В Офісі президента анонсували телефонну розмову Зеленського і Байдена (оновлено)

Президент України Володимир Зеленський і президент США Джо Байден проведуть у понеділок, 7 червня, телефонну розмову.
Про це повідомив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".
"Сьогодні відбудеться телефонна розмова двох президентів - України та США. Мета розмови очевидна - обмін думками з актуальних питань глобальної безпеки, а також уточнення партнерських позицій щодо ситуації на українському Донбасі", - заявив Подоляк.
Топ коментарі
+28 Rhodesian
показати весь коментар
07.06.2021 17:04 Відповісти Посилання +24 Підлога Маккартні
показати весь коментар
07.06.2021 17:03 Відповісти Посилання +19 Стрелок
показати весь коментар
07.06.2021 17:03 Відповісти Посилання
