время войны изменников Родины расстреливают на следующий день. Почему медлят,готовят ему коридор?
показати весь коментар
08.12.2020 23:09 Відповісти
Не верю ! Рыба гниет с головы ! Начинать нужно с Каломойши и его Буратины - зелемойши
показати весь коментар
08.12.2020 23:09 Відповісти
- Ви знаете, Жьора, у нас в государстве, кажется, усиливается антисемитизм… Поверьте, моя старая еврейская задница чувствует погром…

- Сёма, но ведь у нас есть полиция!!! Сообщить ей об организаторе, они его арестуют и всё будет хорошо…

- Жьора, проблема в том, что главный антисемит, организатор, сидит на Банковой и полиция ему подчиняетсяКогда «хипишь» начнётся, он сбежит, а бить будут нас…
показати весь коментар
09.12.2020 03:56 Відповісти
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&ved=2ahUKEwiXjf7jpb_tAhXu_CoKHXYBDhsQwqsBMAB6BAgBEAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dc6tUq0IHVoI&usg=AOvVaw01CSVuaM9w0f9q5TkmI_e6
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&ved=2ahUKEwiXjf7jpb_tAhXu_CoKHXYBDhsQwqsBMAB6BAgBEAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dc6tUq0IHVoI&usg=AOvVaw01CSVuaM9w0f9q5TkmI_e6 Шеф! Все пропало!
показати весь коментар
08.12.2020 23:10 Відповісти
Всё закончится пшиком.Мы только зрители.
показати весь коментар
08.12.2020 23:26 Відповісти
и мне так кажется
судьи кто?
показати весь коментар
09.12.2020 00:16 Відповісти
Открытие дела, это нечего не значит
показати весь коментар
09.12.2020 01:10 Відповісти
Не удивлюсь, если будет новость, про то что "бениной говорящей жопе" выплатят компенсацию за это дело.
показати весь коментар
09.12.2020 01:26 Відповісти
Проти "слуги народу" Дубінського відкрили справу про держзраду - Цензор.НЕТ 1893
Господар Кремлівського яничара -вИродка ЗЕбені Дубинського обслуговує і керує ним
по всіх питаннях політтехнолог «Єдиної Росії» з ворожою Україні паРаші Палютін ..
показати весь коментар
09.12.2020 02:29 Відповісти
як свідчить стара українська приказка відкрити не означає посадити.
показати весь коментар
09.12.2020 06:01 Відповісти
У "Повідомленні"- не той Дубінський. Як на мене, помилка навмисна.
показати весь коментар
09.12.2020 07:08 Відповісти
Як відкрили, так і закриють. При цій владі цьому коломойшиному хряку нічого не загрожує. Дуже сподіваюсь, що «мама любіт скорость» у майбутньому своє отримає...
показати весь коментар
09.12.2020 08:14 Відповісти
"Против "слуги народа" Дубинского открыли дело о госизмене." - это антисемитизм !!!
показати весь коментар
09.12.2020 08:54 Відповісти
Мало вірится що наші корумповані суди можуть притягти до відповідальності: ворогів ,корупціонерів і олігархів.
показати весь коментар
09.12.2020 09:07 Відповісти
Этот хитрый Дубинский способен только разрушать. Таких наглых, алчных, циничных людей надо гнать из власти. Иначе стране капут.
показати весь коментар
09.12.2020 09:38 Відповісти
Пушкін дописався, Гагарін долітався, а цей ся курва допестів
Проти "слуги народу" Дубінського відкрили справу про держзраду - Цензор.НЕТ 4543
показати весь коментар
09.12.2020 09:42 Відповісти
Це добре, що справу відкрили. Але зверніть увагу на посаду І. Рамазанова - більше 10-ти рядків. Це ж скільки там сидить дармоїдів-начальників, які отримують грубі гроші з цього нещасного розкраденого бюджету України???
показати весь коментар
09.12.2020 10:10 Відповісти
Дубина , есть дубина!!
показати весь коментар
09.12.2020 10:14 Відповісти
Т.е. он уже и своих родных зебобиков так заманал. Оно конечно ничего ему не будет, о сам факт показателен. Пошли в разнос зеленые. Теперь каждый сам за себя и сильный будет жрать слабого. Монобольшинства по сути уже нет и ширка с рыгами не поможет