7308 відвідувачів онлайн
2 033 11

Кабмін замовить спеціальний пожежний літак українського виробництва, - Шмигаль

Кабмін замовить спеціальний пожежний літак українського виробництва, - Шмигаль

Кабмін планує замовити спеціальний пожежний літак, який дозволить рятувальникам оперативно й ефективно гасити пожежі.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі прем'єр-міністр Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ.

"Уряд планує замовити спеціальний пожежний літак, який дасть змогу рятувальникам оперативніше та ефективніше гасити пожежі. Відповідне рішення підтримали на засіданні Кабміну", - уточнив він.

"Окрім підвищення ефективності реагування на пожежі, ми водночас підтримуємо українського виробника. Минулого року Міноборони замовило три літаки у ДП "Антонов". Вперше за історію незалежності держава закуповує таку кількість літаків вітчизняного виробництва", - зазначив Шмигаль.

Топ коментарі
+5
Будеш сміяться - в Україні існують вже давно "спеціальні пожежні літаки"! У Ніжині цілий авіазагін оснастили АНами нашими пожежними! Ще до війни саме вони врятували Воронежчину від вигоряння бо російські пожежні Іл-76 були незручними - вимагали довгих бетонних ЗПП Командир загону мені казав - ті хто літав не знали куди годинники дівать! Їм дарували їх по кілька штук Казали що після початку війни вони годинники ті або продавали а гроші передавали волонтерам або викидали!
показати весь коментар
02.06.2021 15:42 Відповісти
+2
Заказать то заказали а вот денег выделить забыли.
показати весь коментар
02.06.2021 15:38 Відповісти
+2
сначала армию обеспечьте необходимым. чючелы.
показати весь коментар
02.06.2021 15:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
антонов, надеюсь. это нельзя не приветствовать
показати весь коментар
02.06.2021 15:34 Відповісти
Будеш сміяться - в Україні існують вже давно "спеціальні пожежні літаки"! У Ніжині цілий авіазагін оснастили АНами нашими пожежними! Ще до війни саме вони врятували Воронежчину від вигоряння бо російські пожежні Іл-76 були незручними - вимагали довгих бетонних ЗПП Командир загону мені казав - ті хто літав не знали куди годинники дівать! Їм дарували їх по кілька штук Казали що після початку війни вони годинники ті або продавали а гроші передавали волонтерам або викидали!
показати весь коментар
02.06.2021 15:42 Відповісти
ага. знайшов
Ан-32П

є 4 штуки

показати весь коментар
02.06.2021 15:57 Відповісти
Он нам нужен как никогда. Огонь врага будем пожарным самолетом тушить.
показати весь коментар
02.06.2021 15:37 Відповісти
Какой огонь? Корабельные сосны катать - вот зачем он нада. Вспомни, куда тот самолёт делся, который вiслюк армии передал - вiслюк же на нём и катается.
показати весь коментар
02.06.2021 16:51 Відповісти
Заказать то заказали а вот денег выделить забыли.
показати весь коментар
02.06.2021 15:38 Відповісти
не пожарный а эвакуационный . Вовка не желает повторить судьбу Яныка которому пришлось как бедному родственнику просить у москалей вертолет . Зелька тикать будет на комфортабельном отечественном самолете
показати весь коментар
02.06.2021 15:43 Відповісти
сначала армию обеспечьте необходимым. чючелы.
показати весь коментар
02.06.2021 15:45 Відповісти
Аваковскоей влияние..
Чернобыльские леса каждый год горят..
еще на экспорт тушить, выгодное дело..