"ЄС" готова оскаржити в суді призначення Шкарлета міністром освіти, - нардеп Геращенко

Про це повідомила співголова фракції Ірина Геращенко на сторінці в соціальній мережі Facebook, передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу політсили.
"Вимагаємо від регламентного комітету розглянути голосування за Шкарлета, яке відбулося з порушеннями. Якби у Шкарлета була честь і совість, він би зараз подав у відставку. Ми як фракція готові подавати в суд на нелегітимного міністра", - зазначила представниця "Європейської Солідарності" .
Вона зазначила, що на вимогу "Європейської Солідарності" і "Голосу" сьогодні відбулася нарада з керівництвом парламенту щодо масових фактів неперсонального голосування, так званого кнопкодавства депутатів.
"У нас є підстави стверджувати, що плагіатора-Шкарлета проголосували з кнопкодавством, чужими картками", - наголосила Ірина Геращенко.
"Керівництво Верховної Ради визнало, що закони про кримінальну відповідальність за кнопкодавство, про які так кричав Зеленський як про зелені досягнення - не працюють. Ніхто зі "слуг" не поніс ніякої відповідальності за кнопкодавство", - зазначила депутат.
Співголова фракції повідомила, що "Європейська Солідарність" запропонує зміни до закону для посилення відповідальності народних депутатів за неперсональне голосування.
РАЗУМКОВ ТЫ РЕГИОНАЛНОКРЕМЛЕВСКАЯ МРАЗЬ - ПРодажная и фальшивая!