6892 відвідувача онлайн
4 157 90

Притула "не відкидає" варіанти створення власного політичного проєкту

Притула "не відкидає" варіанти створення власного політичного проєкту

Сергій Притула заявив про те, що не відкидає творення свого політичного проєкту.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив в ефірі 24 каналу.

Він натякнув, що це може статися. "Я в принципі не відкидаю (створення партії. - Ред). Це вже буде трохи інша історія, ніж та, що була з "Голосом". Тут я збираюся очолювати процес", - запевнив Притула.

Він додав, що в реалізації цих планів йому допомагають колеги і команди з регіонів. Зокрема, деякі представники "Голосу".

"У якому форматі і якому творенні все буде – дайте, будь ласка, трохи часу. Ми дійдемо до спільного знаменника і про все повідомимо,", - підсумував Притула.

Топ коментарі
+14
Он не сдулся, вiн обiсрався без бою.
показати весь коментар
12.06.2021 05:49 Відповісти
+13
Не знает парень где бы ему притулится чтобы похарчеваться...
показати весь коментар
12.06.2021 01:07 Відповісти
+13
А Вкарчук участвовал второй раз в выборах в Раду и забрал голоса у Порошенко, а потом опять сдулся. Мне интересно, сколько ему заплатили противники Порошенко? До выборов появлялся на эфирах, так гарно росповідав, а потім бац і не може. Падлюка він...
показати весь коментар
12.06.2021 03:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В принципі я за тільки тому, що він може хоч трохи забере рейтингу у Зе))
Власне, Вакарчук теж мусив йти на вибори в 2019 - не для того, щоб перемогти, а для того, щоб забрати голоси у Зе... А він побоявся!
показати весь коментар
12.06.2021 00:58 Відповісти
Марні у вас надії,на кульгаву качку вже ніхто не поведеться))
показати весь коментар
12.06.2021 01:00 Відповісти
показати весь коментар
12.06.2021 01:01 Відповісти
Олігархи продовжують створювати нові партії щоб дурити українців. Потрібно об'єднуватись навколо партії Громадянська позиція, яка вже багато років є центром об'єднання чесних патріотів та демократів!
показати весь коментар
12.06.2021 10:28 Відповісти
кремлядь, ти рота закрий. Я нагадаю, хто такий оцей кремлядський Сімпсон - покруч лаптеногий, який закликає вбивати воїнів АТО!
Притула "не відкидає" варіанти створення власного політичного проєкту - Цензор.НЕТ 2677
показати весь коментар
12.06.2021 11:03 Відповісти
А Вкарчук участвовал второй раз в выборах в Раду и забрал голоса у Порошенко, а потом опять сдулся. Мне интересно, сколько ему заплатили противники Порошенко? До выборов появлялся на эфирах, так гарно росповідав, а потім бац і не може. Падлюка він...
показати весь коментар
12.06.2021 03:05 Відповісти
Он не сдулся, вiн обiсрався без бою.
показати весь коментар
12.06.2021 05:49 Відповісти
"Сергей Притула заявил о том, что не исключает создание своего политического проекта. "Що, ще, та скільки ж можна...? 666 політична партія...? Чим багата Україна так це " гетьманами", отак завжди так з хохлядо було, один розум , що не село то загін, що не загін то гетьман? І між собою гризуться, межі ділять,кістки один одному трощать, а ворог радіє, стравлює дебілів, руки потирає...! Господи Боже, дай їм розум, згуртуй їх, об'єднай або відведи їх від політики , щоб не паскудили українську землю...?
показати весь коментар
12.06.2021 07:58 Відповісти
він відбере тількі у сонцеликого По - кажуть що буде сбирати жнива на праворадикальному полі. А там вже харчується сонцеликий По, бо ніякий інший політик у здравому розсудку не полізе якшатися з ньюбандюками
показати весь коментар
12.06.2021 08:33 Відповісти
Ну який з Притули правий?)) Якраз прихильники правих сил (не тільки По, але й Свободи чи ПС) не поведуться на таке...
показати весь коментар
12.06.2021 10:20 Відповісти
