Лерос: Звук на відео повністю сфабриковано, 70% екрану - замазано

Свою позицію Лерос озвучив у Фейсбуці, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Через сумнівні анонімні ТГ канали почалася брудна кампанія проти мене у відповідь на події, які відбулися у Верховній Раді минулого тижня. На відео повністю сфабриковано звук і замазано 70% екрану", - написав він.
У публікації відео нардеп звинувачує "зграю Зеленського".
"Сама тема і звук вибрані не просто так, адже вони є максимально цинічною спробою знищити мою репутацію. В мої уста вкладають якісь неадекватні слова, за які я б давно сидів у в'язниці, але вони чомусь чекали саме цього моменту", - стверджує Лерос.
Він пообіцяв завтра подати заяву в правоохоронні органи, щоб вони дали оцінку цьому відео.
Раніше Державне бюро розслідувань повідомило, що поінформувало Офіс генерального прокурора про можливий склад злочину в діях "особи, схожої на Гео Лероса". Йдеться про відео, опубліковане в Telegram, на якому схожий на нардепа чоловік домовляється з невідомим співрозмовником про організацію підпалу автомобіля Лероса.
Нині ясно одне. Зелена скотина просто так владу не віддасть.