9472 відвідувача онлайн
1 456 12

Зеленський і Санду домовилися створити президентську раду

Зеленський і Санду домовилися створити президентську раду

Президент України Володимир Зеленський і президентка Молдови Мая Санду домовилися створити президентську раду, в межах якої формуватимуть стратегію для двосторонніх відносин.

Про це Володимир Зеленський заявив на спільному брифінгу з Маєю Санду 12 січня, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, країни планують відновити діалог на найвищому рівні і зробити його динамічним.

"Для цього ми домовилися створити президентську раду, в межах якої ми формуватимемо стратегію і координуватимемо наші дії для вирішення завдань двостороннього порядку денного", - сказав Зеленський.

За його словами, пріоритетними сферами для економічного імпульсу будуть енергетика, інфраструктура, транспорт і транзит.

Топ коментарі
+3
А що то за якийсь дурачок поряд із Санду?
показати весь коментар
12.01.2021 14:02 Відповісти
+2
опять штаб, зеля повернут на этом, имитация бурной деятельности
показати весь коментар
12.01.2021 14:02 Відповісти
+2
Майя, если тебе тоже Дерьмак будет "советовать", гони его в шею к его }{уйлу.
показати весь коментар
12.01.2021 14:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
опять штаб, зеля повернут на этом, имитация бурной деятельности
показати весь коментар
12.01.2021 14:02 Відповісти
Імітація з імпотецією, і пограбування українців з баригами.
показати весь коментар
12.01.2021 14:18 Відповісти
А що то за якийсь дурачок поряд із Санду?
показати весь коментар
12.01.2021 14:02 Відповісти
Майя, если тебе тоже Дерьмак будет "советовать", гони его в шею к его }{уйлу.
показати весь коментар
12.01.2021 14:03 Відповісти
...Зеленский и Санду договорились... Дивись, а то Лєнка взнає про шо ви там дАгАвАрілісь і коє шо відірве...
показати весь коментар
12.01.2021 14:05 Відповісти
...а мендельша ревновать не будет? Про зеЛенку можно даже не вспоминать...
показати весь коментар
12.01.2021 14:07 Відповісти
..преЗЕдентский "Квартал". Все что говорит зе это слова по ветру, а все к чему прикасается этот паяц, превращается в пустое кривляние и буффонаду.
показати весь коментар
12.01.2021 14:08 Відповісти
... и главное взять все под личный контроль и трубку не брать)
показати весь коментар
12.01.2021 14:23 Відповісти
"Зина! Дайте ему селёдки!"
показати весь коментар
12.01.2021 14:35 Відповісти
Ну все, тризда даунбасу!
показати весь коментар
12.01.2021 15:51 Відповісти
Створення постійно діючого органу з координації зусиль в енергетиці, інфраструктурі, транспорті і транзиті, то чи не єдине розумне серед цього потоку показухи і піару.
показати весь коментар
12.01.2021 17:07 Відповісти
Не виключаю, шо пані Санду має ще й диплома психіатра-нарколога. І хтось невідомий доручив їй наглядати за нашим малоросським ідіотом.
показати весь коментар
12.01.2021 19:32 Відповісти