9908 відвідувачів онлайн

Разумков 30 серпня відвідає район проведення ООС

Разумков 30 серпня відвідає район проведення ООС

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков у понеділок, 30 серпня, відвідає із робочою поїздкою район проведення Операції об'єднаних сил.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради, інформує Цензор.НЕТ.

"Під час поїздки голова українського парламенту ознайомитися з поточною безпековою  ситуацією та оперативною ситуацією в районі проведення Операції об'єднаних сил", - сказано в повідомленні.

Дивіться також: Російська артилерія двічі обстріляла Авдіївку, поранено українського воїна, командування ООС вогонь наказало не відкривати, - Бутусов. ФОТОрепортаж

Топ коментарі
+5
24 серпня ЗЕбанат Розумков виступив і сказав, що нашому прапору також 30 років.. Воно дурне, чи це робиться навмисно??
показати весь коментар
28.08.2021 14:05 Відповісти
+5
Зробить селфі, отримає УБД і назад.
показати весь коментар
28.08.2021 14:10 Відповісти
+4
Если ещё членограй не запретит , как в прошлый раз ! Правда толку от прислуг путлера , как от козла молока
показати весь коментар
28.08.2021 14:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Если ещё членограй не запретит , как в прошлый раз ! Правда толку от прислуг путлера , как от козла молока
показати весь коментар
28.08.2021 14:05 Відповісти
Як це мило й символічно, що мережею ломбардів володіє саме голова СЛУГ Уроду.
То найсліпіший траст. Каже, що як https://babel.ua/news/34680-rozsliduvannya-razumkov-volodiv-merezheyu-lombardiv-pro100kredit-ale-potim-perepisav-biznes-na-druzhinu переписав бізнес на жінку, барига гроші бачити перестав. )))
показати весь коментар
28.08.2021 14:09 Відповісти
24 серпня ЗЕбанат Розумков виступив і сказав, що нашому прапору також 30 років.. Воно дурне, чи це робиться навмисно??
показати весь коментар
28.08.2021 14:05 Відповісти


