8681 відвідувач онлайн

США не стануть частиною мінського формату, - експосол в Україні Гербст

Сполучені Штати не приєднуватимуться до обговорення в рамках мінського формату війни на Донбасі.

Таку думку висловив колишній посол США в Україні Джон Гербст, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Гордон.

"Я не чекаю, що Америка стане частиною цього процесу, тому що Росія проти, і, я думаю, Німеччина і Франція теж проти. На мій погляд, це не трагедія для України, цей формат не дав нічого для вирішення проблеми російської агресії в Україні", – сказав дипломат.

Він вважає, що причиною цього є небажання Москви виводити російські війська з Донбасу.

"Коли Росія виявиться готовою, вона говоритиме з Америкою, оскільки розуміє, що Америка відіграє ключову роль у цьому. Мінський формат важливий тільки з однієї причини – у зв'язку з ним Євросоюз застосовує санкції проти Росії, і це на користь Україні", – зазначив Гербст.

За його словами, Росія розраховує за допомогою мінського формату "тиснути на Україну".

"Знову-таки, Франція і Німеччина вважають це своєю грою, а не американською. Вони готові, звичайно, бути в контакті з нами в мінському форматі, але не хочуть, щоб ми були за столом. Для України це поки не важливо, бо цей процес нічого не домігся", – пояснив Гербст.

Топ коментарі
+8
Товкти воду в ступі? Нема дурних.
показати весь коментар
08.07.2021 10:03 Відповісти
+6
Санкции в действии... цены на сторойматериалы в РФ по сравненю с 2020 взлетели в 4 раза стройки застыли.
показати весь коментар
08.07.2021 10:13 Відповісти
+6
В этом формате в первую очередь должны быть США и Великобритания как подписанты будапештского меморандума. Непонятно каким боком тут Франция и Германия. Но хорошо.. ввязались . Но это не отменяет обязательное участие стран подписантов в Будапеште, именно там было все сказано о территориальной целостности Украины и т.д. А то получается подписали и все.. забыли. Как то это лицемерно и подленько.. Одни подписали - но при этом напали аннексировали два региона , ведут 7 лет войну, убили 14 тыс человек. Другие говорят, " мы тут каким боком"
показати весь коментар
08.07.2021 11:40 Відповісти

Завантаження...