10729 відвідувачів онлайн
6 772 14

У Черкасах після реконструкції відкрили зразкове приймальне відділення, - ОДА

Як повідомляє пресслужба Черкаської ОДА, відділення розташоване на першому поверсі хірургічного комплексу. На реконструкцію за програмою Володимира Зеленського "Велике будівництво" витратили близько 14,5 млн гривень.

У Черкасах після реконструкції відкрили зразкове приймальне відділення, - ОДА 01

За словами головного лікаря Олександра Дудника, у відділенні розмежували зону планової та екстреної госпіталізації. Поруч із входом розмістили протишокову палату для екстреної допомоги. Це дозволить зберегти дорогоцінний час і буквально рятувати життя пацієнтів.

Зокрема, палата екстреної допомоги оснащена дефібрилятором, апаратом штучної вентиляції легенів та іншою медтехнікою. У відділенні також є новітній комп’ютерний томограф, один із кращих в Україні.

У Черкасах після реконструкції відкрили зразкове приймальне відділення, - ОДА 02

"Це приймальне відділення - зразок того, який вигляд повинна мати вся обласна лікарня. На цей рік ми запланували реконструкцію її чотирьох корпусів. Паралельно робимо проєкти на внутрішню реконструкцію, аби це був комплексний об’єкт, який змінить і підхід, і якість надання послуг для пацієнтів", - коментує голова обласної держадміністрації Олександр Скічко.

У Черкасах після реконструкції відкрили зразкове приймальне відділення, - ОДА 03

Він додав, що за програмою "Велике будівництво" на Черкащині продовжать модернізацію приймальних відділень.

Нагадаємо, цього року в рамках інфраструктурної програми президента буде відкрито 177 сучасних приймальних відділень по всій країні.

Топ коментарі
+2
так большая стройка или все же большая реконструкция ?
показати весь коментар
09.06.2021 19:37 Відповісти
+2
реконстройка!
показати весь коментар
09.06.2021 19:58 Відповісти
+1
Після такої новини виділення 800млн на МВС з антиковідного фонду ніхто й не помітить... Зате рюкзакян купить ще один гелікоптер... Може... А може й некупить... Може ще рюкзаків докупить... А мільярд боргу ЗСУ - то таке... Дрібниці... От 3 мільярди на зелений університет та ще стільки ж на мільярд дерев - ось вона "золота жила"... Тут не тільки дітям, а й онукам вистачить на "прібарахліться"... Дайте йому ще 100 днів і другий строк! Воно виконає те, що обіцяло, але олія буде 480грн, а "піввареника" стане омріяною мінімальною зарплатнею...
показати весь коментар
09.06.2021 20:20 Відповісти

Завантаження...