оно вопшето малоросс, так что ему до одного места хоть 30 лет а хоть 3000
но мову знает лучше чем президент
показати весь коментар
28.08.2021 14:10 Відповісти
Дехто Розумкова називає анусом бобра, так що певною мірою він і є анус бобра
показати весь коментар
28.08.2021 14:15 Відповісти
значит Симоньян его..... подруга?
хотя она про голову бобра говорила, но может по пьяни перепутала
показати весь коментар
28.08.2021 14:24 Відповісти
Ух ты! И что шобла офиса Зе ему разрешит?
показати весь коментар
28.08.2021 14:09 Відповісти
Ну що, Рейган сушоний, поводили тобі по губам? Зажуй шаурмою. ))
Разумков 30 серпня відвідає район проведення ООС - Цензор.НЕТ 5034
показати весь коментар
28.08.2021 14:17 Відповісти
Зробить селфі, отримає УБД і назад.
показати весь коментар
28.08.2021 14:10 Відповісти
Простеньке запитання: Ну що цей дебілоїд там загубив?
показати весь коментар
28.08.2021 14:18 Відповісти
він не загубив, він шукає те чого не мав - рейтинг
показати весь коментар
28.08.2021 14:22 Відповісти
Якщо ти виліз нагору з такої клоаки, як партія СН, то це вже клеймо на все життя, від якого не відмитися.
показати весь коментар
28.08.2021 15:00 Відповісти
А чому вони не їздили на фронт з 2014 по 2019 рік, особливо у 2014-2015 роках?! Ото ж бо і воно. А як поставали депутатами та чинушами то і їздить в зону ООС стали, ясне діло, що вони це роблять виключно заради свого піару та політичного рейтингу. Невже вони вважають, що військові цього не розуміємо та не бачать...
показати весь коментар
28.08.2021 14:26 Відповісти
а на кой хер он там нужен? какой от него там смысл и польза? тем более командующий вроде как запретил всей этой бюрократии кататься и пиариться на передке
показати весь коментар
28.08.2021 14:28 Відповісти
щоб не збивало рейтинг недонаполеону - Україні в користь
показати весь коментар
28.08.2021 14:35 Відповісти
ТЕЖ ДОБРА НОВИНА -
Государственный «ПриватБанк» завершил процедуру вручения израильского иска экс-владельцам банка Игорю Коломойскому и Геннадию Боголюбову, а также их доверенному лицу - Вячеславу Карташову.
«Банк обязан пять раз опубликовать уведомление о вручении по каждому из ответчиков. Сейчас это требование выполнено благодаря опубликованию 26 августа 2021 года последних сообщений о вручении по каждому из ответчиков в выпуске газеты "Голос України"», - сообщила https://privatbank.ua/news/2021/8/27/1470 пресс-служба .
Пять публикаций уведомлений о вручении обязывают ответчиков в течение 60 дней подать отзыв с момента последней публикации.
показати весь коментар
28.08.2021 14:37 Відповісти
Піарні понти зебидла нікого давно вже не вводять в оману.
Крайній раз Шмаркля привезла бійцям... аж два(!!!) тепловізора. Це після того, як Порох передав хлопцям цілий комплекс спостереження. Відчуйте різницю!
А цей "малорос", думаю, привезе бійцям ... пару саперних лопаток.
Ну не с пустими ж руками їхати за УБД!
показати весь коментар
28.08.2021 14:30 Відповісти
Какое счастье. А радость-то какая. Цирк приедет в гости к бойцам. Вы их хоть накормите перед праздничным ужином с фотографиями. Голодным сидеть и смотреть как потребляют пищу приезжие циркачи на голодный желудок, согласитесь, не очень приятно.
показати весь коментар
28.08.2021 14:49 Відповісти
А если шальная мина, как с Ватутиным, которого прямой наводкой Т-34 грохнули?
показати весь коментар
28.08.2021 14:53 Відповісти
Ей,Юань, прокинься і встань! Ватутіна шмальнули на рівненьщині воїни УПА,поранивши у ногу зі стрілецької зброї. Після чого Ватутіну ногу відрізали. Але сталінський генерал,не витримав операції і помер у одному із київських військовиї шпиталів. А ти -грохнули свої із Т-34! Вчи історію,студент.
показати весь коментар
28.08.2021 16:05 Відповісти
А этот там к чему? Запретили же полит.деятелям туда шастать, пиариться и правильно сделали!
показати весь коментар
28.08.2021 15:11 Відповісти
А він що,сивочолий військовий на кшталт генерал-майора артиллерії І.В.Лісового,який реально "підіймав на ноги" армію України із "нуля", починаючи із 14 року,реально вніс великий вклад у зміцнення обороноздатності українського війська,але чомусь ще і досі не є "Героєм України" (до речі:хто хоче із дописувачів дізнатись про "дєда-мопєда",так його поміж собою любовно називали наші солдати і офіцери, ті нехай переглянуть у ютубі ролик "Артиллерія,вогонь!" . Ну який толк із присутності Разумкова на фронті? Аж ніякого. Аби ото лишень попіариться,"поселфітця",отримати "кірочки"УБД і знову змитись до Києва? Не потрібен він там.
показати весь коментар
28.08.2021 15:56 Відповісти
кошка з дому мышки в пляс,я улыбаюсь с этого цирка
показати весь коментар
28.08.2021 16:38 Відповісти
У хороших руководителей подчиненные летают, а плохие сами бегают.
показати весь коментар
28.08.2021 17:15 Відповісти
В авдейвку всместе с найвеличнийшим...
показати весь коментар
28.08.2021 19:02 Відповісти
Вот какого хрена этому ещё надо в ООС? Кто то же бл*дь организовывает этим "зелёным человечкам" эти туры-сафари за наш счёт! Где вы козлы были в 2014м ? Х**м по пианино стучали?
показати весь коментар
28.08.2021 19:32 Відповісти
А на путіна?На путіна,цей опідорашений вишкребок комуняцького підорашки поїде на фронт?
показати весь коментар
28.08.2021 21:41 Відповісти