10683 відвідувача онлайн
5 578 21

Уряд надасть субсидії українцям, які використовують електроенергію для опалення, - Шмигаль

Про це він повідомив у ході засідання уряду, передає Цензор.НЕТ.

"З огляду на те, що був встановлений єдиний тариф на електроенергію з 1 січня, доручаю Міністерству соціальної політики і Міністерству фінансів спрямувати механізм субсидування, який допоможе людям, які використовують електроенергію для опалення своїх будинків", - зазначив Шмигаль.

За його словами, через збільшення тарифів у січні виростуть і субсидійні виплати для людей.

"3,1 млн домогосподарств в Україні отримують субсидії для оплати комунальних послуг, середній розмір 1600 гривень", - зазначив прем'єр.

Топ коментарі
+7
От тварь брехливая!
Такая субсидия уже давно существует!
показати весь коментар
13.01.2021 15:48 Відповісти
+5
... сегодня в Ощаде наблюдал с десяток бабуль... с вопросом...** А где субсидии за декабрь?**. Стоят ...платят.. и проклинают ???? ....Порошенко..((((
показати весь коментар
13.01.2021 16:15 Відповісти
+1
какая страшная забота о людях, давно пора выходить, когда тебе лезут в карман, иш как засцали
,
показати весь коментар
13.01.2021 15:52 Відповісти

Завантаження...