11411 відвідувач онлайн
1 273 18

Відставку деяких міністрів Рада може розглянути в кінці вересня, - Арахамія

Відставку деяких міністрів Рада може розглянути в кінці вересня, - Арахамія

Верховна Рада в кінці вересня поточного року може розглянути питання про кадрові ротації в Кабінеті міністрів України.

Про це повідомив на брифінгу голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Відставки (міністрів. - ред.) щодо часу - це десь у кінці вересня, остання декада", - сказав Арахамія.

Він уточнив, що протягом літа фракція зробила внутрішній рейтинг всіх членів Кабміну, опитавши депутатів. Арахамія відмовився називати прізвища "лідерів та аутсайдерів" цього рейтингу, оскільки якщо "сьогодні ми назвемо будь-яке прізвище, завтра його вже перестануть слухатися в міністерстві" і, таким чином, виникне загроза зупинки роботи міністерства на два-три тижні.

"Мені здається, що це - такі ось передчасні заяви - заважає державному управлінню", - додав Арахамія.

Топ коментарі
+3
Відставку деяких міністрів Рада може розглянути в кінці вересня, - Арахамія - Цензор.НЕТ 2326
показати весь коментар
06.09.2021 22:55 Відповісти
+2
может рассмотреть в конце сентября,-А может и не рассмотреть, хрен его, этот цирк Коломойского, знает. Философствует рожа рыночного продавца цветов советских времён .
показати весь коментар
06.09.2021 22:52 Відповісти
+2
Дії змінюються ,але вистава кремлівського лялькового балагана триває !!!)))
показати весь коментар
06.09.2021 22:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
хм.. а можно рассмотреть отставку всех - вр, км, и преза !? .... коктейли молотова мы уже припасли по такому случаю, да и потяжелей найдем - ибо убежать вам удастся не всем......
показати весь коментар
06.09.2021 22:51 Відповісти
Монах, так ты же голосовал за таких как арахамия, не?
показати весь коментар
06.09.2021 22:53 Відповісти
пздц... сколько раз тебе обьяснять мое политическое кредо !?
" ты никакой не слабоумный, а просто умный но ослаб."
показати весь коментар
06.09.2021 23:00 Відповісти
Кацап скиздел в одном месте и тут же блохой препрыгнул на другое?
показати весь коментар
06.09.2021 23:01 Відповісти
ты подтвердил своим высером мой комент который был выше !!! .. давай щенок делай уроки и завтра в школу - грызть куй науку...
показати весь коментар
06.09.2021 23:05 Відповісти
ЗЕбанат, ты себя зверски переоцениваешь, как недооцениваешь мое время на штучную работу с единичным кацапом. Я больше оптом занимаюсь.
показати весь коментар
06.09.2021 23:07 Відповісти
Монах, так шо ты не голосовал за наркомана?
показати весь коментар
06.09.2021 23:08 Відповісти
Арахамия ловко, по-обезьяньи вскарабкался на дерево
показати весь коментар
06.09.2021 22:52 Відповісти
Собакоподібна мавпа ,абхазької родини !!!))))
показати весь коментар
06.09.2021 22:56 Відповісти
может рассмотреть в конце сентября,-А может и не рассмотреть, хрен его, этот цирк Коломойского, знает. Философствует рожа рыночного продавца цветов советских времён .
показати весь коментар
06.09.2021 22:52 Відповісти
Дії змінюються ,але вистава кремлівського лялькового балагана триває !!!)))
показати весь коментар
06.09.2021 22:57 Відповісти
Від зміни місць доданків сума не змінюється !!!)))
показати весь коментар
06.09.2021 22:55 Відповісти
Відставку деяких міністрів Рада може розглянути в кінці вересня, - Арахамія - Цензор.НЕТ 2326
показати весь коментар
06.09.2021 22:55 Відповісти
А когда же тебя в отставку уже отправят, уж долго ты там засиделся. Ну понятно, от такого бабла никому не хочется уходить.
показати весь коментар
06.09.2021 22:56 Відповісти
арахамия кусок абхазского дерьма, нпх
показати весь коментар
06.09.2021 23:06 Відповісти
а відставка деяких Арахамій не передбачається?
показати весь коментар
06.09.2021 23:11 Відповісти
Слуги заговорили про відставки. Там щось вариться.
показати весь коментар
06.09.2021 23:33 Відповісти
Подаруйте поцу брауну бритву
А то ніби і борода є , а ніби і ще не виросла. І так 3 роки.
показати весь коментар
07.09.2021 09:04 Відповісти