10405 відвідувачів онлайн

Із 3 березня на Житомирщині встановлюється "червоний" рівень епіднебезпеки, - рішення держкомісії ТЕБ та НС

Із 3 березня на Житомирщині встановлюється

Із 3 березня 2021 року в Житомирській області встановлюється "червоний" рівень епідемічної небезпеки.

Відповідне рішення було ухвалено сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук" міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов, інформує Цензор.НЕТ.

Він уточнив, що "червоний" рівень епідемічної небезпеки встановлюється з 00.00 3 березня 2021 року на території області. Він передбачає встановлення обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для високого рівня епідемічної небезпеки.

Раніше Цензор.НЕТ із посиланням на главу Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка писав, що Житомирську область внесуть в "червону" зону карантину.

Коментувати
Сортувати:
+ праздники закончились, пора прививаться неожиданно наступила - поэтому и утаивать более/менее объективную картину с количеством заболевших уже не имеет никакого смысла
показати весь коментар
01.03.2021 13:20 Відповісти
Із 3 березня на Житомирщині встановлюється "червоний" рівень епіднебезпеки, - рішення держкомісії ТЕБ та НС - Цензор.НЕТ 2132
показати весь коментар
01.03.2021 13:42 Відповісти
Вот и съездил зеленский на буковель...
показати весь коментар
01.03.2021 13:18 Відповісти
Дебилы сказали, чтоб стадо сидело тихо в намордниках
показати весь коментар
01.03.2021 13:45 Відповісти
Коростень! Житомирскя! Полный беспредел...Считанные единицы в масках... Абсолютно никакого соблюдения простейших противовирусных мер. В супермаркете Сильпо полнейший бардак.... О магазинах поменьше никто даже не заморачивается о масках... Болеют сотни, даже не обращаясь в медучреждения и даже больными бродят по магазинам..аптеках . На вопрос ..Почему... тупой ответ... А..отстань..((( Люди просто деградированно плюют на себя и на окружающих. И о какой красной зоне речь? Там необходим комендантский час круглосуточно.
показати весь коментар
01.03.2021 13:49 Відповісти
Не дивно, що Житомирська область потрапила до червоної зони. Адже ніхто не контролює дотримання карантинних заходів. Досить звернути увагу на маршрутки в місті Житомирі, які в години пік переповнені. Невже щоденні смерті людей від коронавіруса байдужі чиновникам міста та області!
показати весь коментар
01.03.2021 13:53 Відповісти
..щоденні смерті байдужі самим мешканцям... Поки свого не поховають, навіть не ворухнуться... Та навіть і поховають... ((( А чиновники, поліція що може зробити? Силою заставити дотримуватися карантинних заходів? На зауваження тієї ж поліції як починають вити навколо про порушення прав та свободи?!!
показати весь коментар
01.03.2021 14:17 Відповісти
Будуть ставити блок пости і брати мзду. Феодалізм