6945 відвідувачів онлайн
10 027 94

Україна готується до відновлення імпорту електроенергії з Білорусі, - ЗМІ

Білоруська електроенергія може надійти в Україну на початку листопада. Підготовча робота з цього приводу вже розпочата: на 22 жовтня призначено офіційний конкурс на доступ до перетину ЛЕП між Україною і Білоруссю.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Економічну правду".

Конкурс проводитиме національний оператор електромереж НЕК "Укренерго".

Пропозиції компаній, які бажають викупити міждержавний перетин, прийматимуть протягом 2 днів - із 22 по 24 жовтня.

Публікація остаточних результатів аукціону запланована на 29 жовтня - тобто за 2 дні до закінчення терміну політичного мораторію, встановленого на імпорт електроенергії із Білорусі.

Таким чином, уже з 1 листопада закупівля електроенергії із Білорусі може бути відновлена.

Раніше джерело ЕП в Міненерго заявляло про плани відновлення імпорту білоруської електроенергії. Того ж дня у відомстві виступили з офіційною позицією, у якій йшлося, що для "планового проходження опалювального сезону в Міненерго питання комерційного імпорту із Росії та Бідорусі не розглядаються".

Імпорт електроенергії не є елементом планового проходження опалювального сезону.

Топ коментарі
+46
Что ж ты Порошенко делаешь!
показати весь коментар
18.10.2021 14:39 Відповісти
+25
Торговля на крови, нее? Лукаш хороший
показати весь коментар
18.10.2021 14:42 Відповісти
+24
тю... только вчера-позавчера хвалились что спокойно обойдемся без этого... от брехуны)))
показати весь коментар
18.10.2021 14:43 Відповісти

Завантаження...