Поліцейський зазнав поранення під час навчальних стрільб в Одесі

Одеського поліцейського госпіталізували в обласну лікарню з вогнепальним пораненням.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомило "Думській" джерело.
Правоохоронець зазнав поранення під час навчальних стрільб.
За наявними даними, лейтенант, який працює у Приморському райвідділі, випадково впустив пістолет, намагався його зловити в повітрі і цієї миті натиснув на спусковий гачок. Пістолет вистрілив і поранив чоловіка у живіт.
Начальник обласної поліції Олег Бех оголосив серед підлеглих збір грошей на лікування товариша по службі - у сім'ї лейтенанта заощаджень немає.
Топ коментарі
+17 Welt Schmerz
показати весь коментар
17.07.2021 02:59 Відповісти Посилання +9 Sud Lincha
показати весь коментар
17.07.2021 05:16 Відповісти Посилання +8 alexandr shamov
показати весь коментар
17.07.2021 02:10 Відповісти Посилання 