6097 відвідувачів онлайн
17 380 61

Я їздив до Росії, сам того не знаючи, - Тарута

Я їздив до Росії, сам того не знаючи, - Тарута

Співзасновник корпорації "Індустріальний союз Донбасу" Сергій Тарута давав свідчення російським слідчим органам у Росії, будучи впевненим, що перебуває на території Білорусі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповів сам Тарута в інтерв'ю "Економічній правді".

Тарута давав свідчення на колишнього бізнес-партнера по ІСД Олега Мкртчана. Незабаром Мкртчана засудили до тюремного терміну в Москві.

Тарута стверджує, що їздив давати слідчі свідчення на кордон між Білоруссю і Росією.

Як виявилося, свідчення Тарута давав у ресторані "Тихая заводь", розташованому в російському селі Нові Батекі (Смоленська область). За словами народного депутата, перетин кордону був несвідомим.

"Я сказав, що в Росію не полечу, я полечу до Мінська, і запропонував зустріч в аеропорту. Вони відповіли відмовою, сказали, що для зустрічі наймуть ресторан.

В аеропорту Мінська мене зустрів голова Зовнішекономбанку і ми поїхали на зустріч.

Сіли в машину. За вікнами ліс. Я що розбираюся, де ми? Ми зупинилися в ресторані в лісі, потім приїхали слідчі і там проводили допит. Вже потім я дізнався, що це дорога, яка з'єднує Білорусь з Росією. Але між цими країнами немає кордону, паспорти під час перетину ніхто не перевіряв, тому знати про перетин я не міг", - розповів Тарута.

Топ коментарі
+34
Заблудился, очередной ватник!
показати весь коментар
13.05.2021 08:49 Відповісти
+25
Я ездил в Россию, сам того не зная, - Тарута - Цензор.НЕТ 4646
показати весь коментар
13.05.2021 08:49 Відповісти
+22
Хєрова це прикмета, їхати в ресторан ,по лісі ,з представниками внєшекономбанку, в багажнику...
показати весь коментар
13.05.2021 08:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Заблудился, очередной ватник!
показати весь коментар
13.05.2021 08:49 Відповісти
Да они такие, даже жопу свою не контролируют!
Иногда проснутся и не знают, что жопа делала ночью и почему болит
показати весь коментар
13.05.2021 10:40 Відповісти
Я ездил в Россию, сам того не зная, - Тарута - Цензор.НЕТ 4646
показати весь коментар
13.05.2021 08:49 Відповісти
.....он случаем не родственник сказочника Андерсена!!!?
показати весь коментар
13.05.2021 10:03 Відповісти
Я столько не выпью.
показати весь коментар
13.05.2021 08:49 Відповісти
и ему доверили в 14-м донецкую область....
показати весь коментар
13.05.2021 08:51 Відповісти
а ты хотел возглавить ?
показати весь коментар
13.05.2021 12:15 Відповісти
зачем?, когда такие толковые комментаторы есть!)
показати весь коментар
13.05.2021 13:04 Відповісти
ну это же не комментаторы двигают претензию по поводу того назначения, а ты,

следовательно, у тебя тогда на примете была более достойная кандидатура.

А кто же более достойный, чем ты ?
показати весь коментар
13.05.2021 17:06 Відповісти
Наверное ты?), тебя предложить следовательно?)
показати весь коментар
13.05.2021 17:15 Відповісти
зачем ты хочешь, чтобы я озвучивал хотелки твоих тараканов в твоей черепной коробке ?

Тарута, по-твоему, тогда - не найс.

