Завершено капітальний ремонт басейну в Ужгороді, - ОДА. ФОТО
Про це повідомляє голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, інформує Цензор.НЕТ.
"Одним із об’єктів, відновлення якого, без сумніву, очікувало все місто Ужгород, був басейн у Класичній гімназії", - розповів чиновник.
Згідно з проєктом, робочі частково перепланували приміщення, відремонтували чашу басейну, влаштувавши нове покриття, замінили технологічне обладнання, трубопроводи, сантехнічні прилади та електричні мережі. В басейні влаштували нову систему вентиляції, відновили душові та роздягальні.
"Розбудова освітніх закладів та спортивної інфраструктури – один із пріоритетів для керівництва держави, саме тому реалізація таких проектів у регіонах традиційно на особливому контролі глави держави", - додав Полосков.
Нагадаємо, будівництво та відновлення об'єктів соціальної інфраструктури є одним з пріоритетів програми "Велике будівництво".








всё что сделал зеленский и Ко - это налепили шилдик "здесь вова зеЛох крал и выводил деньги в офшоры"
а у президента Байдена тоже есть такая программа по ремонту бассейнов в каком- небудь Огайо и это публикуют в центральной американской прессе?