8760 відвідувачів онлайн
4 017 77

Поліцейський зазнав поранення під час навчальних стрільб в Одесі

Одеського поліцейського госпіталізували в обласну лікарню з вогнепальним пораненням.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомило "Думській" джерело.

Правоохоронець зазнав поранення під час навчальних стрільб.

За наявними даними, лейтенант, який працює у Приморському райвідділі, випадково впустив пістолет, намагався його зловити в повітрі і цієї миті натиснув на спусковий гачок. Пістолет вистрілив і поранив чоловіка у живіт.

Начальник обласної поліції Олег Бех оголосив серед підлеглих збір грошей на лікування товариша по службі - у сім'ї лейтенанта заощаджень немає.

Топ коментарі
+17
Суцільне борошно дивитись на нових сміття, яким небезпечно доручити табельний стовбур і крамницю набоїв...
показати весь коментар
17.07.2021 02:59 Відповісти
+9
Деньги на лечение собирают! Разводняк какой-то. У МВС есть свои госпиталя. Лечение бесплатное. Каждый мент застрахован. Что-то мутят.
показати весь коментар
17.07.2021 05:16 Відповісти
+8
Прикра випадковiсть. Дай, бог, йому одужати.
показати весь коментар
17.07.2021 02:10 Відповісти

Завантаження...