11082 відвідувача онлайн

На обстріл Авдіївки російсько-окупаційними військами наші воїни надали адекватну відповідь, - штаб ООС. ФОТОрепортаж

Сьогодні, 28 серпня, війська РФ здійснили обстріл цивільної інфраструктури Авдіївки із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм і артилерії калібру 122 мм. За цим фактом порушено кримінальне провадження.

Про це йдеться в повідомленні пресцентру штабу ООС, інформує Цензор.НЕТ.

"Унаслідок обстрілу пошкоджено об'єкти цивільної інфраструктури міста. Постраждалих серед місцевого населення немає. Про подію повідомлено СММ ОБСЄ. За цим фактом порушено кримінальне провадження.

Систематичні обстріли мирних населених пунктів із забороненої зброї свідчать про явну зацікавленість ватажків окупаційної адміністрації РФ у подальшому загостренні конфлікту і свідомому небажанні дотримуватися Мінських домовленостей щодо режиму припинення вогню, а також є порушенням міжнародного гуманітарного права, становлять безпосередню загрозу життю і здоров'ю цивільного населення, завдають значної матеріальної шкоди місцевим жителям", - сказано в повідомленні.

На обстріл Авдіївки російсько-окупаційними військами наші воїни надали адекватну відповідь, - штаб ООС 01

На обстріл Авдіївки російсько-окупаційними військами наші воїни надали адекватну відповідь, - штаб ООС 02
На обстріл Авдіївки російсько-окупаційними військами наші воїни надали адекватну відповідь, - штаб ООС 03
На обстріл Авдіївки російсько-окупаційними військами наші воїни надали адекватну відповідь, - штаб ООС 04

У штабі ООС зазначили, що на обстріл російсько-окупаційних військ наші воїни надали адекватну відповідь, припинивши вогневу активність противника.

Водночас, за даними головного редактора Цензор.НЕТ Юрія Бутусова, командування ООС наказало не відкривати вогонь у відповідь по окупантах.

Топ коментарі
+70
Лучше бы открыли ответный огонь,а не "производство" курам на смех. Дебилы,плеать.
показати весь коментар
28.08.2021 13:40 Відповісти
+60
"На обстрел Авдеевки российско-оккупационными войсками наши воины оказали адекватный ответ!!! - По данному факту возбуждено уголовное производство!!!

На обстрел Авдеевки российско-оккупационными войсками наши воины оказали адекватный ответ, - штаб ООС - Цензор.НЕТ 2722
показати весь коментар
28.08.2021 13:47 Відповісти
+52
ну и что??
следак будет 5 лет вести дело
получать зарплату,премии ездить на Мальдивы
и все за наш счет
показати весь коментар
28.08.2021 13:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
От якби була б неадекватна відповідь, щоб ті, хто залишився в живих,з тиждень всиралися під себе.
показати весь коментар
28.08.2021 16:36 Відповісти
Надо просто перестать стрелять )))))

А сколько получит денег из наших налогов ведущий это дело следователь? Лет за 5...
показати весь коментар
28.08.2021 16:46 Відповісти
На обстрел Авдеевки российско-оккупационными войсками наши воины оказали адекватный ответ, - штаб ООС. ... По данному факту возбуждено уголовное производство. .

