9773 відвідувача онлайн
5 706 17

Резніченко повторно очолить Дніпропетровську ОДА: Кабмін погодив призначення

Резніченко повторно очолить Дніпропетровську ОДА: Кабмін погодив призначення

Кабінет Міністрів України погодив призначення Валентина Резніченка главою Дніпропетровської обласної державної адміністрацій та звільнення колишнього.

Відповідний проєкт указу президента схвалений на засіданні уряду в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Резніченко очолював Дніпропетровську ОДА з березня 2015 року по червень 2019 року, раніше був главою Запорізької ОДА. Він був призначений відразу після звільнення олігарха Ігоря Коломойського.

Уряд також погодив звільнення чинного голови ОДА Олександра Бондаренка.

Топ коментарі
+14
Как правильно писать : « Я обосрался» или « я абосрался в Днепре»?

Резніченко повторно очолить Дніпропетровську ОДА: Кабмін погодив призначення - Цензор.НЕТ 964
показати весь коментар
09.12.2020 16:40 Відповісти
+6
Самый успешный губернатор за всю историю независимой Украины снова на своём рабочем месте!!! Теперь бы председателя обл совета от "Пропозиции"! А то эти "новые рожи" достали своим слабоумием и жадностью.
показати весь коментар
09.12.2020 19:12 Відповісти
+4
https://gorlis-gorsky.livejournal.com/3375212.html Другий уряд Зеленського все перепробував, махнув на все рукою і тепер хоче відновити на посаді колишнього керівника Дніпропетровської області - Валентина Резніченка. Найуспішнішого в Україні голову ОДА часів президентства п'ятого президента України - Петра Порошенка.
показати весь коментар
09.12.2020 17:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну вот все на своих местах!!! Усе чики-пуки!!!
показати весь коментар
09.12.2020 16:31 Відповісти
осталось вернуть Гройсмана-премьера и Пороха-президента и все будет ок.
все встает на круги своя.
показати весь коментар
09.12.2020 20:40 Відповісти
Новые лица кончились, а те что остались им уже прогулы на кладбище ставят и оп пошли люди Пороха
показати весь коментар
09.12.2020 16:35 Відповісти
Как правильно писать : « Я обосрался» или « я абосрался в Днепре»?

Резніченко повторно очолить Дніпропетровську ОДА: Кабмін погодив призначення - Цензор.НЕТ 964
показати весь коментар
09.12.2020 16:40 Відповісти
Да возьмите же Изю Васермана начальником! шо за народ...
показати весь коментар
09.12.2020 16:42 Відповісти
Сидел конкретно на откатах, на работе появлялся иногда на несколько часов!
В рабочее время сгонял жир в спортзале, а вечером в кабаке опять набирал вес....
Ну, очень ценный кадр!
показати весь коментар
09.12.2020 16:56 Відповісти
Повірити 73/43%зебілу https://censor.net/ru/user/166399 - себе не поважати
показати весь коментар
09.12.2020 17:05 Відповісти
https://gorlis-gorsky.livejournal.com/3375212.html Другий уряд Зеленського все перепробував, махнув на все рукою і тепер хоче відновити на посаді колишнього керівника Дніпропетровської області - Валентина Резніченка. Найуспішнішого в Україні голову ОДА часів президентства п'ятого президента України - Петра Порошенка.
показати весь коментар
09.12.2020 17:03 Відповісти
Шо такое! Где новые и честные лица! Вы же нам обещали, а мы вам так верили, так верили!
Кстати, если серьёзно, то Резниченко лучший глава ОГА во времена Порошенко.
показати весь коментар
09.12.2020 18:45 Відповісти
Самый успешный губернатор за всю историю независимой Украины снова на своём рабочем месте!!! Теперь бы председателя обл совета от "Пропозиции"! А то эти "новые рожи" достали своим слабоумием и жадностью.
показати весь коментар
09.12.2020 19:12 Відповісти
Хороши были кадры у Пороха,раз Зеля вынуждено возвращает настоящих руководителей в областях!Уйди сам и не мучай народ Украины,клоун!За почти два года ничему не научился - неспособен от роду!
показати весь коментар
09.12.2020 19:44 Відповісти
Ну теперь Боря заживёт, и областная администрация своя
показати весь коментар
09.12.2020 20:23 Відповісти
Такого провала у "Штирлица" ещё не было...
показати весь коментар
09.12.2020 20:43 Відповісти
В усякому разi, влада демонструе бажання виправити деякi хибнi кадровi рiшення та прислухаеться до вимог суспiльства та здорового глузду. Як Ви рахуете, пане Донцов?
показати весь коментар
09.12.2020 22:14 Відповісти
Правильно говорити: "Як ви вважаєте", а " Як Ви рахуете, пане Донцов?", - це калька з російської : " Как ви счітаєтє", пане Roman. Зеленський - сам по собі головне ХИБНЕ кадровЕ рiшення .
показати весь коментар
12.12.2020 00:36 Відповісти
Ой, новиє літца... епохі шоколадного 😂😂😂
Шо, зебікі, крізіс кадрів?
показати весь коментар
09.12.2020 22:32 Відповісти