11098 відвідувачів онлайн
1 736 22

Зону відчуження від початку року відвідали 32 тисячі туристів

Про це повідомив помічник директора ДП "Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" ("ЦОТІО") Кирило Гарник під час пресконференції щодо збереження знакових об'єктів Зони, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"(Станом на 11 серпня. - Ред.) до нас заїхали 32 тисячі відвідувачів", - сказав Гарник.

За його словами, вдалося вже отримати показник кращий, ніж в 2018-му, коли за цілий рік в Зоні прийняли 36 тисяч відвідувачів, але до 124 тисяч 2019-го - ще далеко.

"Станом на 2019 рік було заплановано довести відвідуваність зони відчуження в 2025-му до 1 млн туристів на рік з подальшим збільшенням. 2020-й змінив всі наші плани", - додав помічник директора.

Топ коментарі
+2
Зарядились позитивом.
показати весь коментар
15.08.2021 22:29 Відповісти
+1
32 тыщи чуждистов
показати весь коментар
15.08.2021 22:35 Відповісти
+1
А що це було??
Рехформа переможна?!
Щось в США на Лонг Айленд та Фукусіму черги не має??
Збоченці..
показати весь коментар
15.08.2021 22:36 Відповісти

Завантаження...