8412 відвідувачів онлайн
4 273 16

Данілов про можливість закриття "Інтера": "Розберемося зі структурою власності, тоді подивимося"

Данілов про можливість закриття

Рада національної безпеки і оборони України має намір "розібратися зі структурою власності" телеканалу "Інтер", перш ніж розглядати питання можливого запровадження санкцій щодо каналу.

Про це в інтерв'ю українському виданню Forbes заявив секретар РНБО Олексій Данілов, передає Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на запитання чи закриє РНБО телеканал Дмитра Фірташа "Інтер", Данілов завив: "Крім "Інтера" працює багато каналів, які не всім подобаються, але жодної вибірковості немає. Головне, щоб були докази. Розберемося зі структурою власності "Інтера", тоді подивимося".

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський указом від 24 червня затвердив рішення РНБО про запровадження персональних санкцій, зокрема, проти українського бізнесмена Фірташа. За даними українських ЗМІ, в лютому 2013 року компанія GDF MEDIA LIMITED, що входить до групи компаній Дмитра Фірташа Group DF, придбала компанію U.A. Inter Media Group Ltd (об'єднує телеканали Інтер, Інтер+, К1, К2, Мега, НТН, Піксель, Enter-фільм і Zoom).

Топ коментарі
+5
Вы для начала хотя бы "НАШ" закройте.
показати весь коментар
06.07.2021 13:40 Відповісти
+4
дайте ветеринару данилову время разобраться.
показати весь коментар
06.07.2021 13:40 Відповісти
+4
А на 1+1 співвласником олігарха Коломойського,який під санкціями США є Медведчук, який під санкціями РНБО і нічого. Можливо вони цього не знали,
показати весь коментар
06.07.2021 14:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
звідси висновок (за Д. Дондурєєм):
головним засобом управління масами у глобальному світі є телесеріал...
показати весь коментар
06.07.2021 13:40 Відповісти
эт правильно. зебилы заждались Звезду и Киркорова на голубых экранах.
показати весь коментар
06.07.2021 13:40 Відповісти
дайте ветеринару данилову время разобраться.
показати весь коментар
06.07.2021 13:40 Відповісти
лучше 200гр и огурец, пусть отдохнет.
показати весь коментар
06.07.2021 14:46 Відповісти
Вы для начала хотя бы "НАШ" закройте.
показати весь коментар
06.07.2021 13:40 Відповісти
не. его нужно объединить с "ДОМ". контент одинаковый, зато будет звучать лаконичнее - "НАШ ДОМ".
показати весь коментар
06.07.2021 13:43 Відповісти
Тогда и Прямой, 5-ый, и прочие ....Оставить только восхваляющие Зе Вяликого!!!
показати весь коментар
06.07.2021 13:45 Відповісти
Достаточно удалить с экранов прокремлевских "простигосподи " туток, два убрали, по сути нужно убирать было и " НАШ", по "Интеру" нужно будет еще посмотреть. А остальные пускай функционирует. На ТВ не должно быть площадок для ОПЗОпса и компани, прислужников "плешивого х" У нас война 7 лет, а рашен пропагандисты чувствуют себя как в "останкино".
показати весь коментар
06.07.2021 14:05 Відповісти
Подоляк человек Левочкина....Что вы ними сделаете? Офис Зе и левочкин подельники.
показати весь коментар
06.07.2021 13:44 Відповісти
от страха -на "интере" все побежали одевать вышиванки, даже даманский...
показати весь коментар
06.07.2021 13:45 Відповісти
Оце було би добре, а то як не ввімкнеш, то все наших запроданців прославляють типу повалійкі і інших
показати весь коментар
06.07.2021 13:47 Відповісти
А кто уполномочил этого Данилова разбираться???
показати весь коментар
06.07.2021 13:56 Відповісти
при чем тут "структура собственности"???, это филиал ОРТ, лучше со структурой финансирования разберись!
показати весь коментар
06.07.2021 14:01 Відповісти
А на 1+1 співвласником олігарха Коломойського,який під санкціями США є Медведчук, який під санкціями РНБО і нічого. Можливо вони цього не знали,