Не знает парень где бы ему притулится чтобы похарчеваться...
показати весь коментар
12.06.2021 01:07 Відповісти
Шо ти знаєш про цього хлопця?
показати весь коментар
12.06.2021 01:08 Відповісти
ну у него 2 года было чтобы както себя проявить, сам медийная личность и партия в ВР - не самая плохая площадка и возможности чтобы чтото сделать.
показати весь коментар
12.06.2021 06:34 Відповісти
Віра в клоунів - це діагноз !
показати весь коментар
12.06.2021 08:16 Відповісти
Шо він в оточенні одіозних донецьких родичів по дружині. А його теща щей жінок з дітьми давить джипом - і їй за це нічого не буває
показати весь коментар
12.06.2021 10:10 Відповісти
лахта-2,угадал?
показати весь коментар
12.06.2021 01:31 Відповісти
Ще один блазень! Досить з нас !
показати весь коментар
12.06.2021 08:29 Відповісти
Головне що він не малорос, а ще той русофоб )
показати весь коментар
12.06.2021 01:20 Відповісти
Сестра дружини Хомутнника Катерина Вікторівна Сопельник - дружина шоумена https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%83%D0%BB%D0%B0_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Сергія Притули
показати весь коментар
12.06.2021 02:01 Відповісти
І теща відповідна.
показати весь коментар
12.06.2021 02:45 Відповісти
Притула "не исключает" варианта создания собственного политического проекта - Цензор.НЕТ 1913
показати весь коментар
12.06.2021 03:02 Відповісти
А вот и агитация за еще одного фигляра началась. Мы вам здрасте.😉
показати весь коментар
12.06.2021 05:47 Відповісти
Зебил в одно время в своих выступлениях высмеивал кацапню кривлялся там и всё такое.а когда до кресла дорвался вылезла наружу вся его суть.
показати весь коментар
12.06.2021 05:59 Відповісти
Это где ж он высмеивал кацапню?
показати весь коментар
12.06.2021 10:12 Відповісти
Коли це він висміював кацапню ? ) Він висміював українців, жартував про штовхання кордону, знущався над українською армією, порівнюючи її із баранами.
Нічого не змінилось, просто хтось не бачив цього раніше, а хтось бачив і попереджав
показати весь коментар
12.06.2021 13:45 Відповісти
Для Apollo ee48865f и Макс Полиграф.в 2014 году я видел по телеку где он кривлялся с мАсковским акцентом.в деталях про шо тот видос уже не помню.
показати весь коментар
12.06.2021 18:11 Відповісти
А кто девушку танцует?
показати весь коментар
12.06.2021 01:24 Відповісти
Олигарх Хоммутынник
показати весь коментар
12.06.2021 03:36 Відповісти
Да нах нужна ещё одна дебильная партия с шоуменом? Мало одного клоуна?
Притуле платят за то, чтобы он откусил электорат Порошенко? А потом как Славко сдриснет.
показати весь коментар
12.06.2021 06:29 Відповісти
Ятутживун готує ще один удар граблями? Може харе клоуни.
показати весь коментар
12.06.2021 01:30 Відповісти
показати весь коментар
12.06.2021 06:24 Відповісти
Происходит размен и размыв понятия политической партии... девальвация в подобие уличной шоблы заседающих на спинках скамеек с пивом и плевками вокруг...
показати весь коментар
12.06.2021 01:31 Відповісти
от етого долбеня одни смутные сомнения....
показати весь коментар
12.06.2021 01:41 Відповісти
Нельзя вот так просто взять и стать политиком, ну низя, а у нас в Украине можно еще и партию себя любимого. капец
показати весь коментар
12.06.2021 01:44 Відповісти
"Возглавлять процесс"... Славік уже "возглавив", тепер другий такий самий глава намалювався...
показати весь коментар
12.06.2021 02:44 Відповісти
Какую партию создавать, Притуле скажет тёща.
А платить за проект будут помощники-регионалы, а не "из регионов".
Кто ещё заинтересован в размывании оппозиции ?
показати весь коментар
12.06.2021 02:44 Відповісти

да , « политик» Притула - проект Хоммутынника , рыга который контролировал границу и контрабанду в Украине .

