6867 відвідувачів онлайн
2 246 44

Україна і США уклали меморандум у сфері безпеки космічних польотів

Між Державним космічним агентством України та Міністерством оборони Сполучених Штатів Америки укладено Меморандум про взаєморозуміння у сфері безпеки космічних польотів і надання послуг та інформації з космічної ситуаційної обізнаності.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України, інформує Цензор.НЕТ.

"Меморандумом створюються правові підстави та механізми спільного використання космічної ситуаційної обізнаності з метою підвищення безпеки космічних польотів, обміну послугами та інформацією", - сказано в повідомленні.

Документ дозволить отримувати системну інформацію про стан загальної навколоземної космічної обстановки, поточний стан космічної діяльності країн світу.

Топ коментарі
+7
Это победа, я считаю.
показати весь коментар
31.08.2021 23:43 Відповісти
+4
Ещё какая , по количеству заключённых пустых мемораундов ослик может попасть в книгу рекордов Гиннеса
показати весь коментар
31.08.2021 23:48 Відповісти
+4
о скоко нам аткрытий чудных-
гатовит зеля в США,
две пачки договоров трудных,
и меморандумов ... сто два !
показати весь коментар
31.08.2021 23:49 Відповісти

Завантаження...