Кто, по-твоему, тогда был найс ?
показати весь коментар
13.05.2021 22:20 Відповісти
ты подрабатываешь банным листом??), я не собираюсь с тобой ничего обсуждать.. адьюс!, амигос!)
показати весь коментар
13.05.2021 22:26 Відповісти
Хєрова це прикмета, їхати в ресторан ,по лісі ,з представниками внєшекономбанку, в багажнику...
показати весь коментар
13.05.2021 08:53 Відповісти
.... особливо в двох валізах
показати весь коментар
13.05.2021 11:38 Відповісти
В ресторане говоришь? А че не в борделе или сауне? Господи, спаси планету от дебилов!
показати весь коментар
13.05.2021 08:55 Відповісти
4 часа езды от Минска
показати весь коментар
13.05.2021 08:55 Відповісти
Таруту кинули як лоха.
показати весь коментар
13.05.2021 08:55 Відповісти
есть золотое правило . не хочешь выглядеть идиотом не ставь себя в идиотское положение . Таруте надо бы его знать
показати весь коментар
13.05.2021 09:20 Відповісти
жалько, що не в яму.
показати весь коментар
13.05.2021 10:51 Відповісти
Я ездил в Россию, сам того не зная, - Тарута - Цензор.НЕТ 9158
показати весь коментар
13.05.2021 08:56 Відповісти
рука?..его пытали...
но, какой тарута в этом признается
показати весь коментар
13.05.2021 09:56 Відповісти
не испытываю к этому персонажу вообще никаких позитивных эмоций. Но!!! Там на трассе, похоже действительно нет пограничного контроля
https://www.google.com.ua/maps/@54.6904981,31.003585,696m/data=!3m1!1e3?hl=ru
показати весь коментар
13.05.2021 08:57 Відповісти
Ирония судьбы или с лёгким паром 2
показати весь коментар
13.05.2021 08:59 Відповісти
Можно не знать про пересечение, будучи только в багажнике, либо повесим занавески на окна автомобиля, включая лобовое.
Формально Границы нету, как и таможожни. Но не заметить границе невозможно, т.к. КПП находится и выборочно останавливают для проверки. Также вся информация со всей символикой, также присутсвует на границе.
Во все четыре глаза своих мог бы заметить... точнее не мог не заметить
показати весь коментар
13.05.2021 09:05 Відповісти
Зачем ему смотреть на буйки? Они же изначально с россиянами договорились, что это будет территороия Рф, только не РОВД, а нейтральный заклад.
показати весь коментар
13.05.2021 10:33 Відповісти
можеш подивитися панорами на гугльмапі - в тому місці справді ніяких позначень кордону. Тільки схожа на автобусну зупинку якась "точка прийому документів" А за суцільною низкою фур і узбіччя не видно
показати весь коментар
13.05.2021 11:13 Відповісти
детский лепет ... или бред сивого мерина...
ну зенелоха лохторат схавает...
показати весь коментар
13.05.2021 09:12 Відповісти
Ага, точно. Где я? Кто я? А какая это вообще планета?
показати весь коментар
13.05.2021 09:14 Відповісти
Ты скот ездил давать показания гэбне...и не имеет значения где ты их давал....в белоруссии...паРаше...или на Марсе...
показати весь коментар
13.05.2021 09:14 Відповісти
Він там підписував протокол допиту. Таким чином його і завербували.
показати весь коментар
13.05.2021 09:18 Відповісти
Ну конечно, а бумажки он подмахивал не читая
показати весь коментар
13.05.2021 09:15 Відповісти
Чому він взагалі їздив давати покази у сусідню державу ?Може має пачпорт рашки ?
показати весь коментар
13.05.2021 09:15 Відповісти
)) он думал что это еще Николаевская область а оказалось уже Херсонская ))))
показати весь коментар
13.05.2021 09:22 Відповісти
" Он шел на Одессу, а вышел к Херсону..."
показати весь коментар
13.05.2021 10:29 Відповісти
Я їздив до Росії, сам того не знаючи, - Тарута - Цензор.НЕТ 4208
показати весь коментар
13.05.2021 09:37 Відповісти
Нехай у Тарути погано з географією, а де була його охорона, без якої він і в сортир не ходить?
показати весь коментар
13.05.2021 09:16 Відповісти
поехал в чужой стране хз куда без охраны которая ни сном ни духом о месте встречи ? ага верю
показати весь коментар
13.05.2021 09:17 Відповісти
Дивись, зубожілий і мудрий наріде! Твоя "еліта" як може і чим може захищає російське підорйо! А що робиш ти!???
показати весь коментар
13.05.2021 09:17 Відповісти
Он как и путин с интернетами и GPSасми не дружит, смартфонов боится.
показати весь коментар
13.05.2021 09:17 Відповісти
Кпак к они быстро сотрудничают с теми,но бегают от наших.
показати весь коментар
13.05.2021 09:23 Відповісти
Допит в ресторані? Непогано і щось нове в юриспруденції. А язиком хоч ворочав?
показати весь коментар
13.05.2021 09:28 Відповісти
Креще б вони тебе в "Вєтєрок" завезли...
показати весь коментар
13.05.2021 09:32 Відповісти
і це голова ОДА, більше того, голова Донецької військово-цивільної адміністрації в ту пору...

Ким було захищати Україну в 2014-му? Якщо таке творили чиновники...
показати весь коментар
13.05.2021 09:35 Відповісти
............??????????????????
показати весь коментар
13.05.2021 09:38 Відповісти
Ни памяти,ни совести ,ни чести - но зато миллионер
показати весь коментар
13.05.2021 09:43 Відповісти
не зато, а потому и...
показати весь коментар
13.05.2021 09:48 Відповісти
Очень похоже типа на правду....
показати весь коментар
13.05.2021 09:51 Відповісти
Напевно і мобільного телефону жодного разу в руках не тримав..
показати весь коментар
13.05.2021 09:54 Відповісти
мне кажется, что у него хватает денег не таскать с собой телефон
показати весь коментар
13.05.2021 12:18 Відповісти
Кое кто так ехал на Троенщину а доехал до Омана
показати весь коментар
13.05.2021 09:57 Відповісти
Від Мінська до кордону 300 кілометрів. Не фігово він так "в ресторан" з'їздив.
показати весь коментар
13.05.2021 09:57 Відповісти
Сам факт сотрудничества со "следственными" органами "рф" - по меньшей мере мерзость.
показати весь коментар
13.05.2021 10:01 Відповісти
когда его судить будут?
показати весь коментар
13.05.2021 10:03 Відповісти
Слабые отмазки. "Я наивная , я доверчивая...".
показати весь коментар
13.05.2021 10:05 Відповісти
" ..он шёл на Очаков , а вышел в Херсоне .."
показати весь коментар
13.05.2021 10:08 Відповісти
Бедный Тарута, даже на телефон с GPS локацией не смог наскрести
показати весь коментар
13.05.2021 11:25 Відповісти
"Не виноватая я, он сам пришел!"(с)
показати весь коментар
13.05.2021 11:41 Відповісти
дебил ??? или турбо дятел ????
показати весь коментар
13.05.2021 11:42 Відповісти
эта тварь за деньги кого хочет продаст
показати весь коментар
13.05.2021 12:41 Відповісти
Я начале нулевых тоже так съездил... Осознал где я нахожусь только по факту...
Второй раз была командировка в Питер в 2006-м.
В обоих случаях паспорт не проверяли.
В 2018-м тоже чуть не попал (есть родственники недалеко от границы). Вовремя сказал - это без меня ибо засветился в Украине в кругах о которых поёт Соловьев со Скабеевой....
показати весь коментар
13.05.2021 16:45 Відповісти