Україна і США уклали меморандум у сфері безпеки космічних польотів

Між Державним космічним агентством України та Міністерством оборони Сполучених Штатів Америки укладено Меморандум про взаєморозуміння у сфері безпеки космічних польотів і надання послуг та інформації з космічної ситуаційної обізнаності.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України, інформує Цензор.НЕТ.
"Меморандумом створюються правові підстави та механізми спільного використання космічної ситуаційної обізнаності з метою підвищення безпеки космічних польотів, обміну послугами та інформацією", - сказано в повідомленні.
Документ дозволить отримувати системну інформацію про стан загальної навколоземної космічної обстановки, поточний стан космічної діяльності країн світу.
гатовит зеля в США,
две пачки договоров трудных,
и меморандумов ... сто два !