9886 відвідувачів онлайн
1 824 22

Активісти заявляють про тиск через арешт майна МГЗ

Про це повідомили активісти екологічної ініціативи "Стоп шлам" у Facebook, передає Зеркало Недели із посиланням на "РБК-Україна".

Як повідомляють активісти, через три дні після примусового виконання рішення суду про арешт майна МГЗ дисциплінарною комісією приватних виконавців при Міністерстві юстиції України, стосовно приватного виконавця Дмитра Куліченка було ініційовано розгляд у справі 1996 року з метою позбавити його ліцензії.

Екологічна ініціатива "Стоп Шлам" заявляє, що розцінює такі дії як тиск і спробу перешкодити виконанню забезпечення позову з метою уникнення відповідальності.

За словами активістів організації, відходи виробництва МГЗ - червоний шлам - є однією з основних проблем екології регіону і загрожують Миколаївській області екологічною катастрофою.

Нагадаємо, 23 листопада Центральний районний суд Миколаєва наклав арешт на майно Миколаївського глиноземного заводу. Арешт накладено для забезпечення позову на суму понад 9,2 млрд грн від громадської організації "Стоп шлам", яка звинувачує завод у завданні збитку екології регіону і здоров'ю його мешканців.

Топ коментарі
+3
Мимо кассы.Я из Николаева. Есть еще Нибулон. А НГЗ, у которого владельцы мокши, шлам не утилизирует, а просто вываливает. Там уже целые поля, это экокатастрофа.
показати весь коментар
10.12.2020 17:42 Відповісти
+2
Когда НГЗ сбрасывает шлам в реку, то вся река ниже по течению НГЗ становится красной. Это надо прекратить. Мокшане не только извлекают бешенную прибыль на собсвенности, построенной нашими отцами, они еще и нас травят.
показати весь коментар
10.12.2020 18:23 Відповісти

Завантаження...