10392 відвідувача онлайн

Президентка Грузії Зурабішвілі заявила, що ніколи не помилує Саакашвілі

Президентка Грузії Зурабішвілі заявила, що ніколи не помилує Саакашвілі

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі відреагувала на затримання експрезидента країни Міхеіла Саакашвілі. Вона також висловилася з приводу можливості його помилування.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у відеозверненні Зурабішвілі.

"Моя відповідь проста й остаточна: ні і ніколи", - заявила вона, вказавши на те, що Грузія втомилася і зараз мріє про мир і справедливість.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 1 жовтня Міхеіл Саакашвілі заявив, що таємно прибув до Грузії та опублікував відеозвернення з Батумі. Влада Грузії спочатку заявляла, що він не перетинав кордон країни і перебуває в Україні. Але ввечері заявили про затримання Саакашвілі. МЗС України викликав у зв'язку із затриманням посла Грузії.

Топ коментарі
+29
Первый пошел. Ждем остальных там-же

показати весь коментар
01.10.2021 22:21 Відповісти
+20
Вона працювала міністром закордонних справ,при Саакашвілі.Добре знає,ким він є.
показати весь коментар
01.10.2021 22:20 Відповісти
+20
Саака що шукав, те і знайшов. Ідіот простих рішень.😄
показати весь коментар
01.10.2021 22:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Именно Ссак своей несдержанностью дал ***** так необходимый повод. Об этом много писали и говорили тогда.
показати весь коментар
01.10.2021 23:35 Відповісти
Дав повід.....????))))))гагагагггагаа.. Україна тж дала повід????

Оце так **** прст.. так може сидіти як миші і ...)))) не давти повід .. ато хло знов *** образиться і все...
показати весь коментар
01.10.2021 23:39 Відповісти
https://www.dw.com/ru/%D1%81%D0%BF%D1%83%D1%81%D1%82%D1%8F-10-%D0%BB%D0%B5%D1%82-%D1%87%D1%82%D0%BE-%D0%B2%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%BE-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%82%D1%8C-%D0%BE-%D0%BF%D1%8F%D1%82%D0%B8%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B9-%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B5-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8-%D0%B8-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%B8/a-44985118
показати весь коментар
01.10.2021 23:45 Відповісти
для чого ти тут втираєш нам довади палєзних iдiотав *******?
показати весь коментар
03.10.2021 01:20 Відповісти
то вже не наша справа що очільники народу Грузії обіцяють. а по "роботі" Саакашвілі в Україні винні - той хто незаконно надав громадянство України хоча потім і анулював і той хто повернув громадянство на тлі політичної боротьби.
показати весь коментар
02.10.2021 00:19 Відповісти
що пан розуміє в законності чи незаконності надання громадянства?
показати весь коментар
02.10.2021 00:39 Відповісти
це означає що громадянство України було надано Саакашвілі с порушеннями чинного зконодавства. https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2412732-prezident-poasniv-comu-nadav-gromadanstvo-saakasvili.html
показати весь коментар
02.10.2021 00:43 Відповісти
а ви чекаєте що відповість на такі події що сталися з колишнім другом Саакашвілі - пан колишній президент В.Ющенко ?
показати весь коментар
02.10.2021 00:48 Відповісти
Вы лучше про жванию побеспокойтесь
показати весь коментар
02.10.2021 04:23 Відповісти
Таки лошара
показати весь коментар
02.10.2021 00:33 Відповісти
Сама собі дурочка вирок підписала. Довгим язиком.
показати весь коментар
02.10.2021 00:35 Відповісти
Парі хто укладає? що вона до кінця року буде або в московії, або в тюрязі.
показати весь коментар
02.10.2021 00:38 Відповісти
З якого бодуна ? Це в нас замість того , щоб радіти , що здихалися хоча б одного придурка-афериста , жалкують . Грузія , незалежна держава , а тепер всі побачили , що правова . І злочинець , засуджений заочно , буде сидіти , а не перетинати безкарно кордони в оточенні придурків та скакати по дахам .
показати весь коментар
02.10.2021 10:44 Відповісти
побачать, побачать. За кілька тижнів всі все побачать.
показати весь коментар
02.10.2021 13:02 Відповісти
Гражданство Украины восстановил Зеля для Михуила с нарушениями украинского
законодательства !
показати весь коментар
02.10.2021 01:38 Відповісти
Когда раскопают сколько появилось смуглых "граждан Украины" за последние лет пять, вы впадёте в ступор.
показати весь коментар
02.10.2021 06:23 Відповісти
Тільки но він реально почне "тягнути срок" будуть відкриті і доведені до суда ще багато справ проти Міхи. У нього є реальний шанс ніколи з тюрми не вийти - там є кому і за що його придушити.
показати весь коментар
02.10.2021 02:20 Відповісти
Просто в Грузии пророссийский мягкий реванш произошел гораздо быстрее чем у нас. Но даже их 73% у власти все же поумнее наших продюсеров.
показати весь коментар
02.10.2021 03:36 Відповісти
До Вашого відома : в Грузії немає диппломатичних відносин з рф . Це називається "мяґкій рєванш"? Нашим зе запроданцям треба було б повчитися , а не по Трускавцям їздити за наші гроші . Але зе реванш не м'який , він справжній , проросійський .
показати весь коментар
02.10.2021 10:53 Відповісти
Московія має дипломатичні відносини з незалежними країнами, а Грузія , нажаль, вже на 90 % губернія кремля.
показати весь коментар
02.10.2021 13:00 Відповісти
Це міха сказав ? Чи це в Грузії кавеенщик з росії "президентом" вибраний ? А ДИПЛОМАТИЧНИХ ВІДНОСИН МІЖ ГРУЗІЄЮ ТА росією НЕМАЄ З 2008 РОКУ .
показати весь коментар
02.10.2021 17:26 Відповісти
Немає? Ну і добре.
показати весь коментар
03.10.2021 00:35 Відповісти
нет, так нет. ей всё равно завтра в отставку.
показати весь коментар
02.10.2021 03:40 Відповісти
Гражданство элементарно продают налево и направо, после безвиза это чисто бизнес. И никто этот бардак не трогает, так как сидят на проценте от продаж.
показати весь коментар
02.10.2021 06:21 Відповісти
показати весь коментар
02.10.2021 06:26 Відповісти
Грузини розумніші .
показати весь коментар
02.10.2021 10:36 Відповісти
Грузики продались кацаПсинам.... и давно!
показати весь коментар
02.10.2021 11:28 Відповісти
Грузини хоча б в СВОЇЙ країні не белькочуть по-кацапські .
показати весь коментар
02.10.2021 17:28 Відповісти
Ну кто же тебе виноват....
показати весь коментар
03.10.2021 14:22 Відповісти
В чому ?
показати весь коментар
03.10.2021 19:34 Відповісти
Бо гебнява шалава.
показати весь коментар
04.10.2021 10:32 Відповісти
Сторінка 2 з 2