7832 відвідувача онлайн
80 439 354

Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х#йло!"

Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х#йло!"

Член комітету Держдуми РФ з фізичної культури, спорту, туризму й у справах молоді Дмитро Свищев закликав жорстко відреагувати на образу президента Росії Володимира Путіна українськими фанатами на матчі Євро-2020 в Бухаресті Україна - Північна Македонія.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Газета.Ru".

"Це, однозначно, добре спланована провокація проти Росії. На неї необхідно жорстко відреагувати. УЄФА зобов'язаний заборонити вхід українським уболівальникам на наступні матчі Євро, оштрафувати ФФУ, провести розслідування і покарати організаторів акції з повною суворістю", - сказав Свищев.

Топ коментарі
+192
це Македонія співала..нас там нет
показати весь коментар
17.06.2021 18:24 Відповісти
+149
Это были македонцы, которые купили атрибуты украинских болельщиков в ближайшем спортивном магазине.
показати весь коментар
17.06.2021 18:32 Відповісти
+133
Госдума РФ требует наказать украинских фанатов за скандирование "Путин - х#йло!" - Цензор.НЕТ 9314
показати весь коментар
17.06.2021 18:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
А мы требуем Гаагу за Крым И где она?!
показати весь коментар
17.06.2021 21:38 Відповісти
Ну, не вина Украины что на расеи президент ***** Фанаты просто напомнили всем)))
показати весь коментар
17.06.2021 21:41 Відповісти
Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х#йло!" - Цензор.НЕТ 7960
показати весь коментар
17.06.2021 22:03 Відповісти
Республика Северная Македония в среду, 31 марта, на выезде сенсационно обыграла Германию - 2:1 - в третьем туре отборочного этапа чемпионата мира по футболу 2022 года на стадионе "Шауинсланд-Райзен-Арена" в Дуйсбурге (Северный Рейн - Вестфалия). Таким образом, бундестим опустилась на 3-е место (6 очков) в турнирной таблице группы J.

17 июня во втором матче группового этапа Евро-2020 сборная Украины обыграла сборную Северной Македонии со счетом 2:1. Команды играли в столице Румынии Бухаресте.
показати весь коментар
17.06.2021 22:05 Відповісти
У винторогих бомбонуло дважды..и от победы зборной Украины, и от фанатов с их Путин *****
показати весь коментар
17.06.2021 22:05 Відповісти
Так путін - х у й л о . І це знає весь світ . На правду не можна ображатися і її неможливо приховати .
показати весь коментар
17.06.2021 22:20 Відповісти
Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х#йло!" - Цензор.НЕТ 3743
показати весь коментар
18.06.2021 12:27 Відповісти
Посмотрите, кто поставил под этим постом "нравится" одни проплаченные нулевки!
Ппц сколько их пасется на Цензоре!
показати весь коментар
17.06.2021 22:22 Відповісти
новина прикольна, сам би поставив вподобайку за зрив пердаків росссосісь та їхнього "***** ображають"...
показати весь коментар
18.06.2021 11:43 Відповісти
Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х#йло!" - Цензор.НЕТ 6806
показати весь коментар
18.06.2021 12:26 Відповісти
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
18.06.2021 14:36 Відповісти
Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х#йло!" - Цензор.НЕТ 2739
показати весь коментар
17.06.2021 22:27 Відповісти
я вам скажу больше,
он был .уйло, а стал -
хубийца
показати весь коментар
17.06.2021 22:28 Відповісти
Стал **********!
показати весь коментар
17.06.2021 22:47 Відповісти
А що їм не подобається???
Хай наберуть у гуглі «ху#ло» - самі побачать...
Що людям гуглу не потрібно вірити???
показати весь коментар
17.06.2021 22:31 Відповісти
А я згоден з кацапами - текс треба міняти: ну який він *****? Так собі, ******** бридке...
показати весь коментар
17.06.2021 22:31 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=AMhOOMooZ6Q&ab_channel=24%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB24%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D1%82%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%BE так это македонцы с румынами кричали
показати весь коментар
17.06.2021 22:44 Відповісти
Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х#йло!" - Цензор.НЕТ 3608
показати весь коментар
18.06.2021 12:29 Відповісти
А с чего вдруг? Ведь наказывают за ложь и провокацию. А это истина - Путин ×уйло!
показати весь коментар
17.06.2021 22:45 Відповісти
Кококо...
показати весь коментар
17.06.2021 22:50 Відповісти
Какое-такое оскорбление? Это не оскорбление, это его имя, это его судьба, это его карма...
показати весь коментар
17.06.2021 22:55 Відповісти
нехай процитують при розгляді)))
показати весь коментар
17.06.2021 23:09 Відповісти
https://t.me/nexta_live/14114?comment=188626 Всім подобається українська народна пісня і тільки мокшани незадоволені. Може,не всі слова розуміють?
показати весь коментар
17.06.2021 23:16 Відповісти
+++
показати весь коментар
17.06.2021 23:39 Відповісти
За гроші грязьпрома...ще приємніше.
показати весь коментар
17.06.2021 23:27 Відповісти
Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х#йло!" - Цензор.НЕТ 3915
показати весь коментар
17.06.2021 23:50 Відповісти
Шо і тут почули якесь мілітарне гасло?
показати весь коментар
18.06.2021 00:10 Відповісти
Пусть федерация выскажет озабоченность.
И ещё раз выскажет - уже 2 озабоченности.
показати весь коментар
18.06.2021 00:25 Відповісти
Футбольну форму вболювальників можна придбати у будь-якому спортивному магазині, це були пересічні македонці.
показати весь коментар
18.06.2021 01:45 Відповісти
Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х#йло!" - Цензор.НЕТ 7591
показати весь коментар
18.06.2021 01:52 Відповісти
В мире тысячи людей с фамилией "путин". Никто не уточнял, о каком именно путине поют украинские болельщики, но в госдуме РФ решили прияснить кто именно ***** - президент росийской федерации 😁
показати весь коментар
18.06.2021 03:26 Відповісти
Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х#йло!" - Цензор.НЕТ 3951
показати весь коментар
18.06.2021 12:33 Відповісти
Пусть кацапы в отместку споют «зеленский - х@йло», мы не обидимся.
показати весь коментар
18.06.2021 05:11 Відповісти
+100500
показати весь коментар
18.06.2021 07:44 Відповісти
В ответ российские болельщики должны кричать Путин не х-ло!
показати весь коментар
18.06.2021 06:52 Відповісти
Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х#йло!" - Цензор.НЕТ 6755
показати весь коментар
18.06.2021 08:18 Відповісти
https://censor.net/ua/user/435257

