9759 відвідувачів онлайн
18 624 212

Я і команда мера будемо продовжувати справу Кернеса, - Терехов

"Не скажу зараз нічого ні про день похорону, ні про його місце - це питання ми будемо вирішувати найближчими годинами", - написав він на своїй сторінці у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Поки можу сказати єдине - я, як його друг, і вся його команда, ми разом будемо продовжувати справу Геннадія Адольфовича. Він заклав міцний фундамент відродження міста, а сам планував ще багато сил і часу віддати цій благородній меті. Але, на наше спільне нещастя, життя розпорядилося інакше", - додав Терехов.

Я і команда мера будемо продовжувати справу Кернеса, - Терехов 01

Топ коментарі
+67
Грабить Харьков.
Ну, хоть честно.
показати весь коментар
17.12.2020 10:03 Відповісти
+58
дело сепаратизма... дело воровства...
показати весь коментар
17.12.2020 10:10 Відповісти
+57
Вітаю всіх українців - здохла ватна гнида! Хоч якась хороша новина під кінець паршивого 2020го року
показати весь коментар
17.12.2020 10:08 Відповісти

Завантаження...