Это такой же провальный проект как и Пальчевский
показати весь коментар
12.06.2021 03:39 Відповісти
Хай краще ротом співає.
показати весь коментар
12.06.2021 03:10 Відповісти
Он и этого не умеет.
показати весь коментар
12.06.2021 06:36 Відповісти
Хорошо, что и на рояле не умеет!
показати весь коментар
12.06.2021 08:45 Відповісти
Дебилов много проголосуют и за него и за проект Хомутиника.
Рейтинг проекта Коломойского это подтверждает.
показати весь коментар
12.06.2021 05:45 Відповісти
Притула и партия это сродни ишак на ипподроме!!!
показати весь коментар
12.06.2021 05:46 Відповісти
еще одна говень
показати весь коментар
12.06.2021 05:47 Відповісти
Здесь так принято!
показати весь коментар
12.06.2021 06:41 Відповісти
"Ничего не будет. Будет одно сплошное телевидение". Герой "москва слезам не верит" зрил в корень.
показати весь коментар
12.06.2021 06:52 Відповісти
Притула вирішив виправити запит на клоуна? З російськофільського на українофільського? А нормального лідера нам мати не можна?
показати весь коментар
12.06.2021 06:52 Відповісти
вам - ні
показати весь коментар
12.06.2021 10:14 Відповісти
У пана є якась окрема "Україна"? Може це не до мене, а до психіатора?
показати весь коментар
12.06.2021 10:33 Відповісти
Хватит с нас шоуменов
показати весь коментар
12.06.2021 07:01 Відповісти
Притула не вовремя выдвинул себя в политики. Нас ещё от плесени мутить несколько лет будет.
показати весь коментар
12.06.2021 07:23 Відповісти
Подивися ніби людина як людина, але якщо вже "полізе" в політику то обовязково скурвиться.
показати весь коментар
12.06.2021 07:15 Відповісти
Волонтёр это сила, хотя и этого мало для политика.
показати весь коментар
12.06.2021 07:21 Відповісти
Притула витратив на волонтерство декілька заработаних власно мільонів гривень. Юля за одну Криворіжсталь принесла до бюджету тільки одним своїм вольовим рішенням 5 мільярдів доларів. Тобто десь в 20 000 разів більше. Вони обоє молодці? Безсумнівно. Але про Притулу я дізнавсь тільки тоді, коли якийсь волинський кандидат в депутати від Батьківщини здуру розмістив фото Притули у себе в агітці на ФБ. Який смердіж почавсь!!! Притуло вибухнуло лайном у бік Батьківщити і найголовніше в бік головного офісу. Ультіматум Притули був - 24 години на вибачення від провіду партії. Інакше суди, поливання брудом з каналів ТБ, інше. Тобто Притула з Батьківщиною не сяде на одному гектарі, краще всериться. Отаке воно притуло, з "душком"
показати весь коментар
12.06.2021 08:33 Відповісти
5 млрд принесла - 50 млрд розікрала
показати весь коментар
12.06.2021 10:16 Відповісти
Ти - злочинець, Макс. Ти приховуєш злочин на 50 млрд. Три роки незалежні аудитори заробили декілька мільонів доларів з держбюджету, але так і не знайшли в діях експрем'єрки жодного корупційного інтересу. А ти все знаєш і мовчиш???
Два роки тобі, Макс. Загального. Відсидиш і більше такого не роби.
показати весь коментар
12.06.2021 10:37 Відповісти
Юля продала свою Криворожсталь? Ой вей!
показати весь коментар
12.06.2021 11:44 Відповісти
Не валяй дурня. Ти все добре зрозумів. Мало того, що Україна отримала 5млрд. дол. з нічого, Міттал ще й платить податків в Україні більше, ніж вся імперія Ахметова. І це все одна Юля.
показати весь коментар
12.06.2021 11:55 Відповісти
Не валяй дурня. Ти все добре зрозумів. Мало того, что ты сравниваешь личные пожертвования с бюджетом....

Розвал коалиции
Ширка
Газовый контракт
" І це все одна Юля."
показати весь коментар
12.06.2021 13:51 Відповісти
Помаранчеву коаліцію розвалив "в сльозах і соплях" Пєця у 2005му.
Газовий контракт був кабальним для Раші, бо ціна в 2009му була найнижчою серед всіх європейців - 232 дол. за тисячу. А крутити вентелем пуйло вже втратив можливості.
Ніякої "ширки" ніколи не існувало, її придумали в ботофермі Порошенка.
Якщо намародерити Мільярд в державі, а потім пожертвувати дві коробки клубники для фронту, то я нічого не наплутав.
показати весь коментар
12.06.2021 14:09 Відповісти
Помаранчеву коаліцію розвалив "в сльозах і соплях" Пєця - ясно, понятно. Альтернативная реальность?