Вы или предатели либо придурки, но все говорит что первое.
показати весь коментар
28.08.2021 17:02 Відповісти
По данному факту возбуждено уголовное производство!!! Во время войны межгосударственной так не делают. Зеленые предатели всем хотят доказать что война гражданская.
показати весь коментар
28.08.2021 17:09 Відповісти
Степановка,7лет назад-танки российские!!!! -наблюдать,наблюдать,наблюдать..............
показати весь коментар
28.08.2021 17:41 Відповісти
это порох виноват, который наживаеца на войне и его липедская фабрика!
показати весь коментар
28.08.2021 17:42 Відповісти
Саме так. Ця істота не ввела воєнний стан в 2014 році. Тому замість негайної та дійсно ефективної відповіді ворогу заводять карні справи. Переважно на наших бійців, які вимушені воювати за законами мирного часу!
показати весь коментар
29.08.2021 02:59 Відповісти
кацапа, сиди рівно на бутилці
показати весь коментар
29.08.2021 08:04 Відповісти
Фу--стало дуже смородно. Згинь .
показати весь коментар
29.08.2021 11:12 Відповісти
https://censor.net/ua/news/3285042/******************************************************************************************************/sortby/tree/order/asc/page/2#comment_76789949
показати весь коментар
28.08.2021 17:50 Відповісти
командування ООС вогонь наказало не відкривати, - Бутусов
показати весь коментар
28.08.2021 17:51 Відповісти
Вони по нас бойовими набоями, а ми по ним карними справами... Ви що...Серйозно... У вас там що, зовсім зелені мізки запліснявіли !???
показати весь коментар
28.08.2021 17:57 Відповісти
Насрал в штаны командувач от страху.
показати весь коментар
28.08.2021 18:05 Відповісти
Брехунам нема довіри, коли були відповіді були і докази, а так все якесь зеленувате
показати весь коментар
28.08.2021 18:56 Відповісти
Ударим уголовным производством по обстрелам!..
показати весь коментар
28.08.2021 19:00 Відповісти
А вони,часом, не горлали,як ***####ті - путєн,ввєді вайска? Нє,ну просто цікаво...
показати весь коментар
28.08.2021 19:17 Відповісти
В ответ на обстрел придумали неадекватную отмазку, что обстрел был что бы сорвать встречу гундявого с Байденом
показати весь коментар
28.08.2021 19:27 Відповісти
А если враг решит наступать то наши войска что? Получат приказ молча отступать? А штаб ООС прикроет свою дупу этой дебильной отмазкой про встечу Байдена и ЗЕ!?
показати весь коментар
28.08.2021 19:48 Відповісти
Это уже было много раз с 2014 года.
В таком варианте вообще никакого приказа не будет. И это наихудший из всех возможных вариантов на войне.
Армейские (и не только) чинуши не любят брать ответственность. Всю свою жизнь они учились от неё уходить. И в этом достигли совершенства.
показати весь коментар
29.08.2021 10:19 Відповісти
Тоді кому ж вони служать -- народу України чи зеленим уродам...
показати весь коментар
29.08.2021 22:05 Відповісти
Зелено? - Зелено!
показати весь коментар
28.08.2021 20:03 Відповісти
Если бы ответ был бы адекватным, то рашасми уже трубили бы про погибших шахтеров и разорванных на части мальчиков в трусиках.
Но судя по всему у орков просто закончился выданный боекомплект и обстрел прекратился.
показати весь коментар
28.08.2021 20:05 Відповісти
,,Правильно, правильно, совершенно верно".
показати весь коментар
28.08.2021 20:32 Відповісти
Відповідь дають, а надають допомогу.
показати весь коментар
28.08.2021 20:30 Відповісти
Коли Беленюка образили "неопізнані расисти" в Києві, Зе відреагував миттєво. Коли росія обстрілює Авдіївку, багато поранених військових, знищена інфраструктура, у нього язик в дупі. Напевно тонка душевна натура Беленюка для нас важливіша за обстріл Авдіївки.
показати весь коментар
28.08.2021 21:41 Відповісти
На обстріл Авдіївки російсько-окупаційними військами наші воїни надали адекватну відповідь, - штаб ООС - Цензор.НЕТ 7621
показати весь коментар
28.08.2021 21:55 Відповісти
вот і отвєт...ка

https://mobile.twitter.com/owl_ok

https://mobile.twitter.com/owl_ok Сич Авдія https://mobile.twitter.com/owl_ok @owl_ok https://mobile.twitter.com/owl_ok/status/1431539574325526530 12 ч

Є інформація, що на днях нас відвідає пан Земленський.
Буде відкривати школу.
А щоб школу русня не **********, на стіні напише план миру без стрілянини, мемуар про очі путіна та намалює літаки, які літять і всіх ********
показати весь коментар
29.08.2021 00:35 Відповісти
Щось не чути "адекватної відповіді".чутно тільки прильоти.
показати весь коментар
28.08.2021 21:58 Відповісти
Стеб?
показати весь коментар
28.08.2021 22:51 Відповісти
Опять БРЕШУТ!
показати весь коментар
29.08.2021 00:55 Відповісти
"командування ООС наказало https://censor.net/ua/news/3285042/******************************************************************************************************"
Якщо так зупиняють агресора...
показати весь коментар
29.08.2021 01:16 Відповісти
клован с ледей ее для того в Омане Патрушева ублажали, чтобы ответы давать
показати весь коментар
29.08.2021 09:11 Відповісти
адекватну - це яку? скільки москалів здохло?
показати весь коментар
29.08.2021 09:34 Відповісти
Брехати- не ціпом махати.
показати весь коментар
29.08.2021 11:25 Відповісти
Сторінка 2 з 2