А я згоден з кацапами - текс треба міняти: ну який він *****? Так собі, бридке...
https://censor.net/ua/comments/locate/3272104/01921447-f41c-7045-b559-6d9159102f2d
показати весь коментар
18.06.2021 11:46 Відповісти
П У Т І Н - Х У Й Л О !!! ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла !!!!!⚽️⚽️⚽️🏤
показати весь коментар
18.06.2021 07:02 Відповісти
А, что путин (как фамилия) один такой в мире? Но кацапы признали, что именно ихний и есть
ху--ло!
показати весь коментар
18.06.2021 07:47 Відповісти
Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х#йло!" - Цензор.НЕТ 4262
показати весь коментар
18.06.2021 08:20 Відповісти
Ой.зараз цих путіних в кожному воєнторзі...
показати весь коментар
18.06.2021 08:24 Відповісти
Так это его карма, его историческое звание. Ну, типа, как Петр І Великий...
показати весь коментар
18.06.2021 08:59 Відповісти
показати весь коментар
18.06.2021 11:20 Відповісти
Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х#йло!" - Цензор.НЕТ 6943
показати весь коментар
18.06.2021 12:25 Відповісти
Может путиных и много, но такое Х..ЛО , как вова - президент россии , ОДИН на весь мир.
показати весь коментар
18.06.2021 09:08 Відповісти
Посвисти в цюцюрку свищ
показати весь коментар
18.06.2021 11:29 Відповісти
Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х#йло!" - Цензор.НЕТ 405
показати весь коментар
18.06.2021 12:25 Відповісти
Алооо !.
..
Это радиостанцыя , МУЗЫКАЛЬНЫХ ПОЗДРАВЛЕНИЙ ?? .
. Всем РАБОТНИКАМ БЫТА ,
- 0C0БЕННО 0ТДЕЛАМ СTИРКИ ТРУCC0В , cпoдни и нижнeгo 6eлья - .
Кондитерам -( работникам с аргeнтинсскoй МУКОЙ) ,
САНТЕХНИКАМ оленпиады -
работникам РЯЗАНССКОЙ САХАРН0Й ПРОМЫШЛЕНН0СТИ ..

-поставьте пожалуста песню===
=
0ФИЦЭРЫ - Р0ССИЯНЕ ...... . .
.
. . . .. . ....
......
.
..... . .. А если ЧЕСНО... ПУТИН ВАС , и ВАШИХ ЖЭН - - со времен погибели Курска - ОБЪЯВИЛ ШЛЮXAМИ по 10 ДОЛЛОРОВ.. .
. . . .. . . ******** !!. . ДОЛЛОРОВ !!!! .............


., а не РжУБЛЕЙ !!!, .


..
.
.

показати весь коментар
18.06.2021 12:24 Відповісти
Треба вже зрозуміти що усі мешканці мордору - *******. Їх усіх треба судити у міжнародному суді. Усі вони зайвохромосомні раби