бо ціна в 2009му була найнижчою серед всіх європейців - 232 дол. за тисячу. - угу, про скидку за флот, ты конечно забыл

Ніякої "ширки" ніколи не існувало, її придумали в ботофермі Порошенка - и рептилоиды

Якщо намародерити Мільярд в державі, а потім пожертвувати дві коробки клубники для фронту, то я нічого не наплутав. - адептам газовой принцессы виднее, и не поспоришь
показати весь коментар
13.06.2021 02:00 Відповісти
Ще один клоун політиком хоче стати і головне стане із нашими окраїнцями.
показати весь коментар
12.06.2021 07:39 Відповісти
не знаю возможно он прав по сути а по действию не прав потому что вынес сор из избы и всё
это в плюсеги бубочкам..... то есть умным человеком я его назвать не могу
показати весь коментар
12.06.2021 07:43 Відповісти
Доки дятли патриотичний рух будуть вважати проєктом і схемою збагачення, так і будемо топтатися в 2014(((
показати весь коментар
12.06.2021 08:06 Відповісти
Нічого у нього не вийде, ліміт на клоунів в Україні вже вичерпаний.
показати весь коментар
12.06.2021 08:24 Відповісти
Мені хочеться думати, що Сергій насправді хоче щось зробити для України корисне. Волонтерства замало для прийняття рішень та зміни країни.

Я не стежила за ним. Було б прикро помилитися.
показати весь коментар
12.06.2021 08:26 Відповісти
У Вакарчука тоже находили одни плюсы, которые на деле оказались крестиками.
показати весь коментар
12.06.2021 08:36 Відповісти
За нього рішення будуть приймати його свояк Хомутиннік з ригівською шоблою
показати весь коментар
12.06.2021 10:17 Відповісти
О, а я казав, що Притула створить свою партію
показати весь коментар
12.06.2021 08:26 Відповісти
прикольно буде звучати назва партії "Де логіка?" ! Чи "Хто зверху?"
показати весь коментар
12.06.2021 08:27 Відповісти
"Варьяты-шоу"
показати весь коментар
12.06.2021 08:44 Відповісти
Лидеры новой партии "Хто Зверху".

Притула "не исключает" варианта создания собственного политического проекта - Цензор.НЕТ 3670
показати весь коментар
12.06.2021 08:34 Відповісти
Країна в катастрофічному положенні, а він тупо либиться. Він не тільки клоун. Він ще й абсолютний неадекват.
показати весь коментар
12.06.2021 20:35 Відповісти
Осталось договориться о финансировании.
показати весь коментар
12.06.2021 08:36 Відповісти
После танцев на граблях это проблематично))))
показати весь коментар
12.06.2021 08:43 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=JeJ01aWq_GQ
показати весь коментар
12.06.2021 08:51 Відповісти
Притулисты, притулизм.. Какая характерная идиоматичность в наименовании населения...
показати весь коментар
12.06.2021 09:10 Відповісти
Действительно!
показати весь коментар
12.06.2021 09:51 Відповісти
А що?Все є у Притули,щоб стати політичним лідером партіі - бабло,зв"язки,приємна зовнішність і непроходима тупість...
показати весь коментар
12.06.2021 10:10 Відповісти
Поки експерименти з сотнями "партій" триватимуть, олігархату в нас нічого не загрожує з політичного боку.
показати весь коментар
12.06.2021 10:12 Відповісти
Та отож. На піаніно ще не грав, а туди ж...
показати весь коментар
12.06.2021 10:48 Відповісти
ПРИТУЛА ЭТО ДИАГНОЗ !
показати весь коментар
12.06.2021 10:35 Відповісти
Ще одне клоунське рило
показати весь коментар
12.06.2021 11:00 Відповісти
Ліберальські художества.
показати весь коментар
12.06.2021 11:12 Відповісти
Притула понапритуляет "притулитов" и начнёт впритуливать "притулизм".
показати весь коментар
12.06.2021 11:18 Відповісти
Как вы клоуны уже надоели! Убирайтесь обратно в свой цирк!!!
показати весь коментар
12.06.2021 11:48 Відповісти
Давно пора! А кто против - идите до карявы в жопу, места там на всех хватит.
показати весь коментар
12.06.2021 12:31 Відповісти
И этот туда же. Очередной борцун за стчастие нарида. Ну был же хорошим шоуменом . Страна окончательно в шапито превращается - клоуны, горлодеры, качки, тамады, юзики и прочая,прочая все в борцуны подались.
показати весь коментар
12.06.2021 16:01 Відповісти
Воно ото серйозно вякає, чи приколюється?
показати весь коментар
12.06.2021 22:08 Відповісти