9036 відвідувачів онлайн
3 863 34

Громадянин Вірменії вербував українок для секс-роботи в Греції, його затримали

Іноземця "пов'язали", коли він привів до автобусу "Київ - Афіни" двох студенток з Маріуполя. Тепер чоловікові загрожує від 5 до 12 років за торгівлю людьми.

Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура, інформує Цензор.НЕТ.

"Бізнес" з вербування українок для проституції в Афінах громадянин Вірменії, за даними слідчих, організував цього літа. Він розшукував жінок віком від 20 до 30 років і пропонував їм секс-роботу.

"Підприємець" запевняв, що їм будуть надані гідні умови проживання, харчування та вільний вибір клієнтів, а також високу зарплатню - від 50 доларів США за одну годину надання сексуальних послуг. Крім того, правопорушник обіцяв жінкам, що їх документи начебто залишаться у них на руках і вони зможуть у будь-який момент повернутися до України", - розповіли в прокуратурі.

Як мінімум двох дівчат йому вдалося вмовити - студентки з Маріуполя погодилися вирушити в Грецію. Правоохоронці затримали чоловіка в момент, коли він супроводжував їх на автобус.

Кошти щодо оплати витрат, пов’язаних з оформленням необхідних документів зловмисник отримував від замовників, які перебували у Греції, а за необхідності особисто супроводжував завербованих жінок до "покупців".

Іноземцю повідомили про підозру в торгівлі людьми. Покарання за цей злочин - позбавлення волі на термін від 5 до 12 років з конфіскацією майна або без.

Громадянин Вірменії вербував українок для секс-роботи в Греції, його затримали 01

Топ коментарі
+5
А шо он в Украине делает этот гражданин Армении? А чего он в дружеской Армении рашке бл.лей не вербует? Кто ему визу или вид на жительство давал? Говорят в Турции есть особые публичные дома для геев- вот отправьте ару туда пусть бабки задом зарабатывает…
показати весь коментар
05.08.2021 18:18 Відповісти
+4
шота в последние дни одна армянская мафия на слуху
показати весь коментар
05.08.2021 18:12 Відповісти
+4
В Мариуполе весьма немалая армянская община. Многих я знаю из неё. Но, они все давно прибывшие, очень много после резни в Гюмри. А это, значит- ещё один. Реальный бизнесмен. В смысле- реальная гнида.
показати весь коментар
05.08.2021 18:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В сбушників такі пузці.... прям для оперативної роботи.
показати весь коментар
05.08.2021 18:08 Відповісти
Самый правый на фото в камуфляже… а ты шо слепой?
показати весь коментар
05.08.2021 18:20 Відповісти
А с этого ракурса нормально будет? Ну и хорошо.

https://i115.fastpic.org/big/2021/0805/0a/b0a332b047b3cf0a39029c227c23190a.jpg
показати весь коментар
05.08.2021 18:36 Відповісти
Гражданин Армении вербовал украинок для секс-работы в Греции, его задержали - Цензор.НЕТ 32
показати весь коментар
05.08.2021 18:36 Відповісти
Це вже інші. Не треба мене обдурювати.
показати весь коментар
05.08.2021 18:38 Відповісти
Даю слово- они же! Доказываю:

https://www.0629.com.ua/news/3172755/arestovan-muzcina-kotoryj-prodaval-mariupolcanok-v-seks-rabstvo-foto
показати весь коментар
05.08.2021 18:41 Відповісти
шота в последние дни одна армянская мафия на слуху
показати весь коментар
05.08.2021 18:12 Відповісти
пахана звільнили з посади
показати весь коментар
05.08.2021 18:16 Відповісти
А шо он в Украине делает этот гражданин Армении? А чего он в дружеской Армении рашке бл.лей не вербует? Кто ему визу или вид на жительство давал? Говорят в Турции есть особые публичные дома для геев- вот отправьте ару туда пусть бабки задом зарабатывает…
показати весь коментар
05.08.2021 18:18 Відповісти
Курвы всё осознали и будут теперь зарабатывать на заводе грывни
показати весь коментар
05.08.2021 18:20 Відповісти
Наша валюта называется гривны. А ты кацапчик пошёл на йух!
показати весь коментар
05.08.2021 18:23 Відповісти
В Мариуполе весьма немалая армянская община. Многих я знаю из неё. Но, они все давно прибывшие, очень много после резни в Гюмри. А это, значит- ещё один. Реальный бизнесмен. В смысле- реальная гнида.
показати весь коментар
05.08.2021 18:39 Відповісти
Різня в Гюмрі?
2015 рік. Поєхавший кацап Пєрмяков вирізав вірменську сім'ю (7 чоловік).
Це шо, вони всі одного ********* кацапа так злякалися, що масово повтікали до України?
Якось дивно.
показати весь коментар
05.08.2021 21:05 Відповісти
Ничего удивительного! Украина для армян "плацдарм". Они давно и плотно рассматривают нашу страну как место для переселения, когда их начнут в очередной раз "геноцидить" турки и айзербайджанцы за их дружбу с рашкой.
В Украине им нравится "культурный код". Они тут ощущают себя "как дома"
показати весь коментар
06.08.2021 00:05 Відповісти
Чого ви накинулись на мужика -це його заробіток . А тих "дівчаток" він силою не брав ,самі знали на що йшли !!!
показати весь коментар
05.08.2021 18:56 Відповісти
Надя, ты кадровая лишнехромосомная ***** Не прячься за українскькою мовою, от тебя воняет кацапским козлом
показати весь коментар
06.08.2021 00:06 Відповісти
В турции их еще больше
показати весь коментар
05.08.2021 19:38 Відповісти
Теперь Ара будет сам оказывать сексуальные услуги своим сокамерникам, только 50 долларов в час никто ему платить не будет. Правда если забеременеет, то получит нобелевску премию.
показати весь коментар
05.08.2021 19:52 Відповісти
Когда каждого такого задержаного будут отправлять в секс рабство на зону, вербовщиков станет меньше.
показати весь коментар
05.08.2021 21:08 Відповісти
Буде на зоні вірменською королевою.

Гражданин Армении вербовал украинок для секс-работы в Греции, его задержали - Цензор.НЕТ 9795
показати весь коментар
05.08.2021 21:14 Відповісти