5152 відвідувача онлайн
2 519 35

"Запоріжсталь" почала виробництво медичного кисню

МОЗ України сертифікував кисень, вироблений на "Запорізькому металургійному комбінаті", як лікарський засіб. Відтепер його зможуть застосовувати для лікарень, яким зараз його вкрай бракує. Вже 8 тонн кисню відправлені до міських медичних установ Запоріжжя, йдеться в сюжеті "5 каналу".

"Донедавна наш комбінат випускав технічний кисень, але в зв'язку з епідеміологічною обстановкою були прийняті рішення, щоб перевести наш кисень у медичний. Ми отримали для цього всі дозвільні документи – ліцензію на випуск медичного кисню та, відповідно, реєстрацію державну, яка відповідає певним вимогам. Вимоги до медичного кисню, згідно норм: процентний вміст не менше 99,5%. Наш комбінат забезпечує дані вимоги", – розповіла Тетяна Сидоренко, уповноважена з питань контролю якості кисню ПАТ "Запоріжсталь".

На Запорізькому меткомбінаті пояснили, що виробляють без комерційної складової і передають його в лікарні безкоштовно, щоб допомогти лікарям у боротьбі з пандемією коронавірусу.

"Ми спільно з Фондом Ріната Ахметова і компанією "Метінвест" системно підійшли до питання отримання ліцензії на медичний кисень. Ліцензію ми отримали на початку січня і ось закінчили процес сертифікації, минулого тижня вже отримали реєстрацію медичного препарату "Кисень Запоріжсталі". Ми розуміємо важливість цього і на безоплатній основі з вихідних стали відпускати кисень міським лікарням", – пояснив гендиректор ПАТ "Запоріжсталь" Олександр Мироненко.

Топ коментарі
+3
ответственное решение, молодцы
показати весь коментар
06.04.2021 16:05 Відповісти
+3
Если бы они еще весь город не травили.
показати весь коментар
06.04.2021 16:33 Відповісти
+3
Они производят-то уже давно и давно были готовы поставлять в больницы, но из-за нашей бюрократической машины всё никак не получалось получить сертификат, что ещё раз подтверждает. насколько наше государство плевать хотело на людей.
показати весь коментар
06.04.2021 16:34 Відповісти

Завантаження...