Я і команда мера будемо продовжувати справу Кернеса, - Терехов

"Не скажу зараз нічого ні про день похорону, ні про його місце - це питання ми будемо вирішувати найближчими годинами", - написав він на своїй сторінці у Facebook, передає Цензор.НЕТ.
"Поки можу сказати єдине - я, як його друг, і вся його команда, ми разом будемо продовжувати справу Геннадія Адольфовича. Він заклав міцний фундамент відродження міста, а сам планував ще багато сил і часу віддати цій благородній меті. Але, на наше спільне нещастя, життя розпорядилося інакше", - додав Терехов.

Ну, хоть честно.