8299 відвідувачів онлайн

Українці зможуть вільно подорожувати в ЄС вже цього літа, - Ляшко

Українці зможуть вільно подорожувати в ЄС вже цього літа, - Ляшко

В Україні покращилася ситуація з коронавірусом. Тому українці зможуть вільно літати в ЄС вже цього літа.

Про це заявив під час засідання уряду міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

За його словами, позитивність тестувань в Україні вперше відповідає рекомендаціям ВООЗ - менше 5%.

"Цього вдалось досягти завдяки масовому тестуванню, а також зменшенню кількості випадків захворювання. Такий рівень тестувань і спадаюча динаміка захворювання можуть вивести Україну в ряд країн зі сприятливою епідеміологічною ситуацією за критеріями ЄС", - заявив Ляшко.

Міністр зазначив, що це може забезпечити вільні подорожі українців до країн ЄС вже влітку цього року.

"Поточна епідситуація дозволяє говорити про те, що вся країна відповідає за індикаторами "зеленому "рівню епіднебезпеки. Аналогічну ситуацію ми очікуємо і на наступному тижні, і протягом літнього періоду", - сказав він.

Він також зазначив, що завантаженість ліжок у країні найнижча з початку року.

"Восьмий тиждень поспіль спостерігається спад захворюваності, добова кількість госпіталізацій продовжує скорочуватися і перебуває на найнижчому рівні в 2021 році", - сказав глава Мінохоронздоров'я.

За його словами, зайнятість ресурсів медичної системи також вийшла на найнижчий у 2021 році рівень: реанімаційні ліжка завантажені на 29%, ліжка з киснем - на 15%, апарати ШВЛ - на 7%. "Виписки перевищують госпіталізації майже вдвічі, відповідно кількість пацієнтів за останній тиждень скоротилася втричі", - констатував Ляшко.

Топ коментарі
+5
Песдуны гребаные. Хоть бы врали уже в одну дудку. Что с признанием ковидных паспортов? А то Европа для своих вводит ковидные паспорта, а украинцев будет пускать просто так- потому что Ляшко разрешил.
показати весь коментар
09.06.2021 14:06 Відповісти
+5
с синоваком не поездишь, все равно тесты по приезде + карантин
показати весь коментар
09.06.2021 14:07 Відповісти
+2
Так ты же сказал, что карантин на всё лето нужно продлить! Где логика?
показати весь коментар
09.06.2021 13:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ещё Одно говорящее.....кофе попить, оперу послушать....
показати весь коментар
09.06.2021 13:54 Відповісти
В тебе на каву грошей немає?
показати весь коментар
09.06.2021 13:56 Відповісти
а что интересуешься? больной вопрос?
показати весь коментар
09.06.2021 14:11 Відповісти
Та я просто пенсіонер, і літом планую відпочити в Європі, кави попити, а ти бідуєш?
показати весь коментар
09.06.2021 16:00 Відповісти
Ну-ну. Хоча, город в селі для тебе теж Європа...
показати весь коментар
09.06.2021 21:08 Відповісти
Ну вот не касаемо Ляшко а вообще - путешествия - это огромная и одна их самых интерсных частей жизни. И очнеь многим людям это интреесно. Если вам это не интересно, то очень плохо, что не хватает мохгов понять, что есть и другие.
показати весь коментар
09.06.2021 14:27 Відповісти
Так ты же сказал, что карантин на всё лето нужно продлить! Где логика?
показати весь коментар
09.06.2021 13:57 Відповісти
халва... халва... халва...
показати весь коментар
09.06.2021 14:00 Відповісти
Песдуны гребаные. Хоть бы врали уже в одну дудку. Что с признанием ковидных паспортов? А то Европа для своих вводит ковидные паспорта, а украинцев будет пускать просто так- потому что Ляшко разрешил.
показати весь коментар
09.06.2021 14:06 Відповісти
с синоваком не поездишь, все равно тесты по приезде + карантин
показати весь коментар
09.06.2021 14:07 Відповісти
Цена вопроса от 1,5 до 2 тысяч гривен на человека.

На общей стоимости поездки в ЕС это фигня, если ты конечно не едешь с пустыми карманами клубнику собирать.
показати весь коментар
09.06.2021 22:22 Відповісти
спросить его почему с тестом на антитела(украинским) в Турцию можно, а через 7 дней обратно нельзя. ПЦР надо сдавать! Где логика? В чьих то карманах?
показати весь коментар
09.06.2021 14:38 Відповісти
Вы на святые вещи...Они в борисполе ларьки поставили,бабло стригут,а тут вы с бумажкой?
показати весь коментар
09.06.2021 14:51 Відповісти
А кацапия колотая спутником наоборот одна из стран в Европе в которой растет число зараженных,сегодня 10400 и почти 400 трупов походу тот колется Спутником наоборот заражают и не излечиваются
показати весь коментар
09.06.2021 14:46 Відповісти
Кстати,господин Ляшко - лета осталось 2 месяца,я уколося астрой еще месяц назад,теперь семврач говорит,что вторая прививка будет дней через 60,если будет.
показати весь коментар
09.06.2021 14:54 Відповісти
Ти скажи про сертифікацію, а то в мене післязавтра друга доза, а по сертифікату одні обіцянки!
показати весь коментар
09.06.2021 15:05 Відповісти
Кто из здесь присутствующих уже вакцинировался?
показати весь коментар
09.06.2021 16:00 Відповісти
У меня,я и жена, первый раз.
показати весь коментар
09.06.2021 17:14 Відповісти
А что за вакцина? Платно или бесплатно? Документы, подтверждающие вакцинацию, получили?
показати весь коментар
09.06.2021 17:30 Відповісти
Pfizer и CoronaVac, бесплатно, документы будем просить после второй дозы.
показати весь коментар
09.06.2021 17:54 Відповісти
Понятно, спасибо за информацию. Последний вопрос: делали где? В центре вакцинации каком-то?
показати весь коментар
09.06.2021 19:08 Відповісти
Центров полно при больницах и выездные на предприятия.
показати весь коментар
10.06.2021 09:24 Відповісти
Зможем , то привезем гроші , не зможемо - то й не провезем . Нам і в Україні гарно відпочивається .
показати весь коментар
09.06.2021 21:17 Відповісти