10562 відвідувача онлайн
1 383 17

Підвищення тарифу на передачу електроенергії позбавить промисловість України конкурентоспроможності, - експерт

Про це заявив керівник Аналітичного центру розвитку ринкової економіки СМD Ukraine Ігор Гужва.

"Зважаючи на підвищення цін на газ, ми взагалі ризикуємо залишитися без переробної промисловості", - заявив Гужва і підкреслив: підвищення тарифу економічно необґрунтовано і призведе до того, що промисловість втратить конкурентоспроможність на світових ринках. "Підвищення тарифу економічно не аргументоване. Якщо ми подивимося на наших сусідів, у яких теж немає джерел газу - їхні ціни на енергію для промисловості значно нижчі. А у нас є свій газ, власні джерела енергії та електрики, причому різні, тому це необґрунтовані ціни", - пояснив Гужва.

Раніше у Федерації роботодавців транспорту України заявили, що підвищення тарифу на передачу електроенергії до 458,83 грн / МВт * год, ініційоване НЕК Укренерго, призведе до кризових наслідків для транспортної галузі, оскільки її витрати виростуть на 1,2 млрд грн на рік.

Нагадаємо, НЕК "Укренерго" виступило з пропозицією підвищити тариф на передачу електроенергії на 56%, до 458,83 грн / МВт * год. При цьому в 2020 році тариф на передачу підвищувався тричі, і він виріс у результаті більш ніж удвічі - з 113 грн МВт-год до 293,93 грн за МВт-год.

Топ коментарі
+2
показати весь коментар
06.10.2021 16:24 Відповісти
+1
Промышленность если упадёт, то "простые люди" останутся тупо без денег вообще. Промышленность это рабочие места, зарплаты и бюджет
показати весь коментар
07.10.2021 00:49 Відповісти
+1
цікаво, що гральний бізнес має найнижчі податки. Чому так? Чому промисловість вбивають, а те, що вбиває нас - заоохочують???
показати весь коментар
07.10.2021 16:41 Відповісти

Завантаження...